• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowy Ciechocinek
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Przegędza

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przegędza

    • 1 090 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • połowa bliźniaka 132m2 Rybnik

    Rybnik

    • 760 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Energooszczędny SmartDom

    Rybnik

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • 1 / 4
    Dom Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 990 000 zł cena
    • 634 m2 powierzchnia
    • 3 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Kamienica znajduje się w Rybniku na ul. Powstańców Śląskich. Powierzchnia działki 407 m 2 . Obiekt składa się z parteru oraz z 3 pięter. Parter obejmuje powierzchnie...

  • umeblowany dom 136 m2

    Rybnik

    • 799 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 699 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w Rybniku dzielnica Północ. Ul.Myśliwska Wybudowana w 1931 r. Budynek nie jest objęty konserwatorem zabytków. Powierzchnia działki t...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 569 990 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 629 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 350 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rybnik Smolna

    Rybnik » Smolna

    • 1 690 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący wybudowany w 2008 r na działce 3647m2, położony w Rybniku przy ul.Granicznej. Posesja ogrodzona i wybrukowana. Budynek wybudowa...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bełk

    • 329 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Rybnik Orzepowice rynek pierwotny

    Rybnik » Orzepowice

    • 790 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 145 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Na sprzedaż dom w Rybniku Orzepowicach zlokalizowany w cichym i zielonym miejscu. Zakupią Państwo dom w stanie deweloperskim oddany do użytkowania wraz z instalacja fotowolta...

  • Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .
    1 / 16
    Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .

    Książenice

    • 4 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem -Idealne miejsce do życia i biznesu . Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfortowe warunki mieszkalne z doskonałymi moż...

  • Dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie
    1 / 16
    Dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oaza spokoju wśród pięknych krajobrazów- dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie. Atuty nieruchomości: - Do zamieszkania, nie wymaga wkładu finansowego. - Dom piętrowy...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 899 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rybnik Centrum
    1 / 11
    Dom Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 849 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minut...

  • Dom Rybnik Grabownia

    Rybnik » Grabownia

    • 1 399 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 4 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przed Państwem Nowa Oferta - Tylko u Nas Dom Rybnik - Grabownia Jednorodzinny Dom wolnostojący wraz z garażem w bryle nie podpiwniczony - wybudowany na pięknie z...

  • 1 / 3
    Dom, 192,04 m², Rybnik

    Rybnik

    • 26 500 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Postanowieniem z dnia 1 września 2025 roku Sądu Rejonowego w Gliwicach XII Wydziału Gospodarczego, ogłoszona została upadłość Iwony Bober, w którym postępowaniu syndykiem wyznaczon...

  • Przetarg - ul. Daszyńskiego 8

    Rybnik » ul. Daszyńskiego

    • 500 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Edwarda Ciaka ogłasza przetarg pisemny na:prawa własności nieruchomości, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym, położonej prz...

  • Dom Rybnik
    1 / 9
    Dom Rybnik

    Rybnik

    • 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi we...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 735 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Zadbany Dom wolnostojący z działką o pow. 1507 mkw. bardzo blisko Centrum Rybnika (ul. Świerklańska) jednocześnie w cichej i zielonej okolicy . Lokalizacja : Rybnik u...

  • Dom Rybnik ul. Zamysłów

    Rybnik » ul. Plac Zamysłów

    • 749 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 096 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Rybniku -ZAMYSŁÓW Posiadamy na sprzedaż nowe domy energooszczędne o różnej powierzchni mieszkalnej położone w spokojnej okolicy na Z...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 1 339 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 9 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący wybudowany w 2018r. znajdujący się w cichej i spokojnej miejscowości Rybnik osiedle Batorego . Budynek o powierzchni całkowi...

  • Dom Rybnik rynek pierwotny ul. Lipowa

    Rybnik » ul. Lipowa

    • 699 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony przy ul. Lipowej w Rybniku, na kameralnym osiedlu składającym się z 11 domów w zabudowie szeregowej. To idealna prop...

  • Dom Rybnik Zebrzydowice ul. Cypriana Kamila Norwida

    Rybnik » Zebrzydowice » ul. Norwida

    • 1 700 000 zł cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Masz dość przeciętności? Szukasz miejsca, które łączy klasę z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową okazję - jedyny taki dom na rynku, nieruchomość, która wyróżnia się char...

  • Nieruchomość - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 844 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.03.2026 roku GL1G/GU/1104/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom, 140,31 m², Rybnik

    Rybnik

    • 200 278 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 18.09.2025 roku GL1G/GU/830/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Jar...

  • Dom Rybnik Kłokocin ul. Włościańska

    Rybnik » Kłokocin » ul. Włościańska

    • 1 100 000 zł cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 2 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny/dwurodzinny o powierzchni 384,34 m², położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1550 m² w spokojnej i zielonej części...

  • Dom Rybnik rynek pierwotny ul. Niedobczycka

    Rybnik » ul. Niedobczycka

    • 635 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłe mieszkanie - ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i...

  • Dom Rybnik Chwałęcice

    Rybnik » Chwałęcice

    • 890 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania niezwykła nieruchomość - dom zlokalizowany w Rybniku dzielnicy Chwałęcice jednej z najbardziej cenionych i lubianych. okolic. Mieści się na działce o powierzchni...

  • Rybnik Północ  dom idealny dla dużej rodziny!
    Rybnik Północ dom idealny dla dużej rodziny!

    Rybnik

    • 599 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy ul. Karłowicza, w jednej z najbar...