• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rybnik

(31)
  • Dom Rybnik Centrum
    1 / 11
    Dom Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 849 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minut...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 899 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Dom Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 525 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | REZERWACJA- REZERWACJA Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w Rybniku dzielnica Północ. Ul.Myśliwska Wybudowana w 1929 r. Budynek nie jest objęty konserwatorem z...

  • 1 / 4
    Dom Rybnik Orzepowice rynek pierwotny

    Rybnik » Orzepowice

    • 790 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 145 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Na sprzedaż dom w Rybniku Orzepowicach zlokalizowany w cichym i zielonym miejscu. Zakupią Państwo dom w stanie deweloperskim oddany do użytkowania wraz z instalacja fotowolta...

  • Dom Rybnik Smolna

    Rybnik » Smolna

    • 1 690 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący wybudowany w 2008 r na działce 3647m2, położony w Rybniku przy ul.Granicznej. Posesja ogrodzona i wybrukowana. Budynek wybudowa...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 350 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 629 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 569 990 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 699 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w Rybniku dzielnica Północ. Ul.Myśliwska Wybudowana w 1931 r. Budynek nie jest objęty konserwatorem zabytków. Powierzchnia działki t...

  • 1 / 4
    Dom Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 990 000 zł cena
    • 634 m2 powierzchnia
    • 3 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Kamienica znajduje się w Rybniku na ul. Powstańców Śląskich. Powierzchnia działki 407 m 2 . Obiekt składa się z parteru oraz z 3 pięter. Parter obejmuje powierzchnie...

  • Energooszczędny SmartDom

    Rybnik

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jejkowice

    • 440 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przegędza

    • 1 090 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jejkowice rynek pierwotny

    Jejkowice

    • 579 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [i] Jeżeli szukasz nowych domów w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika to zapoznaj się z tą ofertą. [/i]Na sprzedaż nowe domy w Jejkowicach. Budynki...

  • Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .
    1 / 16
    Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .

    Książenice

    • 4 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem -Idealne miejsce do życia i biznesu . Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfortowe warunki mieszkalne z doskonałymi moż...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 14 355 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...

  • Dom 3 pokoje Radlin
    1 / 9
    Dom 3 pokoje Radlin

    Radlin

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję nieduży dom zlokalizowany na obrzeżach Radlina o powierzchni użytkowej 53,8 m2, dom idealny dla niedużej rodziny. Nieruchomość została rozbudowana i zmodernizowana w 200...

  • Dom Świerklany

    Świerklany

    • 529 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom zlokalizowany w Świerklanach Dolnych. Mieści się na działce o powierzchni 1790 m2. Budynek o powierzchni ok. 180 m2 powierzchni użytkowej. W całości podpiwnic...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 12 201 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Jejkowice

    Jejkowice

    • 599 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona przy głównej ulicy w miejscowości Jejkowice - bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia działki 11...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 10 371 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Gospodarstwo, siedlisko na sprzedaż
    1 / 5
    Gospodarstwo, siedlisko na sprzedaż

    Radlin

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam nieruchomość działka 1700 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym200m2podpiwniczonym z garażem, budynkiem gospodarczym 35m2 (z możliwością przekształcenia na mieszkalny ) . Dw...

  • Gospodarstwo z domem i lokalem usługowym
    1 / 6
    Gospodarstwo z domem i lokalem usługowym

    Radlin

    • 920 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam małe rodzinne gospodarstwo . Dom ma powierzchnię około 200 m2 z użytkowym poddaszem ( u góry pomieszczenia mają spad dachowy i 2 szt dachowych okien) , jest również łazien...

  • Dom Świerklany
    1 / 14
    Dom Świerklany

    Świerklany

    • 839 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Świerklany, szeregowiec rogowy, 150,8 m² Tylko w Król Nieruchomości! Ten dom w Świerklanach to coś więcej niż tylko cztery ściany - to przestrzeń...

  • Dom Szczerbice

    Szczerbice

    • 1 020 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany, gustownie wykończony, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129 mkw. WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ w wyjątkowo zielonej okolicy z niecod...

  • Nieruchomość - Szczerbice

    Szczerbice

    • 135 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 20.12.2023 roku GL1G/GU/1233/2023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom, 104 m², Szczerbice

    Szczerbice

    • 49 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 03.10.2025 roku GL1G/GU/827/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Pat...

  • Dom Radlin rynek pierwotny ul. Modrzewiowa

    Radlin » ul. Modrzewiowa

    • 179 999 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicyNa sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w cichej i zielonej części miejscowości. Budowa...