• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(493)
  • Mieszkanie Wieliczka

    Nowe

    Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Verde w Czarnochowicach Oferujemy na wynajem mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Verde w Czarnochowicach. Mieszkanie jest w pełni wykoń...

  • Dom Głęboka

    Głęboka

    • 209 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w miejscowości Głęboka, Gmina Biecz na działce o powierzchni 0,89ha. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, natu...

  • Dom Głęboka

    Głęboka

    • 549 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, jaką jest prezentowany na sprzedaż dom z bali modrzewiowych położony w malowniczej miejscowości Głęboka, usytuowany na dużej i zadbanej pos...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,44m zlokalizowa...

  • Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a
    Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a

    Golkowice

    • 256 000 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • Dom Sułków gm. Wieliczka,
    Dom Sułków gm. Wieliczka,

    Sułków

    • 1 690 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków /REZERWACJA/ Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk. Wieczo...

  • Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie
    1 / 7
    Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie

    Łysokanie

    • 332 500 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w MPZP jako MN, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 447 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim pięt...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 595 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni ocz...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 727 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 541 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 41,31m zlokalizowane parterze w...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 541 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Bez podatku PCC (oszczędzasz ok. 10 000 zł) Bez prowizji 15 minut do Krakowa Idealne na start lub pod wynajem...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 422 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 701 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 617 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 918 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 624 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 465 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 35,41m zlokalizowane czwartym p...