• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczekociny
  • Międzylesie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

(90)
  • 77 m2 lokal biurowy Dąbrowa Górnicza, ul. Rapackiego 22
    1 / 5
    77 m2 lokal biurowy Dąbrowa Górnicza, ul. Rapackiego 22

    Dąbrowa Górnicza

    • 2 160 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy o pow. 77 m2 na II piętrze budynku. Idealnie nadaję się na siedzibę firmy. Energia wg wskazań licznika Centralne ogrzewanie w sezonie zimowym 13 zł/m2 Zapraszam.

  • Lokal biurowy 48 mkw - parter
    1 / 4
    Lokal biurowy 48 mkw - parter

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 350 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy o pow. 48 m2 na parterze budynku przy ul. Rapackiego 22 w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowice Cena najmu 1350 zł netto Opłata Eksploatacyjna : 200 zł netto Energia wg wska...

  • Dąbrowa G, ul. Armii Krajowej - działka pod Twój biznes
    1 / 3
    Dąbrowa G, ul. Armii Krajowej - działka pod Twój biznes

    Dąbrowa Górnicza

    • 540 000 zł cena
    • 2 717 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży grunt - pełna własność - o pow. ok 2717 m2, położony w Dąbrowie Górniczej ul. Armii Krajowej. Dostęp do drogi, prawo i lewoskręt. Działka płaska, równa. Obję...

  • 2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.
    1 / 16
    2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.

    Dąbrowa Górnicza

    • 230 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym d...

  • Słoneczne 3 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Słoneczne 3 pokoje z balkonem

    Dąbrowa Górnicza

    • 429 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    pokojowe mieszkanie w Gołonogu przy ulicy Morcinka. *Brak podatku PCC 2% przy zakupie pierwszej nieruchomości (jeśli spełniasz warunki) — podatek 0 zł. Oszczędność ok. 9380 zł Jed...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza centrum ul. Wyszyńskiego Stefana

    Dąbrowa Górnicza » Centrum » pl. Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania Dąbrowa Górnicza, blisko WSB. Do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym i wnęką sypialnianą, położone w Dąbrowie Górniczej, w p...

  • Dom wolnostojący gotowy do wprowadzenia.
    1 / 16
    Dom wolnostojący gotowy do wprowadzenia.

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA DO NEGOCJACJI!!! Szukasz domu w spokojnej okolicy gdzie będziesz mógł odpocząć od zgiełku miasta? Zależy Ci na dużej przestrzeni gdzie sąsiedzi nie będą zaglądać w okna? Zapra...

  • Słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią do wynajęcia
    1 / 8
    Słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią do wynajęcia

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 35 m², usytuowane na 4 piętrze zadbanego bloku z windą przy ul. Piłsudskiego 97. Lokal składa się z przestronnego p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam nieruchomość 11751m2
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość 11751m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 4 200 000 zł cena
    • 11 781 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SPRZEDAM teren utwardzony płytami drogowymi oraz lokale użytkowe ogrodzony,,woda,gaz,siła ,telefon światłowód, ładowarkaEV WALBOX,kanalizacja w Dąbrowie Górniczej w pobliżu drogi e...

  • Dom Dąbrowa Górnicza Błędów ul. WSTRZYMANA

    Dąbrowa Górnicza » Błędów

    • 520 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Oferta skierowana do osób szukających ciszy spokoju chcących połączyć mieszkanie z odpoczynkiem. Dom do zamieszkania z lat 60-tych po remoncie w ostatnich latach. Powi...

  • nowy apartament bezczynszowy w Dabrowie G
    1 / 16
    nowy apartament bezczynszowy w Dabrowie G

    Dąbrowa Górnicza

    • 899 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż Budynek kameralny składający się tylko z 6 mieszkań. Oddany do użytkowania w 2025r. Przed budynkiem 2 miejsc...

  • Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Marianki
    1 / 6
    Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Marianki

    Dąbrowa Górnicza

    • 440 000 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 886m2 w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 44m i długości 20m. Zlokalizowaną w zacisznym miejscu Marianki w Dąbro...

  • Podnajem stanowiska na rzęsy, zabiegi w gabinecie
    1 / 4
    Podnajem stanowiska na rzęsy, zabiegi w gabinecie

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia w naszym pięknym nowym gabinecie , w centrum dąbrowy Górniczej stanowisko przygotowane do wykonani zabiegów z branży Beauty Wizaż makijaż Styliza...

  • GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA ul. Piłsudskiego 2i
    1 / 4
    GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA ul. Piłsudskiego 2i

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 800 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 720 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    nieruchomość zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej przy al. J Piłsudskiego 2i Centrum Dąbrowy Górniczej Obiekt położony jest w spokojnej, bocznej uliczce, w sąsiedztwie zabudowy u...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza ul. Graniczna

    Dąbrowa Górnicza » ul. Graniczna

    • 899 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż Budynek kameralny składający się tylko z 6 mieszkań. Oddany do użytkowania w 2025r. Przed budynkiem 2 miej...

  • Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy.
    1 / 16
    Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy.

    Dąbrowa Górnicza

    • 210 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 44 m² – Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Koksik". Sprzedaż bez pośredników (tel+48 [tel]). Mieszkanie własnościowe Lokal znajduje się n...

  • Dom Dąbrowa Górnicza centrum

    Dąbrowa Górnicza » Centrum

    • 990 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka z 1979r, znajdującego się blisko centrum Dąbrowy Górniczej, na sprzedaż. Budynek piętrowy, niepodpiwniczony, dach płaski, tzw. kostka z garażem murowanym przylega...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Łosień

    Dąbrowa Górnicza » Łosień

    • 540 000 zł cena
    • 7 250 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dąbrowa Górnicza Łosień, działka dla osób które szukają terenów z dala od sąsiadów. Ta działka znajduje się w otoczeniu lasu, sąsiad jest ok 90m od tej działki. Powierzchnia 7250...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !Mieszkanie bezczynszowe do własnej aranżacji! Dąbrowa Górnicza Górka Gołonoska ul. Kościelna. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,29m2, składa się z dwóch samodzielnych po...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Sikorka

    Dąbrowa Górnicza » Sikorka

    • 261 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną, położona na Sikorce w sąsiedztwie lasu i zabudowań mieszkalnych. Działka ma powierzchnię 1002m2 i wymiary 18m od...