• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(493)
  • Dom Siercza gm. Wieliczka,
    Dom Siercza gm. Wieliczka,

    Siercza

    • 2 699 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 11 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM PREMIUM 273,13 m² | SIERCZA k. WIELICZKI | LAS | SMART HOME Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojne...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku PCC Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniac...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa
    1 / 15
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa

    Węgrzce Wielkie

    • 1 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu poło...

  • Centrum Rehabilitacyjne | Łapanów | 304 m2
    1 / 16
    Centrum Rehabilitacyjne | Łapanów | 304 m2

    Łapanów

    • 18 450 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL USŁUGOWY | 304,76 m² CENTRUM REHABILITACYJNE | GOTOWY POD DZIAŁALNOŚĆ ŁAPANÓW | POWIAT BOCHEŃSKI NOWOCZESNY STANDARD | DUŻY POTENCJAŁ Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy...

  • Działka Czechówka ul.

    Czechówka

    • 369 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu, w którym każdy poranek rozpoczyna się widokiem na majestatyczne góry?Działka w Czechówce w gminie Siepraw w powiecie myślenickim, nieopodal Krakowa i zalewu Dobczyc...

  • Mieszkanie Wieliczka, Sadowa
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Sadowa

    Wieliczka

    • 1 070 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Sadowej - oferta na wyłączność Zapraszam do zamieszkania w spokojnej, przyjaznej rodzinom okolicy. Nieruchomość znajduje się na bezpiecz...

  • Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi
    Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi

    Wieliczka

    • 520 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż narożne mieszkanie w stanie deweloperskim, z 2 miejscami postojowymi i ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na nowym, zamkniętym osiedlu w Grabówkach (tuż przy granicy z...

  • Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Sadowa
    Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Sadowa

    Wieliczka

    • 924 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W RODZINNEJ OKOLICY. BEZPIECZNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE PRZY ULICY SADOWEJ W WIELICZCE. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Powierzchnia biurowa Wieliczka Wieliczka, Na Stoku
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Wieliczka Wieliczka, Na Stoku

    Wieliczka

    • 1 690 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 7 478 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 ro...

  • Mieszkanie Wieliczka, Kaczeńce
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Kaczeńce

    Wieliczka

    • 800 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliczki -...

  • Dom Kłaj rynek pierwotny

    Kłaj

    • 850 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w miejscowości Kłaj, pow. wielicki. Kameralne osie...

  • Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Zielona
    1 / 15
    Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyc...

    Krzysztoforzyce

    • 770 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie...

  • Dom Trąbki gm. Biskupice
    1 / 6
    Dom Trąbki gm. Biskupice

    Trąbki

    • 779 034 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: Trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków BEZ PROWIZJI prowizji oraz P...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY  LUB BIUROWY: LOKAL: - o powierzchni około 100 m na 1 piętrze - 4 jasne i przestronne pomieszczenia  - woda pod usługi dostępna w pomieszczeniach - 2 bal...

  • Dom Kraków, Wieliczka, Śledziejowice...  Sprawdź!
    Dom Kraków, Wieliczka, Śledziejowice... Sprawdź!

    Śledziejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 6 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kraków, Wieliczka, Śledziejowice, Czarnochowice? Jeśli poszukujesz domu w tych okolicach to sprawdź koniecznie tą ofertę. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m2,  z doskonałym d...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 1 098 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 120 m w Węgrzcach Wielkich gotowy do wykończenia z pełnymi mediami Na sprzedaż dwa nowe domy jednorodzinne wolnostojące położone w Węgrzcach Wielkich (gmina Wieliczk...

  • Dom Grodkowice gm. Kłaj
    Dom Grodkowice gm. Kłaj

    Grodkowice

    • 1 508 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ | 64 ARY | MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY | DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom w...

  • Dom Dąbrowa rynek pierwotny

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do poznania wyjątkowej inwestycji obejmującej 4 komfortowe domy wolnostojące o powierzchni 129 m, położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej Dąbrowie - zaledwie kil...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Krakowska

    Wieliczka

    • 690 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, z...

  • Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca

    Kocmyrzów

    • 539 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny dom w Pietrzejowicach, gm. Kocmyrzów-Luborzyca Stan surowy otwarty | działka 6 ar...