• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m
    1 / 3
    Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m

    Zacharzowice

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego w ładnej i cichej okolicy z daleka od zgiełku samochodów płaska w kształcie prostokąta - dostępna woda 50 m i prąd na mie...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 295 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE!!!! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym,...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Wolności

    Chorzów » pl. Wolności

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Chorzów, Centrum, Wolności Oferujemy do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 52,...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Wajzera

    Zabrze » ul. Wajzera

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, w dzielnicy Rokitnica z świetnym dojazdem do Gliwic, Tarnowskich Gór i miast ościennych. Układ mieszkania:...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 125 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 30,0 m² w trakcie generalnego remontu, Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim Oto kilka kluczowych informacji: Budynek oci...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 155 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 35,80 m² do generalnego remontu, Wstępny projekt układu mieszkania: Salon z aneksem kuchennym Osobna sypialnia . Łazienka z...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 173 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 31,30 m² w trakcie generalnego remontu, Cena dotyczy gotowego mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? Oto kilka kluc...

  • Działka Zendek

    Zendek

    • 279 000 zł cena
    • 2 107 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zendek, działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Powierzchnia działki 2107m2 wymiary 22,6 od wjazdu x90 x 26m z tyłu działki Wjazd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Zabrze ul. Heweliusza

    Zabrze » ul. Heweliusza

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu na [i] osiedlu Wiśniowa Aleja. [/i] Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku. Atutem osiedla Wiśniowa Aleja jest je...

  • Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i
    1 / 3
    Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i

    Sączów

    • 410 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej...

  • Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy

    Mierzęcice

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, tere...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 240 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1...

  • Mieszkanie Zabrze Osiedle Kotarbińskiego

    Zabrze

    • 349 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51 m2 , zlokalizowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętr...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum

    Zabrze » Centrum Południe

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 38,20 m 2 usytuowanego na pierwszym piętrze...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,12 m² , położonego w śródmieściu Bytomia, przy ulicy Drzymały. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 409 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | NOWA CENA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu, przy malowniczym Parku Kachla . Nieruchomość o powier...

  • Dom Wojkowice

    Wojkowice

    • 345 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | UWAGA ! cena nieruchomości została obniżona z 365.000 zł na 345.000 zł preferowany klient gotówkowy Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźni...

  • Dom Strzyżowice

    Strzyżowice

    • 799 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 2-rodzinny o powierzchni użytkowej 183m2 położony na działce 1913m2. Miejscowość Strzyżowice gmina Psary, bardzo dobra lokalizacja. Dom wybudowany w latach 70-tych ub wieku,...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Bykowina

    Ruda Śląska » Bykowina

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,80m² ( dodatkowo mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,50 m&sup...

  • Mieszkanie do wynajęcia centrum Bytomia puste
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia centrum Bytomia puste

    Bytom

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Duże dwupokojowe mieszkanie w kamienicy. Przestronne o pow. 60m Świetne położenie blisko komunikacji miejskiej. Własne ogrzewanie gazowe - zaczynasz sezon kiedy chcesz. Połogi w...