• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wieliczka

(22)
  • Dom z góralską duszą pod Krakowem
    1 / 16
    Dom z góralską duszą pod Krakowem

    Wieliczka

    • 1 180 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej części Chorągwicy obok Wieliczki na wzgórzu, z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla rodz...

  • Dom Wieliczka rynek pierwotny

    Wieliczka

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . 3 km od Wieliczki w Przebieczanach. Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 1...

  • Dom Wieliczka rynek pierwotny

    Wieliczka

    • 935 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Inwestycja prowadzona zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym. Bezpieczeństwo transakcji gw...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 3 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym otwartym - idealna baza do realizacji Twojej wizji! Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, położony w Wieliczce przy ul. Świętego Sebasti...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 1 600 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwej 22 arowej zagospodarowanej działce. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 2 300 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwym 42-arowym zagospodarowanym terenie. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Nowoczesna willa 221m2, automatyka, na działce 15a
    1 / 16
    Nowoczesna willa 221m2, automatyka, na działce 15a

    Wieliczka

    • 2 750 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 12 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wieliczka / Tomaszkowice - Dom niemal w stanie jak idealnym, sprzedawany wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem - gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 6
    Dom w zabudowie bliźniaczej

    Wieliczka

    • 709 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do nowego osiedla domów bliźniaczych w malowniczej miejscowości Czechówka, położonej pomiędzy historyczną Wieliczką a urokliwymi Dobczycami. Nieopodal Zalewu Dobczyckieg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość - Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 194 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy upadłości ogłasza, że do dnia 20 lutego 2026 r. godzina 12:00 można składać pisemne oferty na zakup nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym stanowiący...

  • Dom Wieliczka Centrum

    Wieliczka

    • 3 999 999 zł cena
    • 371 m2 powierzchnia
    • 10 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    TYLKO U NAS! Do sprzedania kamienica o pow. 370,78m 2 plus strych położona przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość położona na działce o pow. 3,33a. Kamienica nadaje się do g...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 100 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z działką o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 920 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 870 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wieliczka

    • 1 349 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 10 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 1 290 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 1 980 000 zł cena
    • 415 m2 powierzchnia
    • 4 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom 215m2 na pograniczu Wieliczki i Krakowa
    1 / 20
    Dom 215m2 na pograniczu Wieliczki i Krakowa

    Wieliczka

    • 2 190 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 10 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 940 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 940 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Wieliczka

    • 980 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości