• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tarnowskie Góry

(49)
  • Dom szeregowy
    1 / 3
    Dom szeregowy

    Tarnowskie Góry

    • 450 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nieruchomosc jest połozona w centrum Tarnowskich-Gór przy ul.Legionow 37.Posiada 3 garaze gdzie dawniej była prowadzona działanosc gospodarcza a piętro mieszkaniowe do zaadoptowani...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w Tarnowskich Góach w Strzybnicy za 72...

    Tarnowskie Góry

    • 72 000 zł cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Tarnowskich Góach w Strzybnicy za 72 tysiące złotych

  • 1 / 3
    4 dzialki w Tarnowaskie Gory – Sowice

    Tarnowskie Góry

    • 390 000 zł cena
    • 2 618 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedazy: 4 dzialki w Tarnowaskie Gory – Sowice Oferuje 4 dzialki budowlane o numerach 3447, 3448, 3449, 3450 /86 o ksztalcie prostokatnym o lacznej powierzni ok 26 arow,...

  • biuro 15m
    biuro 15m

    Tarnowskie Góry

    • 499 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę biura na I,II, i IIIp

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 975 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 8 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 789 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 699 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Piękna działka budowlana na wzgórzu z panoramicznym widokiem

    Tarnowskie Góry

    • 545 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka budowlana w Tarnowskich Górach, Reptach Śląskich. Powierzchnia 1820 mkw, wymiary ok. 60x30 m (dłuższy bok przy ulicy). 5 minut samochodem do centrum T...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę budowlaną za 75000 złotych

    Tarnowskie Góry

    • 75 000 zł cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 559 metrów w Strzybnicy w Tarnowskich Górach. Ubocze ale wszędzie blisko

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Świerklaniec Osiedle Złote Łany

    Świerklaniec

    • 569 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Złote Łany to 14 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m2, zlokalizowanych na działkach o powierzchni 400 m2 każda. Dla komfortu mieszkańców z...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. false

    Piekary Śląskie

    • 195 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY - mieszkanie z wynajmującym lokatorem. Szukasz kawalerki po remoncie, do wprowadzenia od zaraz bez nakladów finansowych, z pełnbym wyposażeniem?...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Heneczka

    Piekary Śląskie » ul. Heneczka

    • 225 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania dwupokojowego z nową kuchnią, gładziami na ścianach, meblami, do wprowadzernia od zaraz? Trzecie piętro, świetna lokalizacja. Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w budynku dwurodzinnym

    Zbrosławice

    • 339 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta tylko u nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania w Zbrosławicach w dwurodzinnym b...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • 1 / 2
    Działka leśna Zbrosławice

    Zbrosławice

    • 164 520 zł cena
    • 2 742 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna w super lokalizacji o powierzchni 2742 m2 nr działki 2273/4 Możliwość dokupienia sąsiedniej działki nr 2274/4 o pow 2932 SUPER LOKALIZACJA

  • Sprzedam działkę 716 m2 w Świerklaniec

    Świerklaniec

    • 170 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o nr. 1529/3 obręb 0003 o powierzchni 716 m2. Działka przy ul. Sąsiedzkiej 5 w Świerklańcu, powiat tarnogórski, woj. Śląskie. Teren kształcie prostokąta o wy...

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 430 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferta sprzedaży połowy bliźniaka (lub całości) w Zbrosławicach Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży połowy bliźniaka, położonego w malowniczych Zb...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wieszowa

    • 1 289 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świerklaniec

    • 155 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 920 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Radzionków

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Inwestycyjne Pełne wyposażenie I Piętro/ul.Maczka/CO/2pokoje

    Piekary Śląskie

    • 259 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bez Pośredników!!! Mieszkanie jest na chwile obecna wynajmowane, i jest to sprzedaż inwestycyjna (wraz z bezproblemowymi lokatorami). Hej! Jestem Twoim przyszłym dwupokojowym m...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m2...

  • 1 / 2
    Działka Radzionków ul. 27 Stycznia

    Radzionków » ul. Stycznia

    • 4 983 040 zł cena
    • 14 656 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 14656 m2 zlokalizowaną w Radzionkowie. Lokalizacja w okolicach ulicy Unii Europejskiej gwarantuje ba...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    pis: Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m...

  • Sprzedam działkę Wieszowa ul.Jagodowa
    Sprzedam działkę Wieszowa ul.Jagodowa

    Wieszowa

    • 83 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Wieszowie przy ul.Jagodowej nr.199/28 o powierzchni 5800m2.Działka ma w statusie łąki,rola,w planach budowa obwodnicy,graniczy z lasem. Cena do negocjacji.

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzionków

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Ptakowicach blisko dużych miast

    Ptakowice

    • 209 000 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( i inne sąsiadujące działki ) w spokojnej i zielonej miejscowości Ptakowice znajdującej się w środku obszaru między dużymi miastami jak Tarnowskie Góry, Bytom,...

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , zlokalizowanego w Zbrosławicach w cichej i spokojnej okolicy, blisko pól, szkoły itp. Dom w stanie surow...

  • Mieszkanie Radzionków

    Radzionków

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe Budownictwo w Idealnej Lokalizacji. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku, położone w Radzionkowie, łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz idealną loka...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m² , położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Loka...

  • Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wy
    1 / 11
    Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wy

    Piekary Śląskie

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wyposażone czynsz opłaty 600zl zwroty piekary Śląskie Zygmunta Starego 6 tel [tel]

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików
    1 / 15
    Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików

    Piekary Śląskie

    • 562 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce, sk...

  • Dom Świerklaniec, powiat tarnogórski, woj. śląskie
    1 / 14
    Dom Świerklaniec, powiat tarnogórski, woj. śląskie

    Świerklaniec

    • 759 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do pra...

  • Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2
    1 / 4
    Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2

    Zbrosławice

    • 253 770 zł cena
    • 769 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 769 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Działka budowlana  Zbrosławice Wrzosowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zbrosławice Wrzosowa

    Zbrosławice

    • 240 900 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 730 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2026 roku, os Wieczorka Nowe w Piekarach Śląskich Układ mies...

  • sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl

    Piekary Śląskie

    • 180 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam 1/16 część kamienicy jako wolne mieszkanie 60 m,dwa pokoje,kuchnia łazienka dwa balkony,piwnica,co etażowe węglowe opłaty remontowa 200 zł,woda 21,42 za1m ,śmieci 39,90zł/...