• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnowskie Góry +20 km
  • Kołaczyce +20 km
  • Nisko +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,40 m², Bytom

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • Mieszkanie Pyskowice, Wyszyńskiego
    1 / 7
    Mieszkanie Pyskowice, Wyszyńskiego

    Pyskowice

    • 360 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Pyskowicach, przy ulicy Wyszyńskiego, które znajduje się na 1 piętrze i posiada powierzchnię około 85m2. To doskonała okazja dla osób...

  • Wynajmę kawalerkę przyjazną zwierzętom, Piekarska
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę przyjazną zwierzętom, Piekarska

    Bytom

    • 1 080 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-28! Do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Piekarskiej 52 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter. Miejskie ogrze...

  • Działka Zendek

    Zendek

    • 330 000 zł cena
    • 6 021 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana znajdująca się w Zendku gmina Ożarowice przy głównej drodze. Działka o powierzchni 6021m2, wymiarach 20m x 315m, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Me...

  • Kawalerka pet friendly, świetna lok., Skarbnika 21
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly, świetna lok., Skarbnika 21

    Zabrze

    • 1 100 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu Nieruchomość: Powierzchnia 14,5 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja: Bliskość DTŚ sta...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 95 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogrodek działkowy ,,Irys,, POD w Rudzie Śląskiej.. Duża altana, pomieszczenia gospodarcze, ubikacja, woda, prąd, nowy dach, 390m...ogrodek zadbany...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ulicy Jaworowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 53,77 m² usytuowany jest...

  • Działka Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 101 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5100 m² , przeznaczony pod zabudowę usługową (13U). Działka położona w Piekarach Śląskich - Dąbrówce W...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość magazynowo produkcyjna, Pyrzowice 42-624
    1 / 8
    Nieruchomość magazynowo produkcyjna, Pyrzowice 42-624

    Pyrzowice

    • 18 000 000 zł cena
    • 12 100 m2 powierzchnia
    • 1 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość magazynowo produkcyjna Pyrzowice 42-624, ul. Centralna 6. Nieruchomość o powierzchni działki 12 100 m2 położona jest w południowej części Pyrzowic. Działka zabudowana...

  • Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie !
    1 / 12
    Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie !

    Zabrze

    • 1 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od osoby prywatnej. Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji ! Zostań pierwszym Najemcą nowego mieszkania !!! Umowa długoterminowa najmu okazjonalnego u notariusza. Mieszkania bar...

  • Działka Najdziszów

    Najdziszów

    • 240 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najdziszów, gmina Mierzęcice, na sprzedaż działka w drugiej linii zabudowy objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Dz...

  • Działka Twardowice

    Twardowice

    • 285 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twardowice, działka budowlana przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka o powierzchni 904m2, wymiary 29 od ulicy x44,5x26,5 z tyłu x26....

  • Mieszkanie Ruda Śląska, Adama Mickiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Ruda Śląska, Adama Mickiewicza

    Ruda Śląska

    • 240 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż lub wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,00m² zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętr...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików
    1 / 15
    Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików

    Piekary Śląskie

    • 562 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce, sk...

  • Sprzedam Mieszkanie 35 m2, Bytom, Slaskie
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie 35 m2, Bytom, Slaskie

    Bytom

    • 150 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Mieszanie, 35 m2, Bytom, Slaskie, 2 pokoje, kuchnia i lazienka, w bloku 11-sto pietrowym, na 3-cim piętrze, balkon, piwnica,

  • Mieszkanie Sprzedam, 35 m2, Bytom
    1 / 2
    Mieszkanie Sprzedam, 35 m2, Bytom

    Bytom

    • 149 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Bytom, 35 m2, dwa pokoje, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, plus mniejsza sypialnia, na podłodze pokoju wykładzina od ścian...

  • Dom Sączów gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Dom Sączów gm. Bobrowniki

    Sączów

    • 949 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 270 m2 usadowiony na pięknej widokowej...

  • Mieszkanie Chorzów, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów, Bolesława Chrobrego

    Chorzów

    • 519 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Centrum ul. Bolesława Chrobrego . Lokal znajduje się odremontowanej kamienicy w oficynie i składa się z dwóch...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 595 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym usytuowany na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Myszkowicach gmina Bobrowniki. Budowa tego domu rozpoczęła się w 2020r. Ściany z porothermu, z...

  • Sprzedam M3 po remoncie Ruda
    1 / 6
    Sprzedam M3 po remoncie Ruda

    Ruda Śląska

    • 269 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Akces Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania, z osobną garderobą, w Rudzie Śląskiej dz."Jedynka". W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont, obejmu...