• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Będzin
  • Chybie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Będzin

(79)
  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Traugutta Romualda

    Będzin » ul. Traugutta

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46m2, położone w bloku na 4 piętrze w w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Niski blok 4-pietrowy, po termomodernizacji, spokojna okolica, nis...

  • 1 / 4
    Działka Będzin Grodziec

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 1 207 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1207m2 położona w Grodźcu wśród zabudowy jednorodzinnej, na lekkim wzniesieniu. Działka o powierzchni 1207m2, szerokości od ulicy ok 14m i długości...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 329 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 219 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Będzin Łagisza

    Będzin

    • 499 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 1 709 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica 3-kondygnacyjna położona w dzielnicy Łagisza w Będzinie. kamienica przedwojenna o powierzchni użytkowej ok 292m2 parter i piętro oraz poddasze do adaptacji i korytarze....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 163 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Będzin

    • 104 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Będzin

    • 1 080 000 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Będzin

    • 680 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Będzin Warpie

    Będzin

    • 185 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe w prywatnej własnej kamienicy. Pierwsze piętro, na parterze tylko 1 sąsiad. Kamienica 1-piętrowa wybudowana w 1936r, odnowiona, otynkowana z zewnątrz, da...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Będzin

    • 595 680 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Będzin Koszelew

    Będzin

    • 430 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom piętrowy, okolice Ksawera Koszelew, piętrowy murowany z cegły, z przeznaczeniem na cele mieszkalne dla jednej, dwóch rodzin lub możliwość na cele inwestycyjne pod najem lub na...

  • Słoneczne mieszkanie z jasną kuchnią

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie własnościowe, dwupokojowe po remoncie w Będzinie. Cena do negocjacji. Pow. całkowita 52,41 m2 , usytuowane w bloku po niedawnej termomode...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 325 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Działka Będzin Grodziec

    Będzin

    • 450 000 zł cena
    • 3 629 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w użytkowaniu wieczystym położona w Grodźcu w okolicy kamienic i punktów usługowych. Działka wraz z dojazdem ma powierzchnię 3629m2, drogę stanowi ok 1382m2,...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe w Będzinie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe po remoncie o powierzchni 52,41m2. W bloku po termomodernizacji. Mieszkanie z jasną kuchnią, osobno WC, łazienka, ogrzewanie miejskie, balkon. Cich...

  • Dom Będzin Grodziec

    Będzin

    • 820 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Trzy domy do sprzedaży, na dwóch oddzielnych działkach, dwa stojące w granicy i stykające się z sąsiednimi domami. Oferta idealna dla dwóch rodzin a nawet trzech, również jako in...

  • Lokal Będzin Grodziec

    Będzin

    • 820 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• hala z pomieszczeniem biurowym Będzin
    1 / 9
    hala z pomieszczeniem biurowym Będzin

    Będzin

    • 550 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Parterowy budynek murowany o przeznaczeniu magazynowo-usługowo-biurowym, znajdujący się w dzielnicy Ksawera w Będzinie. Powierzchnia 98m2: -magazyn o powierzchni 45,07m2 wysokość o...