• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrówki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • Lokal użytkowy Bytom
    1 / 7
    Lokal użytkowy Bytom

    Bytom

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 45 m2, zlokalizowany na drugim piętrze budynku przy ulicy Chorzowskiej w Bytomiu. To idealna propozycja dla firm poszukujących...

  • Strzyżowice dom 2-rodzinny, działka mieszk-usługowa
    1 / 16
    Strzyżowice dom 2-rodzinny, działka mieszk-usługowa

    Strzyżowice

    • 699 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Super inwestycja pod wynajem lub dla 2 rodzin, bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, przychodnia, komunikacja miejska. Dom kostka wybudowana w latach 60-tych z cegły, da...

  • Lokal użytkowy Bytom
    1 / 5
    Lokal użytkowy Bytom

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60 m2, zlokalizowany przy ul. Chorzowskiej w Bytomiu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku i posia...

  • Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze
    1 / 11
    Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze

    Zabrze

    • 65 000 zł cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy o pow.529m zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul.Drzymały w Zabrzu-Biskupicach działka nr 103 do której doprowadzona jest woda i prąd. Te...

  • Mieszkanie Bytom, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Wrocławska

    Bytom

    • 1 550 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ***WYNAJĘTE*** Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, które jest usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu, w którym dostępna jest winda. To idealne rozwiązanie dla osób starszych lub osób...

  • Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza

    Zabrze

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

     3 POKOJE Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ - OS. KOPERNIKA, ZABRZE Szukasz nieruchomości, która jest „maszynką do zarabiania”? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr kw...

  • Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea

    Zabrze

    • 288 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46,25m, które jest usytuowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30
    1 / 7
    Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja;...

  • Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach

    Pyskowice

    • 230 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach 52 m dwa pokoje na pierwszym piętrze w centrum Pyskowic mieszkanie częściowo umeblowane wszędzie blisko przystanek autobusowy parki sklepy szkoły...

  • Mieszkanie Bytom, Katowicka
    1 / 11
    Mieszkanie Bytom, Katowicka

    Bytom

    • 249 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do...

  • Mieszkanie Wojkowice, Plaka
    1 / 8
    Mieszkanie Wojkowice, Plaka

    Wojkowice

    • 1 290 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m2, położone na czwartym piętrze zadbanego, ocieplonego bloku na osiedlu Plaka w Wojkowicach. Lokal...

  • Dom Pyskowice
    1 / 15
    Dom Pyskowice

    Pyskowice

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA . Zapraszamy do zapoznania się ze ofertą sprzedaży wyjątkowego i bardzo słonecznego domu w Pyskowicach , położonego przy spokojnej, zielonej ulicy Kościuszki. T...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2...

  • Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,

    Ruda Śląska

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kontakt tylko przez WhatsApp!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Salki muzyczne / edukacyjne
    1 / 2
    Salki muzyczne / edukacyjne

    Bytom

    • 15 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Salki muzyczne / edukacyjne Przeznaczone do: -gry na instrumentach -prób muzycznych -lekcji indywidualnych 1:1 -korepetycji -spotkań coachingowych -konsultacji i pracy indywidual...

  • działka budowlana Sikorskiego 104
    1 / 4
    działka budowlana Sikorskiego 104

    Zabrze

    • 269 000 zł cena
    • 651 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Sala do wynajęcia |warsztaty | urodziny|spotkania|szkolenia
    1 / 4
    Sala do wynajęcia |warsztaty | urodziny|spotkania|szkolenia

    Bytom

    • 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kameralna sala eventowa z możliwością wydzielenia przestrzeni lub pełnego dostępu do baru. Dostęp do szatni i toalet. Doskonała na: -imprezy okolicznościowe -urodziny -spotkania...

  • Sale na wynajem – fitness | taniec | muzyka | warsztaty
    1 / 5
    Sale na wynajem – fitness | taniec | muzyka | warsztaty

    Bytom

    • 70 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Salki fitness / taneczne (różne wielkości) Przestronne, z lustrami, głośnikami i klimatyzacją Dostęp do szatni i toalety. Idealne do: -zajęć fitness, pilates, jogi -treningów per...

  • Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² Ruda Śląska, inwestycja z na...

    Ruda Śląska

    • 5 570 000 zł cena
    • 4 799 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² – Ruda Śląska – inwestycja z najemcą Gotowy produkt inwestycyjny w sercu Śląska! Oferujemy halę magazynowo-produkcyjną o pow. 4 799 m² na...