• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chojna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Działka Tąpkowice ul. Brynicka

    Tąpkowice » ul. Brynicka

    • 250 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się części Tąpkowic. To miejsce łączy ciszę, przestrzeń i sielski klimat z wygodnym dostępem do miast a...

  • Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking
    1 / 6
    Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking

    Chorzów

    • 448 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie 7-osobowe z dwoma pokojami (3os. + 4os.) ZABRZE
    1 / 10
    Mieszkanie 7-osobowe z dwoma pokojami (3os. + 4os.) ZABRZE

    Zabrze

    • 28 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie 7-osobowe dla pracowników firm z dwoma pokojami *pokój 3-osobowy *pokój 4-osobowy • Wyposażenie pokoju: łóżka, szafa, lampki nocne, półki przy łóżkach. • Internet: Wi-F...

  • Mieszkanie Bytom, Zamenhofa
    Mieszkanie Bytom, Zamenhofa

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie u nas! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57m, usytuowane na wygodnym 1 piętrze w zadbanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących fun...

  • Dom Wojkowice ul. Sobieskiego

    Wojkowice » ul. Jana III Sobieskiego

    • 325 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 1 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż cały dom/kamienica w bardzo dobrej lokalizacji, 100 m od Centrum Przesiadkowego Wojkowice. Układ domu: Wyodrębnione dwa osobne lokale w skład których wch...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z pełnym umeblowaniem, o wysokim standardzie, położony w miejscowości Myszkowice gmina Bobrowniki. Parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 130m2, postawiony na działce 1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bytom
    Mieszkanie Bytom

    Bytom

    • 120 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 2 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki ....

  • Pyskowice duża kawalerka
    1 / 8
    Pyskowice duża kawalerka

    Pyskowice

    • 240 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wyjątkowa kawalerka z widokiem, który pokochasz od pierwszego spojrzenia! Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,19 m² – idealna zarówno jako inwestycja,...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Stanisława Witczaka
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Stanisława Witczaka

    Bytom

    • 275 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    TYLKO U NAS!  Prezentujemy Państwu świetnie położone, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark , przy ulicy Witczaka.  W 2023 r był przeprowadzony remont...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki ul. Podhalańska

    Bytom » Szombierki » ul. Podhalańska

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 1 piętrze, z ładnym widokiem na zieleń. Układ mieszkania: - osobna kuchnia z oknem, - pokój dzien...

  • Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17
    1 / 7
    Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17

    Chorzów

    • 544 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy do wynajęcia powierzchnie biurowe w nowo wyremontowanym budynku przy ul. Składowa 17. Lokal zlokalizowany jest na terenie inwestycyjnym, znajduje się tu wiele firm o rożn...

  • Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17
    1 / 7
    Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17

    Chorzów

    • 644 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26
    1 / 9
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. Parter. Kamienica. Ogrzewanie ele...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 550 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myszkowice gmina Bobrowniki, na sprzedaż dom w trakcie budowy. Budowa rozpoczęta w 2025r. Dom parterowy z garażem w bryle budynku budowany według projektu Combe odbicie lustrzan...

  • Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój
    1 / 8
    Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój

    Zabrze

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 38m² - duży, ustawny pokój, przedpokój z miejscem na szafę, łazienka i ustawna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest św...

  • Dom Strzyżowice

    Strzyżowice

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalny w Strzyżowicach w gminie Psary -może być wykorzystany inwestycyjnie np pod wynajem -działka częściowo jest usługowa, więc można prowadzić działalno...

  • Dom Zabrze, Plebiscytowa
    Dom Zabrze, Plebiscytowa

    Zabrze

    • 3 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni około 80m, przeznaczoną na wynajem. Budynek został wyposażony w ogrzewani...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Jurija Gagarina

    Zabrze » ul. Gagarina

    • 331 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki doj...