• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rżyska
  • Tarnowskie Góry +20 km
  • Dąbrówki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • 3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum
    1 / 4
    3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum

    Chorzów

    • 461 823 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Nowe komfortowe 2 pokoje 39 m2 I Blisko Centrum
    1 / 6
    Nowe komfortowe 2 pokoje 39 m2 I Blisko Centrum

    Chorzów

    • 369 616 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE DO ODBIORU. W o...

  • Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż proponujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 110,86 m2, usytuowane na 3 piętrze eleganckiej kamienicy w centrum Bytomia. To oferta dla osób, któ...

  • Lokal użytkowy Ruda Śląska Chebzie
    1 / 13
    Lokal użytkowy Ruda Śląska Chebzie

    Ruda Śląska

    • 3 450 000 zł cena
    • 1 308 m2 powierzchnia
    • 2 638 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonujący zakład przetwórstwa mięsnego zlokalizowany w Rudzie Śląskiej, w bliskiej odległości od Drogowej Trasy Średnicowej (ok. 850 m). Nieruchomość znajduje się n...

  • Lokale do wynajęcia w centrum Bytomia od 45m2 do 60m2
    1 / 8
    Lokale do wynajęcia w centrum Bytomia od 45m2 do 60m2

    Bytom

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale do wynajęcia biurowy, handlowy, usługowy w centrum Bytomia. CECHY LOKALU: Lokale użytkowe handlowe, usługowe.Łatwa adaptacja wnętrza lokalu. Wejście bezpośrednio z zewnątrz...

  • lokal handlowy- usługowy centrum Bytom
    1 / 11
    lokal handlowy- usługowy centrum Bytom

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa
    1 / 10
    Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa

    Zabrze

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok 26m2 usytuowanego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w Zabrzy przy ul. Witosa. Lokal składa się z: - Przedpokoju z du...

  • Inteligentny dom bez dodatkowych nakładów
    1 / 16
    Inteligentny dom bez dodatkowych nakładów

    Ruda Śląska

    • 1 290 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę skrajnego segmentu w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Polna. Na działce 516m2 usytuowany jest budynek piętrowy o łącznej pow. 169,21 m2 w tym dwust...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę gród łan Bytom
    1 / 14
    Sprzedam działkę gród łan Bytom

    Bytom

    • 50 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy bytom 50,000zl mogę coś obniżyć

  • Mieszkanie Bytom Karb, Konstytucji
    1 / 9
    Mieszkanie Bytom Karb, Konstytucji

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ***REZERWACJA*** Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 56,13m, które jest usytuowane na wygodnym 1 piętrze w zadbanym b...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 405 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Cicha spokojna okolica Zabrze Zaborze Kalinowa ,balkon,komórka lokatorska mieszkanie z wyposażeniem cena 405 000 pełna własność, księga wieczysta ,biura nieruchomości i pośrednicy...

  • lokal 60m2 na parterze przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima
    1 / 8
    lokal 60m2 na parterze przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo usługowy 60m2 na parterze w budynku przy skrzyżowaniu Chorzowska Tuwima obok Zabka, Kebab, Gotowy na sklep, usługi, biuro itp. W budynku brak wspólnoty Kazimierz K...

  • lokal handlowo / usługowy na parterze
    lokal handlowo / usługowy na parterze

    Bytom

    • 2 950 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo / usługowy na parterze o powierzchni 60m2 z możliwością powiększenia Oferuję dzierżawę lokalu użytkowego w centrum Bytom przy skrzyżowaniu ul. Chorzow...

  • Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia
    1 / 6
    Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia

    Bytom

    • 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na godziny , dni , tygodnie mieszkanie o powierzchni 30 m². Znajduje się na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane W salonie dostępne jest naturalne światło or...

  • Działka budowlana Wojkowice, Głowackiego
    1 / 13
    Działka budowlana Wojkowice, Głowackiego

    Wojkowice

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Wojkowicach. Działka jest niezagospodarowana, ogrodzona...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym , o powierzchni 39,21 m² , położonego w śródmieściu Bytomia pr...

  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • Sprzedam Budynek usługowo-handlowy
    1 / 5
    Sprzedam Budynek usługowo-handlowy

    Zabrze

    • 7 950 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 3 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek 3 piętrowy w stanie surowym zamkniętym . Mieszczący się w centrum południe na ul. Św Urbana 9 . Więcej informacji pod tel .[tel] . Waldemar.

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...