• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnowskie Góry +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 193 680 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska , działka jest objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wraz z nieuciążliwymi usługami, Powierzchnia 1076m2, wymiary 21x50, kszt...

  • działka budowlana w Górze Siewierskiej
    działka budowlana w Górze Siewierskiej

    Góra Siewierska

    • 193 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska , działka jest objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wraz z nieuciążliwymi usługami, Powierzchnia 1076m2, wymiary 21x50, kszta...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 299 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bytom Stroszek

    Bytom » Stroszek

    • 185 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Oferta Sprzedaży Mieszkania w Bytomiu, Dzielnica Stroszek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i cenionej dzielnicy Bytomi...

  • Działka Najdziszów

    Najdziszów

    • 136 900 zł cena
    • 740 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najdziszów gmina Mierzęcice, 20 działek pod zabudowę mieszkaniową, z wydanymi warunkami zabudowy na małe domy parterowe z poddaszem użytkowym. Spokojna lokalizacja wśród zieleni,...

  • Mieszkanie Zabrze Rokitnica

    Zabrze » Rokitnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 46,3m 2 usytuowanego na 2 piętrze zlokalizowanego w Zabrzu - Rokitnica. Lokal znajduje...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zabrze » Grzybowice

    • 1 350 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    VERITAS Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Dom Piekary Śląskie rynek pierwotny ul. Kasztanowa

    Piekary Śląskie » ul. Kasztanowa

    • 769 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż ostatni segmenty C w stanie deweloperskim. Piekary Śląskie osiedle Pod Lipami 0% PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC Układ segmentu: - powierzchnia domu 121m 2 -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 199 625 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia, widokowa działka mieszkaniowo-usługowa połozona w spokojnym miejscu przy mało ruchliwej drodze gminnej. Działka o powierzchni 1597m2, szerokości od wjazdu 15m, w głąb 10...

  • 1 / 4
    Działka Twardowice

    Twardowice

    • 231 125 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w miejscowości Twardowice, na lekkim wzniesieniu skąd mamy widoki na okolicę. Działka o powierzchni 1075m...

  • Biura do wynajęcia Chorzów, ul. Długa – powierzchnie biurowe dla...

    Chorzów

    • 2 940 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obniżka ceny – nowa, atrakcyjna stawka! Biuro do wynajęcia – Chorzów, ul. Długa – 36,11 m² W tym samym obiekcie dostępne są również inne lokale – mniejsze i większe, w różnych...

  • 1 / 4
    Działka Siemonia

    Siemonia

    • 150 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z widokiem na okolicę. działki o powierzchni 1003m2 , 924m2, 931m2 i 950m2. Pierwsza 23,6x42,7m, pozostałe 18m na głęb...

  • 1 / 4
    Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 220 000 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna o powierzchniach 945m2 (21x43), 888m2 (22,9x43), 874m2 (21x41m), 937m2 (22x43), 972m2 (21,9x45,7), 1134...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice Żychcice

    Wojkowice

    • 618 150 zł cena
    • 4 121 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, obręb Żychcice, działka o powierzchni 4121m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka nieregularna o wymiarach 72m od wjazdu na działkę, o długości 122m z jedne...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice Żychcice

    Wojkowice

    • 301 500 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, obręb Żychcice, działka o powierzchni 2111m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o wymiarach 16,9m od wjazdu rozszerza się do 19m z tyłu, o długości ok 104...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzionków

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 289 000 zł cena
    • 7 210 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Ożarowice, duża działka z bezpośrednim wjazdem z drogi publicznej na działkę. Powierzchnia 7210m2 Wymiary 18,5m od wjazdu, po 50m zwęża się do 13,5m. Plan zagospodarowania w czę...

  • Działka Miasteczko Śląskie Żyglin

    Miasteczko Śląskie

    • 170 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Szanowni Państwo, Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 810 m² , zlokalizowanej w spokojnej i zielonej dzielnicy Miasteczka...

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 244 800 zł cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z usługami o powierzchni 1224m.kw i wymiarach 27,5 od wjazdu i 45m w głąb. 5 działek w otoczeniu lasu o powierzchni:...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Rod Energetyk

    Zabrze

    • 55 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam sprzedam zadbaną działke na której znajduje się domek oraz altana wraz z basenem oprócz tego wokół ogrodzenia jest posadzony żywopłot,drzewka owocowe.dzialka posiada 500m wod...