• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Niepołomice

(43)
  • Wynajme mieszkanie od 15.05.2026
    1 / 8
    Wynajme mieszkanie od 15.05.2026

    Niepołomice

    • 3 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Niepołomicach ul Wimera od 15.05.2026 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym na poziomie 2 piętra. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoj...

  • Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!
    1 / 15
    Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice- Kameralne osiedle, cisza i spokój

    Niepołomice » ul. Lawendowa

    • 900 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Niepołomicach, przy ulicy Lawendowej. Dom wchodzi w kompleks osiedla 120 domów o nazwie ParkEko. N...

  • Dom Niepołomice
    1 / 15
    Dom Niepołomice

    Niepołomice

    • 9 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie. Położony bezpośrednio przy Puszczy Niepołomickiej. Powierzchnia całkowita budynku 340 mkw, użytkowa 245 mkw. Na...

  • Niepołomice działka budowlana przy Puszczy
    1 / 8
    Niepołomice działka budowlana przy Puszczy

    Niepołomice

    • 475 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Niepołomicach - Sitowcu - położona w bliskiej odległości od Puszczy Niepołomickiej Powierzchnia działki ok. 10,9 a, kształt działki prostokątny z bezpośrednim...

  • Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna

    Niepołomice

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Ekskluzywne, w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe | Przyjazna Park, Niepołomice Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mie...

  • Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane w Niepołomicach. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca od pie...

  • Mieszkanie Niepołomice
    Mieszkanie Niepołomice

    Niepołomice

    • 609 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niepołomice ul. Płaszowska Tutaj wszędzie jest blisko, Lidl, Biedronka i strefa przemysłowa Niepołomic. Wygodne mieszkanie na pierwszym piętrze do sprzedaży wraz murowanym garaż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Niepołomice
    1 / 8
    Lokal użytkowy Niepołomice

    Niepołomice

    • 41 500 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia magazyn, halę produkcyjną o całkowitej powierzchni ok. 1950m2. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem oraz dostęp do autost...

  • Dom Niepołomice
    1 / 14
    Dom Niepołomice

    Niepołomice

    • 1 200 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjnie położony w cichej części miasta , niedaleko Puszczy Niepołomickiej . Idealny rozkład dla dwóch dużych rodzin . Konstrukcja budynku z bloczków steropianowych zalewanych...

  • Segment - ogródek+ 2 miejsca postojowe, klima

    Niepołomice » ul. Słoneczna

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym ogrodzonym osiedlu w Niepołomicach.Inwestycja oddana do użytkowania w 20...

  • Nowy segment do wejścia-ogródek, 2 miejsca post.

    Niepołomice » ul. Słoneczna

    • 800 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Dom Niepołomice, Aleja Dębowa
    1 / 15
    Dom Niepołomice, Aleja Dębowa

    Niepołomice

    • 2 500 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 10 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Willa Dębowa - komfort, natura i gotowy biznes w sercu Niepołomic Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 827 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    5 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji 4 sypialnie Przestronny salon z aneksem kuchennym Ogródek 2 łazienki Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 547 380 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji blisko Centrum Niepołomic 2 sypialnie Duży balkon Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko: Centrum Puszcza Ni...

  • Sprzedam 14 arową działkę ze starym domem
    1 / 5
    Sprzedam 14 arową działkę ze starym domem

    Niepołomice

    • 750 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ze starym domkiem. Są wszystkie przyłącza. Działka ogrodzona. W pobliżu dużo fabryk. 5 minut autem od centrum Niepołomic. Blisko przystanek busa, autobusu. Więcej...

  • Dzialki pod Krakowem 2 ha
    1 / 2
    Dzialki pod Krakowem 2 ha

    Niepołomice

    • 100 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    2 działki po 9000 m kw każda Zabudowania 50 m od granicy działki Sprzedam zamienię na domek do remontu,mieszkanie Działka na terenie gminy Niepołomice Po więcej info dzwoń [tel]

  • Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże
    1 / 3
    Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże

    Niepołomice

    • 2 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PÓŁ HEKTARA produkcyjno-usługowa . Plan zagospodarowania dla zabudowy 70%, wysokie składowanie do 15m. MOŻLIWOŚĆ BUDOWY - obiektów przemysłu , zakładów produkcyjnych i usługowych...

  • Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże
    1 / 3
    Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże

    Niepołomice

    • 6 500 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,3 ha produkcyjno-usługowa . Plan zagospodarowania dla zabudowy 70%, wysokie składowanie do 15m. MOŻLIWOŚĆ BUDOWY - obiektów przemysłu , zakładów produkcyjnych i usługowych wra...

  • Wynajem Niepołomice, 2 piętro, 3 pokoje, garaż, balkon

    Niepołomice

    • 2 700 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Niepołomicach. Opis mieszkania: - powierzchnia: 67m², - dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, - łazienka - schowek - jedno miejsce w parkingu podziemn...