• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnowskie Góry +20 km
  • Chojna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Duża Kamienica CENTRUM Stare Miasto Bytom k. Katowice Śląsk
    1 / 6
    Duża Kamienica CENTRUM Stare Miasto Bytom k. Katowice Śląsk

    Bytom

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 1 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Idealna pod INWESTYCJĘ! Centrum Bytomia - okolice Rynku - Stare Miasto, woj. śląskie - dochodowa kamienica wolna (nie zamieszkała) do remontu. PARTER: - od frontu dwa lokale hand...

  • Działka Sączów gm. Bobrowniki, Wolności
    1 / 2
    Działka Sączów gm. Bobrowniki, Wolności

    Sączów

    • 516 600 zł cena
    • 9 564 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłącznie u nas! Mamy przyjemność zaprezentować działkę o łącznej powierzchni 9.564m położonej w spokojnej i malowniczej okolicy, otoczonej zielenią oraz naturalnym krajobrazem. Te...

  • Mieszkanie Bytom Miechowice
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom Miechowice

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje - Bytom Miechowice Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (Miechow...

  • Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 518 144 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/71 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/71 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 396 520 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Wynajem
    1 / 13
    Wynajem

    Bytom

    • 1 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Bytomiu jaronia 60m. Kuchnia I łazienka wyposazona. Wynaim tylko dłogoterminowy .preferowane osoby do wynajęcia to stałe zatrudnienie. Więcej informacji udzie...

  • Działka rolno-budowlana Siemonia gm. Bobrowniki, Kościuszki
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana Siemonia gm. Bobrowniki, Kościuszki

    Siemonia

    • 743 670 zł cena
    • 8 263 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 8263 m²(nieruchomość składa się z 2 działe...

    1 / 14
    Działka rolno-budowlana Siemonia gm. Bobrowniki, Kościuszki

    Siemonia

    • 875 610 zł cena
    • 9 729 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 9729 m²(nieruchomość składa się z 3 działe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana  Zbrosławice Wrzosowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zbrosławice Wrzosowa

    Zbrosławice

    • 240 900 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 730 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2
    1 / 4
    Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2

    Zbrosławice

    • 253 770 zł cena
    • 769 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 769 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Zabrza
    1 / 6
    Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Zabrza

    Zabrze

    • 1 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Przedmiotem wynajmu jest mieszanie dwupokojowe o powierzchni 45 m kw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju łazienki i kuchni z aneksem kuchennym. Dodatkowo mieszkanie posia...

  • Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 428 904 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 520 956 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 602 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 398 675 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Nowoczesne 45 m² po remoncie | Bytom Łagiewniki | Prywatnie
    1 / 9
    Nowoczesne 45 m² po remoncie | Bytom Łagiewniki | Prywatnie

    Bytom

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w dzielnicy Łagiewniki w Bytomiu. Nieruchomość przeszła generalny remont w 2022 roku i jest gotowa do wp...

  • Dom Bytom, Piekarska
    1 / 6
    Dom Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 1 270 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 2 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczna kamienica inwestycyjna z 1910 roku położona przy ul. Piekarskiej 83 w Bytomiu. Budynek z 1910 roku, wybudowany z cegły, o łącznej powierzchni ok. 560 m², u...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Działka budowlana Bytom Szombierki, Bażantowa
    1 / 2
    Działka budowlana Bytom Szombierki, Bażantowa

    Bytom

    • 612 500 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1225m, położona w Bytomiu w dzielnicy Szombierki, na kameralnym i cenionym osiedlu Fazani...