• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wola Łużańska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Dom, Mierzęcice, całkowita 312m², gotowy do zamieszkania, duża dz...

    Mierzęcice

    • 1 250 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 4 007 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, Mierzęcice (Nowa Wieś), całkowita 312m² gotowy do zamieszkania Informacje szczegółowe • Dostępne od: 3 miesiące • Pow. działki: 1419m² • Powierzchnia całkowita: 311 • P...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rogoźnik, połowa bliźniaka w stanie do wykończenia. Budynek został wykończony w 2024r do stanu pełnego deweloperskiego wraz z ogrzewaniem centralnym i piecem 2-funkcyjnym Bosch z...

  • bezpośrednio działka sprzedam tarnowskie góry miasto
    1 / 7
    bezpośrednio działka sprzedam tarnowskie góry miasto

    Bytom

    • 14 990 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedamy bezpośrednio (właściciele) działkę na terenie miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia 2,6 hektara. Wszelkie media dostępne: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet, telefon,...

  • Nowa Wieś działki budowlane od 800m2
    1 / 3
    Nowa Wieś działki budowlane od 800m2

    Mierzęcice

    • 124 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa Wieś gmina Mierzęcice, działki z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia każdej działki 800m2, wymiary: od ulicy 41,4m, w głąb 19,9m. Media: woda...

  • Działka budowlana - Kalety Drutarnia
    1 / 3
    Działka budowlana - Kalety Drutarnia

    Kalety

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w leśnej części Kalet - Drutarni. Numer działki: 996/51. Działka ma 1000m kw, prąd przy granicy działki, woda i kanalizacja w drodze (ok.100m) korzystanie z wodoc...

  • Mieszkanie Bytom ul. Leopolda Staffa

    Bytom » ul. Staffa

    • 132 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu . Mieszkanie o powierzchni 28,40 mkw . Lokal mieszkalny mieści się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mies...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 840 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 579 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż środkowy segment szeregówki z ogródkiem Piekary Śląskie osiedle Pod Lipami W cenie 579 tys stan surowy zamknięty 0% PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Zabrze ul. Grunwaldzka

    Zabrze » ul. Grunwaldzka

    • 530 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Grunwaldzkiej Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m, usytuowane w doskonałej lokalizacji w Zabrzu...

  • 1 / 4
    Działka Pyskowice ul. Zaolszany

    Pyskowice » ul. Zaolszany

    • 260 000 zł cena
    • 1 512 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 1300m2 oraz droga dojazdowa ponad 200m2, zlokalizowane w Pyskowicach, w części Zaolszany. Zaolszany to część miasta znajdująca...

  • Działka Wymysłów

    Wymysłów

    • 466 000 zł cena
    • 30 140 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Działka częściowo zadrzewiona. Położona jest niedaleko trasy S8 i Mszczonowa do którego obrzeży jest...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m2...

  • 1 / 2
    Działka Radzionków ul. 27 Stycznia

    Radzionków » ul. Stycznia

    • 4 983 040 zł cena
    • 14 656 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 14656 m2 zlokalizowaną w Radzionkowie. Lokalizacja w okolicach ulicy Unii Europejskiej gwarantuje ba...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    pis: Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 119 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powie...

  • Lokal Bytom

    Bytom

    • 119 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powi...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zabrze » Centrum Południe

    • 1 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • ŚWIETNE duże miszkanie 1 pokojowe w centrum PYSKOWIC
    1 / 8
    ŚWIETNE duże miszkanie 1 pokojowe w centrum PYSKOWIC

    Pyskowice

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    DO WYNAJĘCIA Komfortowe mieszkanie 1 pokojowe położone w Centrum w Pyskowicach k. Gliwic. Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy. Duży i jasny pokój, aneks kuchenny w...

  • Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.
    Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.

    Chorzów

    • 1 150 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 135,80m2 położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta / deptak /. Lokal aktualnie wynajęty przez firmę sieciową i przyn...

  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe.

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe(43,80m2) w Rudzie Śląskiej (Kochłowice).ul.Oświęcimska. Lokal znajduje się na szóstym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie z ładnym wido...