• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Domy jednorodzinne 120m2 z garażem, działka 800m2
    1 / 8
    Domy jednorodzinne 120m2 z garażem, działka 800m2

    Mierzęcice

    • 550 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 622 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta bezpośrednia od właściciela – bez pośredników Do sprzedaży dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz garażem jednostanowiskowym w stanie surowym otwartym o powierzchni uż...

  • Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę
    Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę

    Świętochłowice

    • 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę paznokci . Oferujemy !!! podnajem MIEJSCA na stanowisko do stylizacji paznokci. W ramach podnajmu oferujemy dodatkow...

  • Mieszkanie Pyskowice, Powstańców Śląskich
    1 / 8
    Mieszkanie Pyskowice, Powstańców Śląskich

    Pyskowice

    • 220 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mam do zaoferowania mieszkanie typu duża kawalerka z możliwością przebudowania na mieszkanie 2 pokojowe, w Pyskowicach przy Rynku, ulica Powstańców Śląskich. Mieszkanie posiada po...

  • Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 250 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 094 m² , położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Tąpkowice (gmina Ożarowice, powiat tarnogórski). To...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 310 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Odkryj Urok Bytomskiego Śródmieścia... Marzysz o miejscu, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością? Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kami...

  • Tuwima/Chorzowska Bytom 2 pokoje osobne wejścia
    1 / 5
    Tuwima/Chorzowska Bytom 2 pokoje osobne wejścia

    Bytom

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Dobry układ - osobne pokoje, bardzo ustawne duże okna skierowane na południowy wschód. Kuchnia mała ale można zachować ciąg roboczy i c...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się z 1...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 80 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.6840.1.11.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 29 836 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025 r. GN.6840.31.2024.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • Dom Bobrowniki Sączów

    Bobrowniki

    • 500 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentacja oferty sprzedaży domu w Sączowie Szczegóły dotyczące nieruchomości Lokalizacja : Sączów, ul. Pocztowa Rok zakończenia budowy : 20...

  • Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa

    Chorzów

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Chorzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwe...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa
    1 / 7
    Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa

    Ruda Śląska

    • 299 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,01 mkw w Rudzie Śląskiej przy ul. Brzozowej usytuow...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Ptakowicach blisko dużych miast

    Ptakowice

    • 209 000 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( i inne sąsiadujące działki ) w spokojnej i zielonej miejscowości Ptakowice znajdującej się w środku obszaru między dużymi miastami jak Tarnowskie Góry, Bytom,...

  • Duża kawalerka przyjazna dla zwierząt, Reja 13
    1 / 9
    Duża kawalerka przyjazna dla zwierząt, Reja 13

    Bytom

    • 990 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul Reja 3 Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2, Parter, Elektryczne ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Zabrzu Biskupice. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica 11, 46m2. Ogrz...

  • Kawalerka Chorzów 37,80 m2
    1 / 8
    Kawalerka Chorzów 37,80 m2

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,80 m2 położone na drugim piętrze Chorzowskiej kamienicy przy ul. Św. Kingi. Mieszkanie składa się z dużego pokoju głównego, widne...

  • Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.
    1 / 8
    Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.

    Chorzów

    • 850 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu pokoju z kuchnią wraz z prysznicem, toaleta jest osobna na korytarzu tylko dla tego mieszkania ale istnieje możliwość podłączenia WC w mieszkaniu. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m² znajduje się na 8 piętrze...

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...

  • Sprzedam ogródek działkowy

    Bytom

    • 55 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SPRZEDAM ROD Narutowicza Do sprzedania ogródek działkowy o pow. 390m2 , altanka wyremontowana w środku, aneks kuchenny, lodówka, mikrofala, piekarnik, bojler z ciepłą wodą 3.5kw,...