• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ruda Śląska Godula

(1)
  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA Z POTENCJAŁEM NA 2 POKOJE! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzch...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę słoneczne mieszkanie od zaraz

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na I-piętrze kamienicy po generalnym remoncie w Rudzie Śląskiej – Bielszowicach, w zielonej okolicy z dala od zgiełku i hałasu. Bardzo dobra loka...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Ruda Śląska » Halemba » ul. Olszynowa

    • 251 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Mieszkanie po generalnym remoncie NOWA KUCHNIA I ŁAZIENKA Ruda Śląska Halemba ZADZWOŃ: 573 pokaż telefon lub 726 pokaż telefon . Pamiętaj, że współpracując z naszym biu...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ruda Śląska » Chebzie

    • 240 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ruda Śląska

    • 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Rezerwacja Przestronne mieszkanie w cichej okolicy
    1 / 8
    Rezerwacja Przestronne mieszkanie w cichej okolicy

    Ruda Śląska

    • 335 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ruda Śląska

    • 215 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ruda Śląska

    • 180 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ruda Śląska » Halemba

    • 1 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    SILL
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ruda Śląska » Bielszowice

    • 65 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ruda Śląska

    • 329 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ruda Śląska

    • 149 100 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe.

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe(43,80m2) w Rudzie Śląskiej (Kochłowice).ul.Oświęcimska. Lokal znajduje się na szóstym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie z ładnym wido...

  • Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł

    Ruda Śląska

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ Mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,43 m2 + balkon czwarte piętro 3 pokoje ( 2 oddzielne ,jeden przejściowy ) kuchnia z oknem , łazienka ,przedpokój ,do lokalu prz...

  • Sprzedam M3 po remoncie Ruda
    1 / 6
    Sprzedam M3 po remoncie Ruda

    Ruda Śląska

    • 269 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Akces Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania, z osobną garderobą, w Rudzie Śląskiej dz."Jedynka". W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont, obejmu...

  • Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,

    Ruda Śląska

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kontakt tylko przez WhatsApp!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska
    1 / 16
    M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska

    Ruda Śląska

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku – Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż fu...

  • Jasne mieszkanie 2 pok - Czereśniowa 14, Godula
    1 / 10
    Jasne mieszkanie 2 pok - Czereśniowa 14, Godula

    Ruda Śląska

    • 790 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Czereśniowej 14 w Ruda Śląska. -Nieruchomość- Powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Komórk...

  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• 2pok  4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las
    2pok 4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja   świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stan...

  • Mieszkanie Ruda Śląska, ul. Sasanek
    1 / 2
    Mieszkanie Ruda Śląska, ul. Sasanek

    Ruda Śląska

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy Ruda Śląska, ul: Sasanek. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m², położone n...

  • Niebieskie Dachy I 3pok I Balkon
    Niebieskie Dachy I 3pok I Balkon

    Ruda Śląska

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popular...

  • Mieszkanie/lokal pod inewstycje
    Mieszkanie/lokal pod inewstycje

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość, która świetnie nada się pod długotrwałą inwestycję. Jest to lokal, który na ten moment pełni funkcję apartamentu pod wynajem krótkotermino...

  • Ruda Śląska ul. Łukowa  2 pokoje  balkon  37 m²
    1 / 7
    Ruda Śląska ul. Łukowa 2 pokoje balkon 37 m²

    Ruda Śląska

    • 190 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch nie...

  • 2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !
    2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !

    Ruda Śląska

    • 294 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizac...

  • Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie

    Ruda Śląska

    • 119 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa
    Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa

    Ruda Śląska

    • 315 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,60m, położone na 4 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Lokal mieszkalny charakteryzuje s...

  • Komfortowe Mieszkanie 2 pokojowe - Ruda 1
    1 / 8
    Komfortowe Mieszkanie 2 pokojowe - Ruda 1

    Ruda Śląska

    • 2 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament klasy Comfort + Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni blisko 51 m² z balkonem, komórką lokatorską i gwarantowanym dostępem do parkingu dl...

  • Mieszkanie 61m2 do remontu, ,dobra lokalizacji
    1 / 16
    Mieszkanie 61m2 do remontu, ,dobra lokalizacji

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi,...

  • Ruda Śląska-ul. 1 Maja- 3 pokoje- 59,07 m2
    Ruda Śląska-ul. 1 Maja- 3 pokoje- 59,07 m2

    Ruda Śląska

    • 269 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji,  w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)?? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do...

  • Kawalerka, pet-friendly - Węglowa 1, Chebzie
    1 / 8
    Kawalerka, pet-friendly - Węglowa 1, Chebzie

    Ruda Śląska

    • 990 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Węglowej 1 w Rudzie Śląskiej. -Nieruchomość- Powierzchnia 31 m2. Parter. Ogrzewanie elekt...