• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnowskie Góry +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis

    Chorzów

    • 380 275 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • 2 pokoje przyjazne dla zwierząt, Roosevelta 3
    1 / 9
    2 pokoje przyjazne dla zwierząt, Roosevelta 3

    Zabrze

    • 1 070 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie przyjazne dla zwierząt o powierzchni 25 m², położone na 4. piętrze przy ul. Franklina Roosevelta 3 w Zabrzu. Nie...

  • Mieszkanie Bytom, Orląt Lwowskich
    1 / 7
    Mieszkanie Bytom, Orląt Lwowskich

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o łącznej powierzchni 28,02m, po generalnym remoncie, wykończona z dużą starannością i dbałością o detale. Lokal mieszkalny jest w...

  • Dom Wojkowice, Stara
    1 / 15
    Dom Wojkowice, Stara

    Wojkowice

    • 539 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 127 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 480 m2 położony w Wojkowicach. Budynek wybudo...

  • Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 169 600 zł cena
    • 848 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działka na wzniesieniu z widokiem na okolicę, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 848m2. Wymiary 22,5x36. Wjazd na działkę od strony zachodniej...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 399 000 zł cena
    • 1 752 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1752m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej, gdzie znajduje się wod...

  • Działka Sączów

    Sączów

    • 410 550 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltow...

  • Sprzedam BEZ POŚREDNIKÓW - 55m² - 1. PIĘTRO - Stroszek, ul.
    1 / 8
    Sprzedam BEZ POŚREDNIKÓW - 55m² - 1. PIĘTRO - Stroszek, ul.

    Bytom

    • 283 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na poszukiwanym PIERWSZYM PIĘTRZE w niskim bloku. Największe atuty: BRAK PROWIZJ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Chorzów
    Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA CENA!!!! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w Chorzowie przy ul. Wiosennej na osiedlu Klimzowiec Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim b...

  • Mieszkanie Bytom, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Krakowska

    Bytom

    • 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,15 m2, zlokalizowanego przy ulicy Krakowskiej w Bytomiu, w niedalekiej o...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 12
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 239 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m (powierzchnia podłogi 35m), usytuowanego na poddaszu (osta...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 239 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m, położonego na parterze pięknie zrewitalizowanej kamienic...

  • Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem
    Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem

    Zabrze

    • 320 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 2 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas! Mam przyjem...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej k...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 9
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 26.19 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowane...

  • Apartament klasy premium - osiedle Panorama Park
    1 / 9
    Apartament klasy premium - osiedle Panorama Park

    Ruda Śląska

    • 2 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament klasy PREMIUM Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 36m² z szerokim balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali podziemnej,...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowan...

  • Mieszkanie 30 m2 , 2 pokoje, bez pośredników
    1 / 5
    Mieszkanie 30 m2 , 2 pokoje, bez pośredników

    Bytom

    • 192 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Mam do sprzedania mieszkanie 30m2, 2-pokojowe, na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym z windą w Bytomiu przy ulicy Reja. Mieszkanie po remoncie, z wyposażeniem. Blok odświeżony,...

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • Dom Świerklaniec, powiat tarnogórski, woj. śląskie
    1 / 14
    Dom Świerklaniec, powiat tarnogórski, woj. śląskie

    Świerklaniec

    • 759 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do pra...