• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbcze
  • Pławna Górna
  • Mirsk
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nowy Sącz

(42)
  • Nowy Sącz Piątkowska Piątkowa 2 domy 200 i 100m dzałka 2000m
    1 / 14
    Nowy Sącz Piątkowska Piątkowa 2 domy 200 i 100m dzałka 2000m

    Nowy Sącz

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    2 domy w bardzo dobrej lokalizacji koło szkoły, kościoła i sklepu, w ścisłym centrum na ciągle rozwijającym się osiedlu, przy głównej oświetlonej drodze. Pierwszy dom 200 m podpiwn...

  • Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do wynajęcia z ogródkiem spokojna okolica, gotowy do zamieszkania Oferujemy do wynajęcia przytulny dom o powierzchni 62 m, położony przy ulicy Podgórskiej w Nowym Sączu . Nie...

  • Dom Nowy Sącz rynek pierwotny

    Nowy Sącz

    • 625 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowa inwestycja osiedla zabudowań bliźniaczych! OSTATNIE DWA WOLNE DOMY! Kompleks stanowi zespół zabudowy jednorodzinnej składającej się z 6 budynków w układzie bliźniaczym z...

  • Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 735 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta dotyczy sprzedaży segmentu środkowego zlokalizowanego na osiedlu Wólki. Powierzchnia całkowita domu wynosi 95m2, użytkowa 74m2 oraz działka- taras 100m2. Składa się z:...

  • Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 590 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 4 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do zaoferowania mamy Lokal mieszkalny w domu wolnostojącym (typu bliźniak) w stanie deweloperskim o powierzchni 142,25m2. Składa się z niskiego parteru gdzie znajduje się: Kuchnia...

  • Dom Nowy Sącz Chełmiec
    1 / 3
    Dom Nowy Sącz Chełmiec

    Nowy Sącz

    • 680 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i atrakcyjnej części Chełmca. Każdy segment o powierzchni użytkowej ok. 115 m usytuowany jest na działce...

  • Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 199 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 6 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu znajdującego się w Nowym Sączu- dzielnica Zawada. Dom ten został zaprojektowany i wykończony z najwyższą dbałością...

  • Dom Nowy Sącz
    1 / 3
    Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 720 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy, o powierzchni 89,71 m, położony na 6-arowej działce w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji w okolicach Librantowej/k. Nowego Sącza, ba...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w zabudowie szeregowej Wólki 109,8m2 - bez pośredników
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej Wólki 109,8m2 - bez pośredników

    Nowy Sącz

    • 889 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż przestronny, jasny i gotowy do zamieszkania bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 109,8 m² + garaż, położony w spokojnej i zielonej części Nowego Sącza...

  • Dom Nowy Sącz Chełmiec

    Nowy Sącz

    • 1 049 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 397 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 164,73 m z garażem i dużym ogrodem | Chełmiec | Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny o powierzchni 164,73 m, poło...

  • Dom Nowy Sącz
    1 / 15
    Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 290 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Do sprzedania dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o pow. użytkowej ok 300m2 usytuowany na działce 6,22 ar w Nowy Sączu na os. Gor...

  • Dom Nowy Sącz Poręba Mała
    1 / 15
    Dom Nowy Sącz Poręba Mała

    Nowy Sącz

    • 639 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI!!! Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych (odbiór budynku) kwiecień- czerwiec 2025r. Do sprzedania 2 domy jednorodzinne w zabudowie...

  • Dom Nowy Sącz os. Millenium
    1 / 12
    Dom Nowy Sącz os. Millenium

    Nowy Sącz

    • 1 100 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w atrakcyjnej lokalizacji na os. Millenium w Nowym Sączu. Położenie domu idealne do prowadzenia działalności gospodarczej. Dom o pow. około 350m2 wybudowany w...

  • Dom Nowy Sącz os. Dąbrówka
    1 / 15
    Dom Nowy Sącz os. Dąbrówka

    Nowy Sącz

    • 1 600 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 191m2, zlokalizowany na działce o pow. 10ar w okolicy ul. Grunwaldzkiej w Nowym Sączu. Dom parterowy z poddaszem uży...

  • Dom Nowy Sącz
    1 / 6
    Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 539 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni 80m2, z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony, po kapitalnym remoncie w samym centrum Nowego Sącza składa się: z salonu, kuchni, łazienki, prze...

  • Dom Nowy Sącz
    1 / 5
    Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 785 709 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej/ Nowy Sącz, Mała Poręba | 5 arów, pompa ciepła, garaż, fotowoltaika! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z n...

  • 173D Nowoczesny dom wolnostojący położony w gminie Grybów, 2
    1 / 16
    173D Nowoczesny dom wolnostojący położony w gminie Grybów, 2

    Nowy Sącz

    • 1 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    173D Nowoczesny dom wolnostojący położony w gminie Grybów, 220m2, działka ok. 20 ar, 7 pokoi, garaż, taras. Cena: 1 200 000 zł Przedstawiamy Państwu nową ofertę naszego biura, pię...

  • 001DW N Sącz os. Kochanowskiego, dom w zabudowie bliźniacze
    1 / 15
    001DW N Sącz os. Kochanowskiego, dom w zabudowie bliźniacze

    Nowy Sącz

    • 3 300 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    001DW N Sącz os. Kochanowskiego, dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem, pow. całkowita 180 m2, działka 3,26 ar, garaż. Cena: 3300 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę nasze...

  • Dom Nowy Sącz
    1 / 11
    Dom Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 390 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 4 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pragnę zaprezentować Państwu komfortowy, wolnostojący dom znajdujący się w prestiżowej i zacisznej dzielnicy Nowego Sącza Zawada. Dom o powierzchni całkowitej 345m2, użytkowej 245m...

  • Wygodny dom sprzedam Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 390 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Odkryj idealne miejsce dla swojej rodziny w przestronnym i eleganckim domu jednorodzinnym, położonym w cenionej dzielnicy Nowego Sącza przy ul. Juranda. Z powierzchnią użytkową 245...