• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gozdnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Świętochłowice

(5)
  • Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice
    Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie je...

  • Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14
    1 / 3
    Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14

    Świętochłowice

    • 1 150 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka, przyjazna dla zwierząt, przy ul Kościelnej w Świętochłowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 28 m^2. Piętro 0/3 (parter). Ogrzewanie elektryczn...

  • Okazja ! Mieszkanie do własnej aranżacji
    1 / 6
    Okazja ! Mieszkanie do własnej aranżacji

    Świętochłowice

    • 119 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świętochłowice

    • 260 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świętochłowice

    • 1 380 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    KRM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Umeblowana kawalerka z ogrzewaniem gazowym

    Chorzów

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Posiadamy w ofercie sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon, - łazienki razem z...

  • Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 102 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJĘ, DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO BIURO! Nieruchomość Bezczynszowa Inwestycja w trakcie wykończenia - planowany maksymalny termin ukońc...

  • 0zł prowizji-BEZ PCC2%-M2 z BALKONEM od DEVELOPERA
    0zł prowizji-BEZ PCC2%-M2 z BALKONEM od DEVELOPERA

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 262 354 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 pokój, kawalerka, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    1 pokój, kawalerka, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 246 447 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Idealne pod Rządowy Kredyt Mieszkaniowy
    1 / 5
    Mieszkanie Idealne pod Rządowy Kredyt Mieszkaniowy

    Chorzów

    • 246 447 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji BezPCC2%-M2 z Ogródkiem od Developera
    1 / 3
    0zł prowizji BezPCC2%-M2 z Ogródkiem od Developera

    Chorzów

    • 313 426 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 8 minut do centrum Katowic
    1 / 2
    8 minut do centrum Katowic

    Chorzów

    • 320 341 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Stylowa kawalerka w Chorzowie - brak prowizji
    1 / 4
    Stylowa kawalerka w Chorzowie - brak prowizji

    Chorzów

    • 271 744 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów

    • 1 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów

    • 280 095 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...

  • Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.
    1 / 8
    Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.

    Chorzów

    • 850 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu pokoju z kuchnią wraz z prysznicem, toaleta jest osobna na korytarzu tylko dla tego mieszkania ale istnieje możliwość podłączenia WC w mieszkaniu. Mieszkanie...

  • Kawalerka Chorzów 37,80 m2
    1 / 8
    Kawalerka Chorzów 37,80 m2

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,80 m2 położone na drugim piętrze Chorzowskiej kamienicy przy ul. Św. Kingi. Mieszkanie składa się z dużego pokoju głównego, widne...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się z 1...

  • Mieszkanie Chorzów, Powstańców
    1 / 9
    Mieszkanie Chorzów, Powstańców

    Chorzów

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Powstańców w Chorzowie. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypial...

  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2...

  • Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30
    1 / 7
    Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja;...

  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 1 piętrze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z...

  • Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26
    1 / 9
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 190 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. Parter. Kamienica. Ogrzewanie ele...

  • Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym
    1 / 6
    Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Chorzów

    • 289 382 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego
    1 / 8
    Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego

    Chorzów

    • 1 260 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka z aneksem sypialnianym i osobną, dużą kuchnia przy ulicy Pułaskiego 19 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 34 m2. Piętro 1 w...

  • Armii Krajowej 108, Batory, funkcjonalna kawalerka
    1 / 9
    Armii Krajowej 108, Batory, funkcjonalna kawalerka

    Chorzów

    • 1 250 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Armii Krajowej 108 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 42 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: W n...

  • Kawalerka w centrum, pet friendly - Cmentarna 26
    1 / 7
    Kawalerka w centrum, pet friendly - Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 200 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia studio przyjazne dla zwierząt - ul. Cmentarna 26 w Chorzowie, blisko centrum. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Możliw...

  • Kawalerka z komórką  - Chodkiewicza 14, Batory
    1 / 10
    Kawalerka z komórką - Chodkiewicza 14, Batory

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 14. Nieruchomość: Powierzchnia 33 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Miejsce doskonale sko...