• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnowskie Góry +20 km
  • Chojna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Mieszkanie w ocieplonym budynku w centrum Zabrza
    Mieszkanie w ocieplonym budynku w centrum Zabrza

    Zabrze

    • 139 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Zabrzu przy ul. Sienkiewicza. Lokal o powierzchni 33,52 m2 znajduje się na pierwszym pietrze w budynku po termomoderni...

  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA Z POTENCJAŁEM NA 2 POKOJE! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzch...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście ul. Wincentego Janasa

    Bytom » ul. Janasa

    • 385 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji BytomiaLOKALIZACJA:Knajfeld to jedna z najbardziej prestiżowych i uchodząca za najdroższą lokali...

  • Funkcjonalna kawalerka,Głowackiego 2A, Śródmieście
    1 / 5
    Funkcjonalna kawalerka,Głowackiego 2A, Śródmieście

    Bytom

    • 1 050 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Głowackiego 2A w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 23 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: Spokojna i f...

  • Jasne mieszkanie 2 pok - Czereśniowa 14, Godula
    1 / 10
    Jasne mieszkanie 2 pok - Czereśniowa 14, Godula

    Ruda Śląska

    • 850 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Czereśniowej 14 w Ruda Śląska. -Nieruchomość- Powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Komórk...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 9
    Sprzedam kawalerkę

    Zabrze

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę 2 pokoje 2 piętro pełna własność gruntu z kw.czynsz 200 zł ,fundusz remontowy ogrzewanie klimatyzatorem podatek od nieruchomości od gruntu nieruchomości op...

  • 1 / 3
    Działka Twardowice

    Twardowice

    • 227 000 zł cena
    • 1 340 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w Twardowicach gmina Bobrowniki. Powierzchnia 1340m2, kształt trójkąta, wymiary 52x54x62. Działka usy...

  • Mieszkanie Wojkowice ul. Sobieskiego Jana

    Wojkowice » ul. Jana III Sobieskiego

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wojkowice, na sprzedaż mieszkanie w niskim 4-piętrowym bloku. Powierzchnia 48m2 2 oddzielne pokoje, kuchnia widna, przedpokój, łazienka z wc, balkon. 2 piętro Mieszkanie do odś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę lub sprzedam
    1 / 3
    Wynajmę lub sprzedam

    Zabrze

    • 16 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis oferty Zabrze, woj. śląskie, 190000 ludności Lokal uzytkowy wolnostojący (nazywany w miście zameczkiem) Nadający sie na usługi i cichą produkcję. Lokalizacja przy targowisku...

  • Słoneczna kawalerka w centrum - Jagiellońska 20
    Słoneczna kawalerka w centrum - Jagiellońska 20

    Bytom

    • 1 250 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 26 m2. IV piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacj...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark ul. Floriańska

    Bytom » Rozbark » ul. Floriańska

    • 240 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu.LOKALIZACJA:Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce z...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Broniewskiego
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Broniewskiego

    Bytom

    • 1 350 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego w Bytomiu. Lokal o powierzchni 4...

  • Przestronna kawalerka w centrum - Wallisa 17
    1 / 4
    Przestronna kawalerka w centrum - Wallisa 17

    Bytom

    • 1 150 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Wallisa 17 w Bytomiu, zaledwie 2 km odległości od centrum miasta, Nieruchomość: Powierzchnia 35 m2. Pi...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Prezentujemy Państwu bardzo dobrze położone, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w cichej i spokojnej dzielnicy Szombierki, przy ulicy Nowakow...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Harcerska
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Harcerska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane w Bytomiu Szombierki przy ul. Harcerskiej 7. Mieszkanie usytuowane jest na 1 pię...

  • Znakomite mieszkanie w centrum Bytomia

    Bytom

    • 1 550 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w doskonałej lokalizacji - Bytom, ul. Korfantego 23. Mieszkanie o powierzchni 38,88 m2 składa się z: • dużego pokoju z os...

  • 1 / 3
    Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 299 000 zł cena
    • 2 822 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Piękna duża działka wśród nowej zabudowy jednorodzinnej położona w miejscowości Góra Siewierska w gminie Psary Działka o powierzchni 2822m2 wymiarach 24m od ulicy, po bokach 112,...

  • Lokale biurowe do wynajęcia, atrakcyjna oferta !
    1 / 7
    Lokale biurowe do wynajęcia, atrakcyjna oferta !

    Chorzów

    • 41 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu lokale biurowe do wynajęcie znajdujące się w kompleksie biurowym ICT Business Center mieszczącym się w Chorzowie przy ulicy Składowej 17. Oferowane do wynajęcia...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Zabrzańska
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Zabrzańska

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 25,30 m2, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bytomia - Szombierki. Lokal jest idealny...

  • Mieszkanie Bytom, Broniewskiego
    Mieszkanie Bytom, Broniewskiego

    Bytom

    • 1 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Broniewskiego w Bytomiu. Lokal o powierzchni 39,06 m2 znajduje się na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym...