• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Sułków

(6)
  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 270 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlana o pow. 13,76a. Położona w Sułkowie gmina Wieliczka Teren płaski. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 19x65m Dojazd z drogi asfalt...

  • Działka Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie duża działka budowlano-rolna o pow. 55a , położona w Sułkowie gmina Wieliczka. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 34 x 150m. Teren lekko nach...

  • 1 / 3
    Działka Sułków ul. Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA , budowlano rolna z czego około 10OO m kw to część budowlana. Dojazd wewnętrzną cichą ulicą.Obowiązuje plan zagospodarowania , możliwa zabudowa jednorodzinna. Dzi...

  • Działka Sułków ul. Pogodna

    Sułków » ul. Pogodna

    • 750 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1,3 HEKTARA Sułków gm.Wieliczka słoneczna , lekko nachylona z dostępem do drogi . Obowiązuje plan zagospodarowania : zabudowa jednorodzinna, bliźniacza oraz szeregowa. Wszy...

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 499 000 zł cena
    • 5 495 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana o powierzchni około 55 arów. W MPZP około 12 arów stanowią tereny budowlane MN a reszta to tereny rolne. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości okoł...

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 500 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni około 28 arów. Działki w kształcie prostokąta jedna o szerokości około 30 metrów i powierzchni około 14,2 ara a druga o szerokości...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bodzanów-usługowo-przemysłowa pod hale, magazyny
    Bodzanów-usługowo-przemysłowa pod hale, magazyny

    Bodzanów

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro Nieruchomości - INWEST- sprzeda w Bodzanowie(gmina Biskupice) działke - przy drodze gminnej - działka usługowo-przemysłowa - pod magazyny, składy , hale -...

  • Prawne

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana 10 ar w cichej miejscowosci Choragwica 3km od Wieliczki dzialka znajduje sie w bardzo ladnym miejscu slonecznym droga ma wspoludzial do drogi prad blis...

  • Sprzedam dzialke

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Choragwica trzy km do Wieliczki blisko przystanek pks w ladnym slonecznym miejscu blisko las cisza udzial w drodze

  • Dzialka budowlana polozona w miejscowosci Choragwica ladny widok...

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 10 arow w miejscowosci Choragwica blisko las dzialka sloneczna udzial w drodze przynalezny do dzialki

  • Dzialka budowlana na sprzedaz

    Chorągwica

    • 150 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka polozona w miejscowosci Choragwica 6 km od Wieliczki dzialka wpelni budowlana blisko lasu droga przynalezna do dzialki gaz prad ale nie podlaczony w slonecznym miejscu pol...

  • Sprzedam działkę inwestycyjna

    Bodzanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę handlowo-komercyjna w kształcie prostokąta O powierzchni 98arow Działka znajduje się w miejscowości Bodzanow koło Wieliczki nr działki 121901_2.002.962 Do dzi...

  • Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica
    1 / 5
    Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica

    Bodzanów

    • 185 000 zł cena
    • 14 510 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro INWEST-nieruchomosci -sprzeda w Bodzanowie gmina -Biskupice nieruchomość o pow. 14,51 ara-budowlana w cichym -spokojnym miejscu położona przy ulicy asfaltowej...

  • 1 / 4
    Działka Biskupice

    Biskupice

    • 1 600 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka Inwestycyjna na Sprzedaż, Biskupice k. Krakowa - Unikalna Szansa Inwestycyjna! Tytuł: Działka Inwestycyjna Biskupice, gmina Iwanowice - 3,3 ha z MPZP pod zab...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 260 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w kształcie prostokąta o szerokości około 20 metrów. Dojazd drogą prywatną przez osiedle domów jednorodzinnych o szerokości 6 metrów. Wjazd na działkę od strony północno...

  • Bodzanów--30 arów -przy drodze -gminnej - pod usługi-hale, m
    1 / 5
    Bodzanów--30 arów -przy drodze -gminnej - pod usługi-hale, m

    Bodzanów

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro Inwest - Nieruchomości sprzedaje działkę w Bodzanowie -mieszkaniowo - usługowa - szerokość 40m - wysokość zabudowy do 12m powierzchnia :30 arów cena: 450 000 zł Biuro -Kraków...

  • Działka Bodzanów

    Bodzanów

    • 1 000 000 zł cena
    • 12 194 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1.2194 ha przy drodze A4 w miejscowości Bodzanów. Działka objęta MPZP o symbolu D4PU- tereny zabudowy przemysłowo...

  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni około 30 arów z czego 11 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oznaczoną w MPZP symbolem MN ( zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza). Wjazd na...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna z domkiem letniskowym Biskupice Lokalizacja: Malownicza miejscowość Biskupice, działka otoczona zielonymi łąkami i lasami, z dala od bezpośredn...

  • Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich
    Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich

    Kokotów

    • 2 450 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 533 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KOKOTÓW DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ !!! (Rozpoczęty dziennik budowy) BUDYNKU usługowo-magazynowego 2250 m kw z częścią biurową, socjalną i strzelnicą s...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kokotów

    • 550 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę z fundamentem i projektem domu. z pozwoleniem na budowę i przyłączem prądu, w I kwartale 2026 ma być podciągnięte wod-can

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 2
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 260 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 10,5 ara w całości budowlana. W MPZP oznaczona jako tereny MN - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o wymiarach 58,68 x 18,6 x 59,17 x 17,35. Doj...

  • Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 3
    Działka budowlana Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 210 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ponad 8 arów w całości budowlana. W MPZP oznaczona jako tereny MN - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 17,5 x 49. Dojazd dro...

  • Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana
    1 / 15
    Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana

    Kokotów

    • 1 300 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KOKOTÓW! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Dla działki zostało wyda...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 200 000 zł cena
    • 1 187 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów- Trzy Atrakcyjne działki budowlane tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,87a, w kształcie prostokąta (28m x 40m). Teren: n...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 450 000 zł cena
    • 1 447 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14,47 ar, położona w prestiżowej, widokowej części miejscowości Chorągwica, zaledwie 2,5 km od Wieliczka. To propozyc...

  • 1 / 4
    Działka Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,3a, położona w miejscowości Tomaszkowice, gmina Biskupice, tylko 2 km od Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w cichym, spoko...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 210 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy - Tylko w naszej ofercie. Bardzo ładna, widokowa, działka budowlana o pow. 12,04a, położona na wzniesieniu, w miejscowości Chorągwica zaledwie 4 km od Wieliczki....

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 540 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na...

  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 218 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Działka w Przebieczanach to nie tylko idealne miejsce na budowę domu, ale również inwestycja w przyszłość. Przebieczany oferują spokojne życie w...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 390 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie idealna! Kształt prostokąta o szerokości około 22 metrów i długości około 45 metrów. Dłuższym bokiem wzdłuż drogi dojazdowej. Wjazd na działkę od strony wschodnie...

  • Działka rolna Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 12
    Działka rolna Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 450 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Do sprzedania nieruchomość budowlano -rolna składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 6650 m 2 . Nieruchomość w kształcie prostokata o wymiarach około 2...

  • 1 / 4
    Działka Biskupice

    Biskupice

    • 240 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogr...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 840 000 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana 22,48a Lednica Górna tuż obok Wieliczki. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 22,48 ara, składająca się z dwóch działek:...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 470 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 11,63 a | cisza | 2 linia | media | prywatność Jeśli zależy Ci na ciszy i komforcie - ta działka daje coś, czego nie ma pierwsza linia: spokój i prywatność. Na sprz...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 370 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,85 ara, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Lednica Górna gmina Wieliczka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem za...