• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tychy

(81)
  • Wynajmę lokal dom w Tychach pod działalność
    Wynajmę lokal dom w Tychach pod działalność

    Tychy

    • 2 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal pod działalność handlową gastronomię biura usługi itp. Lokal znajduje się na parterze budynku domu. W lokalu znajdują się wszystkie media prąd woda ogrzewanie CO , WC...

  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 12
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 11 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal dwupoziomowy o pow. 294 m2. Parter 94 m2 ( stan idealny) + 1 piętro 200m2 (otwarta pow. plus biuro, toaleta pojedyncza oraz toaleta kilkustanowiskowa), połączony schodami wew...

  • Mieszkanie Tychy, Budowlanych
    1 / 9
    Mieszkanie Tychy, Budowlanych

    Tychy

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tychy, ul. Budowlanych, mieszkanie w świetnej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni uży...

  • Lokal komercyjny w centrum Tychów

    Tychy

    • 319 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 840 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Manhattan – 24 lat działającego biznesu przy jednej z najbardziej ruchliwych ulicNa sprzedaż lokal komercyjny Manhattan – rozpoznawalne miejsce z historią, marką i realnymi wynikam...

  • LOKAL UŻYTKOWY SKALITE - SŁOWACJA 300 m2
    1 / 8
    LOKAL UŻYTKOWY SKALITE - SŁOWACJA 300 m2

    Tychy

    • 3 360 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 300m2 w Skalite na Słowacji bardzo blisko granicy z polską (Zwardoń) w cenie 700,00 EUR/m-c netto+ VAT + energia + woda. Lokal idealnie nadaje...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Tychy D

    Tychy

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | MIESZKANIE 2 POKOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania 37,8 m do własnej aran...

  • Mieszkanie Tychy B

    Tychy

    • 405 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | OKAZJA CENOWA 405 000 TYŚ !!! SZUKASZ CISZY I SPOKOJU TO MIESZKANIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 2 pokojo...

  • Działka Tychy ul. Zwierzyniec

    Tychy » ul. Zwierzyniec

    • 1 418 158 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę na halę o powierzchni 1000 m2 ! Prawomocne pozwolenia na budowę w cenie działki ! Działka w Tychach, dzielnica Zwierzyniec, blisko ślą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Tychy

    Tychy

    • 9 900 000 zł cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 13 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości, która przypadnie do gustu zarówno inwestorom, jak i entuzjastom branży hotelarskiej. Nieruchomość ta, wpisan...

  • Mieszkanie Tychy ul. Żwakowska

    Tychy » ul. Żwakowska

    • 485 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Tychach przy ul. Żwakowskiej (na Osiedlu H) o powierzchni użytkowej 54 m2. W skład mieszkania wchodzą...

  • 1 / 3
    Działka Tychy ul. Przejazdowa

    Tychy » ul. Przejazdowa

    • 310 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Tychy, W pobliżu sklep i szkoła. Działka w spokojnej okolicy wśród domów jednorodzinnych, a przy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tychy » Żwaków

    • 526 881 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Tychy ul. Budowlanych

    Tychy » ul. Budowlanych

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tychy, ul. Budowlanych Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach, Tychy B, przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 58,30m2 sk...

  • Mieszkanie Tychy ul. Budowlanych

    Tychy » ul. Budowlanych

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 500 373 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 69 m, 3-POKOJE, TARAS i 100 m - OGRÓD, TARASOWIEC
    1 / 11
    69 m, 3-POKOJE, TARAS i 100 m - OGRÓD, TARASOWIEC

    Tychy

    • 640 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 790 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości