• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Piekary Śląskie

(37)
  • Dom Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 579 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż środkowy segment szeregówki z ogródkiem Piekary Śląskie osiedle Pod Lipami W cenie 579 tys stan surowy zamknięty 0% PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m2...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    pis: Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m...

  • Inwestycyjne Pełne wyposażenie I Piętro/ul.Maczka/CO/2pokoje

    Piekary Śląskie

    • 259 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bez Pośredników!!! Mieszkanie jest na chwile obecna wynajmowane, i jest to sprzedaż inwestycyjna (wraz z bezproblemowymi lokatorami). Hej! Jestem Twoim przyszłym dwupokojowym m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 146 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 249 440 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 920 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr

Piekary Śląskie

    • 730 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 368 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 265 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Piekary Śląskie

    • 1 290 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Piekary Śląskie rynek pierwotny ul. Pod Lipami

    Piekary Śląskie » ul. Pod Lipami

    • 481 800 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy - osiedle na Lipce, zapraszam. Bez podatku PCC, bez prowizji! Układ apartamentu: - obszerny salon z otwartą kuchnią z wyjściem na duzy balkon / taras -...

  • Dom Piekary Śląskie ul. false

    Piekary Śląskie

    • 600 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom wolnostojący. Działka 270 m, na działce garaż. Możliwość dwóch oddzielnych mieszkań. Zainstalowana klimatyzacja. Dobra lokalizacja: PIekary Śląs...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 249 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Piekary Śląskie os Wieczorka Nowe, ul Alojzjanów, 1 piętro, po remoncie, do wprowadzenia! Dwa pokoje, kuchnia, przedpokój. Kuchnia pod za...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Heneczka

    Piekary Śląskie » ul. Heneczka

    • 225 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania dwupokojowego z nową kuchnią, gładziami na ścianach, meblami, do wprowadzernia od zaraz? Trzecie piętro, świetna lokalizacja. Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. false

    Piekary Śląskie

    • 195 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY - mieszkanie z wynajmującym lokatorem. Szukasz kawalerki po remoncie, do wprowadzenia od zaraz bez nakladów finansowych, z pełnbym wyposażeniem?...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bytom śródmieście premium top lokalizacja

    Bytom

    • 303 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedaję fantastyczną nieruchomość o powierzchni całkowitej 52,2 m2 (w tym 49 m2 mieszkanie oraz 3,2 m2 piwnica). Mieszkanie wyremontowane od podstaw, wszystko jest nowe łączni...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 1 450 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bytom

    • 135 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Dobieszowice

    • 830 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 280 000 zł cena
    • 1 161 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Sprzedaż działki budowlanej w Bobrownikach Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1161m 2 , zlokalizowaną w Bobrownikach powiat będziński. Działka znajd...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Wymysłów

    • 750 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wymysłów

    • 999 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 170 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 230 000 zł cena
    • 1 073 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Nowa atrakcyjna cena ! Działka budowlana o powierzchni 1073 m² w Dobieszowicach to naprawdę interesująca propozycja. Oto kilka kluczowych informacji, któ...

  • Działka Wymysłów

    Wymysłów

    • 466 000 zł cena
    • 30 140 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Działka częściowo zadrzewiona. Położona jest niedaleko trasy S8 i Mszczonowa do którego obrzeży jest...

  • Mieszkanie do wynajęcia centrum Bytomia puste
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia centrum Bytomia puste

    Bytom

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Duże dwupokojowe mieszkanie w kamienicy. Przestronne o pow. 60m Świetne położenie blisko komunikacji miejskiej. Własne ogrzewanie gazowe - zaczynasz sezon kiedy chcesz. Połogi w...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 409 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | NOWA CENA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu, przy malowniczym Parku Kachla . Nieruchomość o powier...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 240 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1...

  • Dom Bobrowniki Sączów

    Bobrowniki

    • 500 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentacja oferty sprzedaży domu w Sączowie Szczegóły dotyczące nieruchomości Lokalizacja : Sączów, ul. Pocztowa Rok zakończenia budowy : 20...

  • Działka budowlana Bobrowniki
    1 / 13
    Działka budowlana Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 260 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1227 m2 w całości ogrodzoną z przesuwną bramą wjazdową, położoną w Bobrownikach. Wymiary działki: szeroko...

  • Działka budowlana Bobrowniki Namiarki
    1 / 5
    Działka budowlana Bobrowniki Namiarki

    Bobrowniki

    • 199 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 1673 m2 położoną w Bobrownikach dzielnica Namiarki. Wymiary działki: szerokość 11 m, długość 152 m. Dojazd do działki dr...

  • Dom Bobrowniki, Sienkiewicza
    1 / 15
    Dom Bobrowniki, Sienkiewicza

    Bobrowniki

    • 440 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 1 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży piętrowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 226 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 290 m2, znajdujący się w Bobrownikach. Dom idealny...

  • Działka Bobrowniki Siemonia

    Bobrowniki

    • 200 000 zł cena
    • 2 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2499m² , położona w miejscowości Siemonia (gmina Bobrowniki), przy ul. Kościuszki . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż proponujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 110,86 m2, usytuowane na 3 piętrze eleganckiej kamienicy w centrum Bytomia. To oferta dla osób, któ...

  • Mieszkanie Bytom, Jana Kasperka
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, Jana Kasperka

    Bytom

    • 199 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w centrum Bytom przy ulicy Kasperka. To propozycja idealna zarówno dla...

  • Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,
    1 / 15
    Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,

    Dobieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny oraz funkcjonalny dom wolnostojący znajdujący się w Dobieszowicach. Dom wykończony jest w wysokim standardzie ; znajduje się w zielone...

  • 2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek

    Bytom

    • 289 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m², zlokalizowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Strzelców Bytomskich. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,4...

  • Dom Bobrowniki,
    Dom Bobrowniki,

    Bobrowniki

    • 420 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 3 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Bobrownikach Będzińskich, o powierzchni użytkowej 109,8 m², usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 203...

  • Mieszkanie Bytom, Wojska Polskiego
    Mieszkanie Bytom, Wojska Polskiego

    Bytom

    • 1 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,20 m, położone na 6 piętrze w zadbanym, 10 piętrowym budynku przy ul. Wojska Polskiego w Bytomiu. To ide...

  • Mieszkanie Bytom Stroszek, ul. Narutowicza
    Mieszkanie Bytom Stroszek, ul. Narutowicza

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy Stroszek Pod...

  • Mieszkanie 3 pok, przyjazne dla zwierząt - Reja 13
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pok, przyjazne dla zwierząt - Reja 13

    Bytom

    • 1 250 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lo...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha

    Bytom

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym, ocieplonym wieżowcu przy...