dom na sprzedaż
24 maj 2026

Dom Wojkowice

woj. Śląskie pow. będziński gm. będziński
Dodane 5 godzin temu, Niedziela, 24 maj 2026 16:20
810 000 zł 213 m2
810 000 zł 213 m2 3 803 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 213 m2
Cena za metr 3 803 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37537713

Opis

Nietuzinkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego z końca lat 80-tych ub. wieku.
Dom znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, sąsiaduje z łąkami, gdzie w planie zabudowy teren nie jest przeznaczony do zabudowy. W związku z tym w sąsiedztwie więcej domów nie będzie.
Spokój cisza, dom znajduje się w bocznej uliczce w Wojkowicach.
Powierzchnia całkowita budynku 212,8m2
Powierzchnia mieszkalna ok 130m3 + piwnice 58m2 oraz komórki i garaż znajdujące się w obrysie budynku (pow. zabudowy wynosi 169m2).
Dom wybudowany z cegły i pustaka, dach płaski odeskowany kryty papą, docieplony wełną mineralną i styropianem. Tynk na elewacji. Ławy fundamentowane, izolacja pionowa i pozioma.
Strop betonowy lany.

Układ pomieszczeń:
-parter otwarty: ogromny pokój dzienny, salon obok kuchnia, można je ze sobą połączyć, toaleta, komunikacja, zejście do piwnicy i schody na piętro
- piętro: 2 oddzielne pokoje, łazienka, otwarty pokój.
Duże okna w domu wpuszczają ogrom światła. Okna są drewniane w kolorze brązowym.
Jest ta parterze otwarty pokój, z którego można zrobić wyjście na ogród i taras.
Dom ma przestrzeń, której brakuje wielu budynkom. Jest widny, słoneczny i ciepły.

Ogrzewanie domu gazowe, instalacja grzewcza obiegowa, projektowana specjalnie dla tego domu przy budowie.
Kanalizacja miejska. Prąd i siła.

W części piwnicy znajduje się kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze.

Dom stoi w granicy działki, przez co działka o powierzchni 787m2 wydaje się o wiele większą. Działka jest ogrodzona, obsadzona w części tujami.