• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Piekary Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 99 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rogoźnik, do wydzielenia z większej działki działkę o powierzchni ok 400m2 na mały dom. Wymiary 13,7x30x7,3x31m Wjazd na działkę z drogi utwardzonej należącej do gminy, w której...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa

    Nowe

    Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa

    Ruda Śląska

    • 315 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,60m, położone na 4 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Lokal mieszkalny charakteryzuje s...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska
    1 / 12

    Nowe

    Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska

    Zabrze

    • 338 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Zabrze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na zamkniętym osiedlu w Zabrzu...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m² oraz 83,61 m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze oraz...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,94m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej ka...

  • lokal handlowo usługowy Bytom centrum
    1 / 8
    lokal handlowo usługowy Bytom centrum

    Bytom

    • 2 950 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia biurowy, handlowy, usługowy w centrum Bytomia. CECHY LOKALU: Lokale użytkowe handlowe, usługowe. Wejście bezpośrednio z zewnątrz,  elewacja widoczna z drogi kr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Zabrze Mikulczyce rynek pierwotny ul. BOCIANÓW

    Zabrze » Mikulczyce » ul. Bocianów

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocian&oacu...

  • Mieszkanie Bytom, Łużycka
    Mieszkanie Bytom, Łużycka

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20m² zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu w cichej i spo...

  • Do wynajęcia 3 pokoje, piwnica, Centrum, Miarki 26
    Do wynajęcia 3 pokoje, piwnica, Centrum, Miarki 26

    Bytom

    • 1 050 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-13! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ul. K. Miarki 26. -Nieruchomość- Powierzchnia 46 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazow...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha

    Bytom

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym, ocieplonym wieżowcu przy...

  • Budynek z lokalami  Bytom, Jagiellońska 4
    Budynek z lokalami Bytom, Jagiellońska 4

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek komercyjno-mieszkalny Bytom, ul. Jagiellońska 4 Do sprzedaży budynek zlokalizowany w ścisłym centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej 4. Nieruchomość idealna...

  • 47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !
    1 / 14
    47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !

    Zabrze

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem p...

  • 2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !
    2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !

    Ruda Śląska

    • 294 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizac...

  • Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie

    Ruda Śląska

    • 119 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD

    Bytom

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ładną zadbaną działkę na ROD "Łuk Tęczy" w Bytomiu Stolarzowice ul. Paczyńska w zaciszu koło lasu, 4a. prostokątna. Solidna murowana altana, możliwość korzystania cały rok...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Floriańska
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Floriańska

    Bytom

    • 240 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu. LOKALIZACJA: Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsc...

  • Działka bud na sprzedaż
    Działka bud na sprzedaż

    Łubie

    • 179 000 zł cena
    • 973 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z projektem i pozwoleniem na budowę ! Łubie ul. Długa Gmina Zbrosławice Działka na końcu drogi za nr 8c Woda prąd w granicy działki Droga dojazdowa...

  • Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!
    1 / 14
    Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkie...