• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(491)
  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 3 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym otwartym - idealna baza do realizacji Twojej wizji! Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, położony w Wieliczce przy ul. Świętego Sebasti...

  • 1 / 4
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 399 000 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 12,55a, położona w Golkowicach, gmina Wieliczka. Media : Woda, Gaz i Prąd na działce. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Teren poch...

  • Działka Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie duża działka budowlano-rolna o pow. 55a , położona w Sułkowie gmina Wieliczka. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 34 x 150m. Teren lekko nach...

  • Lokal Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 5 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo-produkcyjny o pow. 320m2. Większość pomieszczeń o wysokości 3m. Ogrzewanie Gazowe, posadzka niepaląca, nośna, oświetlenie LED, instalacja elektryczn...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 200 000 zł cena
    • 1 187 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów- Trzy Atrakcyjne działki budowlane tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,87a, w kształcie prostokąta (28m x 40m). Teren: n...

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 120 000 zł cena
    • 4 184 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 41,84 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku z dostępem do Rzeki Raba. Teren płaski w kształcie zbliżony...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 450 000 zł cena
    • 1 447 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14,47 ar, położona w prestiżowej, widokowej części miejscowości Chorągwica, zaledwie 2,5 km od Wieliczka. To propozyc...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 226 000 zł cena
    • 1 354 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów - Atrakcyjna działka budowlana, tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,54a, w kształcie prostokąta (3...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Kwapinka

    Kwapinka

    • 100 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1,60 ha położona w malowniczej okolicy gminy Raciechowice. Odległość od Gdowa ok. 7- 8 km. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 86 x...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 426 000 zł cena
    • 2 537 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Sułowie - tylko 6 km od Wieliczki! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 25,37a, zbliżona kształtem do prostokąta o wymiarach...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 340 000 zł cena
    • 2 254 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka rolna o pow 22,54a położona w Sułowie gmina Biskupice. W przyszłym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana pod budownictwo jednorodzinne...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana - Byszyce, gm. Wieliczka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną w malowniczej miejscowości By...

  • Działka Wieliczka

    Wieliczka

    • 287 000 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobranowice- POLECAMY - Urocza, Bardzo ładna działka budowlana o pow. 14,36a położona w Dobranowicach, tylko 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie dzi...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 1 600 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwej 22 arowej zagospodarowanej działce. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy - nowy budynek biurowo-usługowy - do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m  - wysokość powyżej 3 m  - przy głównej drodze - monitorig, - int...

  • Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem
    1 / 6
    Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem

    Skrzynka

    • 450 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z ogromnym potencjałem inwestycyjnym z pięknym widokiem w Skrzynce k/Dobczyc Przedstawiamy piękną działkę budowlaną o powierzchni 62 ary, i...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 2 300 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwym 42-arowym zagospodarowanym terenie. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 829 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie, bez podatku PCC , w ramach prestiżowej inwestycji w Wieliczce. ( ↓ ukr , eng ↓ ) Przestronne, dwupoziomowe m...

  • Mieszkanie Wieliczka Grabówki, Ks. Piotra Ściegiennego
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka Grabówki, Ks. Piotra Ściegiennego

    Wieliczka

    • 975 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 143,86 m², które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin lub które może być podzielone na dwa niezale...

  • Lokal użytkowy Bochnia
    1 / 15
    Lokal użytkowy Bochnia

    Bochnia

    • 4 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bochnia ul. Podedworze Sąsiedztwo cmentarz na Łychowie Do wynajęcia lokale łącznie 160m2 po działalności kamieniarskiej na działce 2000m. Idealnie byłoby kontynuować działalnoś...