• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(493)
  • Działka Grajów

    Grajów

    • 3 990 000 zł cena
    • 63 172 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikalna nieruchomość gruntowa o dużej powierzchni i spektakularnym położeniu widokowy m - idealna zarówno pod inwestycję, jak i prywatną rezydencję. Na sprzedaż d...

  • DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA
    1 / 11
    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA

    Podstolice

    • 596 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA POTENCJAŁ INWESTYCYJNY I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5500 m2. Stanowi ona ciekawą p...

  • Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce
    Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce

    Igołomia

    • 1 480 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. Na sprzeda...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 840 000 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana 22,48a Lednica Górna tuż obok Wieliczki. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 22,48 ara, składająca się z dwóch działek:...

  • Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem.

    Czarnochowice

    • 515 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejsc...

  • 1 / 2
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 15a. Położoną w Golkowicach, jest to malownicza miejscowość tuż obok Krakowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 33x 45. Teren...

  • elegancki  blisko miasta 5 pokoi garaż
    1 / 16
    elegancki blisko miasta 5 pokoi garaż

    Strumiany

    • 1 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Strumianach w gminie Wieliczka. Lokalizacja: Jednym z większych atutów domu jest jego doskonałe usytuow...

  • Dom Kłaj
    1 / 15
    Dom Kłaj

    Kłaj

    • 1 029 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 89 m2 (całkowitej 103 m2), położony w miejscowości Kłaj. Dom z 2022 r. posadowiony na działce o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wieliczka Kokotów
    Mieszkanie Wieliczka Kokotów

    Wieliczka

    • 860 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim PLUS, położony w kam...

  • Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 970 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia mieszkania 75,01 m2 plus powierzchnia antresoli ok 50 m2. rozkład p...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja
    Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja

    Kłaj

    • 780 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokoj...

  • Działka budowlana Bochnia
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 270 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bochnia ul. Kurów Widokowa działka 10ar bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Świeży podział geodezyjny. Ładna widokowa działka lekko nachylona na południową stronę. Cisz spokój....

  • Mieszkanie Bochnia, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Bochnia, Podedworze

    Bochnia

    • 1 299 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 14 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze | 89,11 m² + komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,1...

  • Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński
    1 / 13
    Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 220 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zakupu kształtnej, płaskiej, działki budowlanej (zabudowa jednorodzinna i bliźniacza) w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Niepołomickiej i Wiślanej...

  • 1 / 4
    Działka Biskupice

    Biskupice

    • 240 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogr...

  • Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie
    1 / 6
    Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 420 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne pod dom jednorodzinny lub działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 17 arów, położona w miejscowości Kocmyrzów, w spokojn...

  • Na sprzedaż: 2 działki budowlane po 7 arów – Kocmyrzów
    1 / 6
    Na sprzedaż: 2 działki budowlane po 7 arów – Kocmyrzów

    Kocmyrzów

    • 210 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne pod dom jednorodzinny lub działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 700 m² każda, położone w miejscowości Kocmyrzów, w spo...

  • Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,
    Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,

    Targowisko

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 354 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dobrze wyeksponowana działka przy zjeździe z Autostrady A4 Cena obejmuje prawomocne pozwolenie na budowę hali magazynowo-produkcyjnej z pow. biurową: Pow. użytkowa hali - 2 064  ...

  • Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka
    Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka

    Wieliczka

    • 586 450 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym z...