• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chmielnik
  • Tarnowskie Góry +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ DO WLASNEJ ARANŻACJI

    Zabrze » Maciejów » ul. Okrężna

    • 890 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJSPOKOJNE OSIEDLE ŚWIETNA LOKALIZACJA DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy Państwu nieruchomość posiadającą funkcjonalne wnętrze o powierzchni 175 mkw do własn...

  • Mieszkanie Bytom, Szkolna
    Mieszkanie Bytom, Szkolna

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80 m...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice

    Wojkowice

    • 165 000 zł cena
    • 674 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia działki 674m2 Wymiary: od ulicy 14,2 x 50,5x45,8x14,1m Media: woda prąd gaz i kanalizacja mi...

  • Mieszkanie Zabrze, Jana Karłowicza
    Mieszkanie Zabrze, Jana Karłowicza

    Zabrze

    • 3 700 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy 4 pokojowy komfortowy Apartament o powierzchni 115 m2, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie parku w przepięknej zrewitalizowanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2026 roku, os Wieczorka Nowe w Piekarach Śląskich Układ mies...

  • Mieszkanie Bytom ul. Jagiellońska

    Bytom » ul. Jagiellońska

    • 350 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12%LOKALIZACJA:Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieśc...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 1 piętrze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Świętochłowice

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zainteresowanych proszę dzwonić na numer telefonu: [tel]. Pozdrawiam

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę lokal (warsztat samochodowy) 120 m2 w Rudzie Śl
    1 / 3
    Wynajmę lokal (warsztat samochodowy) 120 m2 w Rudzie Śl

    Ruda Śląska

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni ok 120m2. Lokal idealny pod warsztat samochodowy - już istniejący ! Lokal składa się z : - hali głównej z kanałem na 2 samochody osobowe -...

  • Mieszkanie Wojkowice,
    1 / 7
    Mieszkanie Wojkowice,

    Wojkowice

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,40m² zlokalizowane w Wojkowicach przy ul. Plaka. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojne...

  • Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Do wynajęcia funkcjonalne studio, Jagiellońska 34
    1 / 7
    Do wynajęcia funkcjonalne studio, Jagiellońska 34

    Bytom

    • 1 030 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne studio w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 34 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 16 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie (zamontowany en...

  • Mieszkanie Bytom, Strzelców Bytomskich
    1 / 3
    Mieszkanie Bytom, Strzelców Bytomskich

    Bytom

    • 135 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    !!REZERWACJA!! Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerka o powierzchni 20 m2, położona na 1 piętrze w ocieplonym budynku przy ul. Strzelców Bytomskich w Byt...

  • Mieszkanie Pyskowice
    1 / 15
    Mieszkanie Pyskowice

    Pyskowice

    • 269 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu z duszą w sercu Pyskowic! Jeśli marzysz o urokliwym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Znajdujące się...

  • Mieszkanie Bytom, Karola Miarki
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Karola Miarki

    Bytom

    • 375 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,01 m2, położone w Bytomiu przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy, co nada...

  • Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw
    1 / 2
    Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw

    Chorzów

    • 850 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 721 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną z możliwością zabudowy mieszkaniowej w centrum Chorzowa 2 przy ul 3-go Maja 71 o pow. 1180 mkw. Nr działki 8 i 7 mapa 62. Plan zagospodarowania...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 8
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego b...

  • Mieszkanie Do Wynajęcia Ruda Śląska ul. Kokota
    1 / 9
    Mieszkanie Do Wynajęcia Ruda Śląska ul. Kokota

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker MIESZKANIE NA DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM Przestronne, mieszkanie na drugim pietrze w Kamienicy w...

  • 2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek

    Bytom

    • 289 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m², zlokalizowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Strzelców Bytomskich. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,4...

  • Mieszkanie Bytom, Dworcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Dworcowa

    Bytom

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1....