• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 350 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna widokowa działka w Rogoźniku, pod górą Buczyna. Działka w całości w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 1466m2. Wymiary 15,3m o...

  • Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,
    1 / 15
    Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,

    Dobieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny oraz funkcjonalny dom wolnostojący znajdujący się w Dobieszowicach. Dom wykończony jest w wysokim standardzie ; znajduje się w zielone...

  • Dom Wojkowice Głowackiego oferta prywatna
    1 / 16
    Dom Wojkowice Głowackiego oferta prywatna

    Wojkowice

    • 810 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do sprzedania dom jednorodzinny z wyposażeniem. Na działce znajduje się ładny ogród i zaprojektowany na elewacji...

  • Mieszkanie Bytom, Kolejowa
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Kolejowa

    Bytom

    • 150 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    !!REZERWACJA!! Wyłącznie u Nas!! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu, w doskonale skomunikowanej części miasta...

  • Mieszkanie Bytom, Morcinka
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Morcinka

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!SPRZEDANE!! Wyłącznie u Nas!! Jeśli szukasz mieszkania, które zachwyca od pierwszego wejścia i nie wymaga żadnych dodatkowych prac - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zapraszamy...

  • Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,73 m², zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chełmońskiego 37. Lokal znajduje się na 2 piętrze...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje, Zaolziańska 21

    Zabrze

    • 1 260 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej 21 (zaraz obok ul. Wolności) w Zabrzu. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2 4 piętro Elektryczne ogrzewanie Idealne dla 1-2...

  • Mieszkanie Bytom Łagiewniki, św. Cyryla i Metodego
    1 / 5
    Mieszkanie Bytom Łagiewniki, św. Cyryla i Metodego

    Bytom

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 45 m, które jest usytuowane na 3 piętrze w zadbanej i klimatycznej kamienicy. Budynek wyróżnia się zadbaną...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny
    1 / 6
    Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny

    Ruda Śląska

    • 1 493 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia w Rudzie Śląskiej, Halemba 1, pow. 47m2. Pierwsze piętro z balkonem. Parking za szlabanem - zawsze jest miejsce. Mieszkanie jest po remoncie - in...

  • Mieszkanie Bytom, Oświęcimska
    1 / 2
    Mieszkanie Bytom, Oświęcimska

    Bytom

    • 280 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy przestronne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 71,45 m, położone na parterze w zadbanej kamienicy po termomodernizacji. Ocieplen...

  • Mieszkanie Bytom, św. Cyryla i Metodego
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, św. Cyryla i Metodego

    Bytom

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wynajmu przestronnej kawalerki, która jest usytuowana na parterze w zadbanej kamienicy, idealna dla osób starszych. Nieruchomość jest świeżo wyremontowana, co zapewni...

  • 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zamienię
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zamienię

    Bytom

    • 270 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 41,60 m – Bytom, al. Legionów Możliwa zamiana na większe 3 pokoje , opcjonalny balkon w bytomiu Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkani...

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 124 800 zł cena
    • 622 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z usługami o powierzchni 622m.kw i wymiarach 22,5 od wjazdu i 27m w głąb. 5 działek o powierzchni w otoczeniu lasu:...

  • Mieszkanie Bytom, Jana Kasperka
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, Jana Kasperka

    Bytom

    • 199 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w centrum Bytom przy ulicy Kasperka. To propozycja idealna zarówno dla...

  • Mieszkanie Zabrze Śródmieście ul. de Gaulle`a

    Zabrze » skwer de Gaulle'a

    • 275 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle’a. Lokal usytuowany jest na parterze zadbanego bloku z w...

  • Działka budowlana przy lesie Sikorskiego
    1 / 2
    Działka budowlana przy lesie Sikorskiego

    Zabrze

    • 240 000 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Działka budowlana Sikorskiego
    1 / 3
    Działka budowlana Sikorskiego

    Zabrze

    • 190 000 zł cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Lokal dla Call Center lub biuro.
    1 / 6
    Lokal dla Call Center lub biuro.

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na Call center. 1500 zł Nowoczesny lokal w Centrum. Lokal znajduje się w Chorzowskim Rynku, blisko centrum przesiadkowego. Przechodzą tędy setki osób dziennie, Twój biznes s...

  • ustawna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji / 34,6 m2
    1 / 14
    ustawna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji / 34,6 m2

    Zabrze

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy Centrum Południe). Jego metraż to 34,6 m2, a przynależna piwnica ma 3,8 m2. W skła...

  • Sprzedam Mieszkanie w Zabrzu
    1 / 10
    Sprzedam Mieszkanie w Zabrzu

    Zabrze

    • 425 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Słoneczne, przestronne mieszkanie po remoncie | Os. Kotarbińskiego | Gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu – bez remontów i dodatkowych kosztów...