• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Bytom

    • 1 320 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie nieopodal Katowic
    Mieszkanie nieopodal Katowic

    Chorzów

    • 449 327 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Bytom

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów ul. Dworcowy

    Chorzów » pl. Dworcowy

    • 790 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji prz...

  • Dom Pyskowice, ul. Henryka Sienkiewicza

    Pyskowice » ul. Sienkiewicza

    • 154 954 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 1 303 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk wyznaczony w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VII...

  • Sprzedam m5
    Sprzedam m5

    Zabrze

    • 460 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam m5 2 pokoje na południe z balkonem 2 pokoje na północ z osobno łazienka i osobno WC i kuchnia pełna własnosc gruntu z kw opłaty do wspólnoty mieszkaniowej ogrzewanie z...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Kotuchy

    Piekary Śląskie » ul. Kotuchy

    • 190 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia bądź remontu na pierwszym piętrze. Dwa niezależne pokoje. Piekary Śląskie ul Franciszka Kotuchy. Układ mieszkania: - pr...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Farna

    Chorzów » ul. Farna

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami idealne pod inwestycję (...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka, blisko UMED - Dworcowa 5, Śródmieście
    1 / 8
    Kawalerka, blisko UMED - Dworcowa 5, Śródmieście

    Bytom

    • 900 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka przy ulicy Dworcowej 5. -Nieruchomość- Powierzchnia 23 m2 . Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- Mieszkanie znaj...

  • Ruda Śląska ul. Łukowa  2 pokoje  balkon  37 m²
    1 / 7
    Ruda Śląska ul. Łukowa 2 pokoje balkon 37 m²

    Ruda Śląska

    • 190 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch nie...

  • 2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²
    1 / 16
    2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²

    Ruda Śląska

    • 169 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Na sprzedaż mieszkanie 33 m² w Rudzie Śląskiej przy ul. Jar...

  • Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka
    Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka

    Bytom

    • 2 560 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej kamienicy w Bytomiu przy ulicy Olejn...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²
    1 / 4
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m² – Ruda Śląska, Nowy Bytom, ul. Niedurnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,95 m², położone na 8. piętrze w 10-pię...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,40 m², Bytom

    Bytom

    • 199 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłu...

  • Dom, 130,34 m², Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 127 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 27/01/2026 roku GL1G/GU/1226/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • 2 domy Bytom, Stolarzowice bez pośrednika
    1 / 8
    2 domy Bytom, Stolarzowice bez pośrednika

    Bytom

    • 1 214 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadłość dwupokoleniowa z ogrodem w spokojnej, willowej dzielnicy Bytomia - Stolarzowice. Szukasz miejsca, które połączy komfort codziennego życia z ciszą i bliskością natury? M...

  • Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice
    Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie je...

  • Mieszkanie/lokal pod inewstycje
    Mieszkanie/lokal pod inewstycje

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość, która świetnie nada się pod długotrwałą inwestycję. Jest to lokal, który na ten moment pełni funkcję apartamentu pod wynajem krótkotermino...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Skrajna

    Chorzów » ul. Skrajna

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy.Lokal o powierzchni użytkowej...

  • Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 148 600 zł cena
    • 743 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, gmina Bobrowniki, na sprzedaż kompleks działek na wzniesieniu z widokiem na okolicę jesteśmy w trakcie podziału na działki o powierzchniach: 800m2 wymiary ok 32x25,5...