• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Niepołomice

(17)
  • Wynajme mieszkanie od 15.05.2026
    1 / 8
    Wynajme mieszkanie od 15.05.2026

    Niepołomice

    • 3 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Niepołomicach ul Wimera od 15.05.2026 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym na poziomie 2 piętra. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoj...

  • Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!
    1 / 15
    Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna

    Niepołomice

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Ekskluzywne, w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe | Przyjazna Park, Niepołomice Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mie...

  • Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane w Niepołomicach. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca od pie...

  • Mieszkanie Niepołomice
    Mieszkanie Niepołomice

    Niepołomice

    • 595 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena ... Niepołomice ul. Płaszowska Tutaj wszędzie jest blisko, Lidl, Biedronka i strefa przemysłowa Niepołomic. Wygodne mieszkanie na pierwszym piętrze do sprzedaż...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 827 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    5 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji 4 sypialnie Przestronny salon z aneksem kuchennym Ogródek 2 łazienki Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 547 380 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji blisko Centrum Niepołomic 2 sypialnie Duży balkon Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko: Centrum Puszcza Ni...

  • Wynajem Niepołomice, 2 piętro, 3 pokoje, garaż, balkon

    Niepołomice

    • 2 700 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Niepołomicach. Opis mieszkania: - powierzchnia: 67m², - dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, - łazienka - schowek - jedno miejsce w parkingu podziemn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Niepołomice 3 pokoje 9000zł/m2 40 minut do Krakowa
    1 / 9
    Niepołomice 3 pokoje 9000zł/m2 40 minut do Krakowa

    Niepołomice

    • 604 350 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice mieszkanie 3 pokoje 9000 zł/ mkw!!!
    1 / 13
    Niepołomice mieszkanie 3 pokoje 9000 zł/ mkw!!!

    Niepołomice

    • 601 830 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE 3 pokoje + 2 MIEJSCA
    1 / 13
    OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE 3 pokoje + 2 MIEJSCA

    Niepołomice

    • 601 830 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Niepołomice

    • 949 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 650 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • BEZPROWIZYJNIE/gotowe do odbioru-PROMOCJA
    BEZPROWIZYJNIE/gotowe do odbioru-PROMOCJA

    Niepołomice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 595 920 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 619 488 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 668 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowe, wykończone 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 61m2. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, hol i 42m2 ogródek. Mie...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59m2. W wyposażeniu wanna spa z hydromasażem i kominek elektryczny. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 490 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 55,5m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,7m2. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i 9m2 balkon. Położone na 2 piętrze. Stan dewelo...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46m2, na które składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol i balkon. Kameralne, strzeżone osiedle położone jest w...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 1600+czynsz+media

    Dobczyce

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Dobczycach. Posiadam do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 1-szym piętrze w Dobczycach 56m2 na osiedl...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliczka

    • 833 490 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rudnik

    • 400 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Raciborowice

    • 915 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 2 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 21
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grabówki

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mietniów

    • 1 250 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 409 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarnochowice

    • 570 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 10
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 565 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/34m2/balkon/nowy blok/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku w Czarnochowicach (os. Verde). W skład lokalu wchodzi pokój...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 6
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 517 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/33m2/ogródek/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie z ogródkiem w Czarnochowicach. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z z WC, pr...

  • Mieszkanie z ogródkiem i garazem
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem i garazem

    Chobot

    • 380 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo praktyczne i funkcjonale mieszkanie, o powierzchni 38m2, zlokalizowane w miejscowości Chobot, w gminie Niepołomice. Rozkład pomieszcze...

  • Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec

    Dąbrowa

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKAL GOTOWY DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszka...

  • Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m²
    Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m²

    Proszowice

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m² Nieruchomość: Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Proszowic, przy ul. Nowej. Nieru...

  • Segment, 3 miejsca postojowe, ogród

    Krzysztoforzyce » ul. Sosnowa

    • 899 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w 2...

  • Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka
    Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka

    Wieliczka

    • 586 450 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym z...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem.

    Czarnochowice

    • 515 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejsc...

  • Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 970 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia mieszkania 75,01 m2 plus powierzchnia antresoli ok 50 m2. rozkład p...

  • Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Zielona
    1 / 15
    Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyc...

    Krzysztoforzyce

    • 770 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Wieliczka, Sadowa
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Sadowa

    Wieliczka

    • 1 070 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Sadowej - oferta na wyłączność Zapraszam do zamieszkania w spokojnej, przyjaznej rodzinom okolicy. Nieruchomość znajduje się na bezpiecz...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 595 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni ocz...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,44m zlokalizowa...