• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kraków

(227)
  • Działka w atrakcyjnej lokalizacji os.Krzesławice Nowa Huta
    1 / 2
    Działka w atrakcyjnej lokalizacji os.Krzesławice Nowa Huta

    Kraków

    • 1 340 000 zł cena
    • 1 567 m2 powierzchnia
    • 856 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek zlokalizowanych na terenie Krakowa Nowej Huty, os. Krzesławice: - nr działek: 264/3, 264/4 oraz 2/3 udziałów w 264/2 (nieuzbrojone, częściowo ogrodzone) -...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 499 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 14a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego możliwość wydzielenia większej pow...

  • Działka budowlana Kraków, Rakuś
    Działka budowlana Kraków, Rakuś

    Kraków

    • 230 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Bieżanowie w rejonie ulicy Rakuś o pow. 11.5 Ar oznaczenie : opis użytku tereny mieszkaniowe ,sady . Oznaczenie klasy użytku B,S,RIVb .Rozkład : Nieregularny prostokąt o...

  • Działka rolno-budowlana Kraków Nowa Huta, Chałupki
    Działka rolno-budowlana Kraków Nowa Huta, Chałupki

    Kraków

    • 469 000 zł cena
    • 6 245 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAKÓW - NOWA HUTA - OSIEDLE PERYFERYJNE - BRANICE/CHAŁUPKI/PRZYLASEK RUSIECKI - 62 AR. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 62,45 ar położoną w Krakowie - Nowej Hucie. LO...

  • Działka inwestycyjna Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice, Ks. Kazimierza Figlewicza
    Działka inwestycyjna Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice, Ks....

    Kraków

    • 415 800 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą w Łuczanowicach. Dostępne powierzchnie działek: -9,24ar -9,24ar -10,60ar -10ar (cena w gołoszeniu dotyczy działek o powierzchni 9,2...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Branicka
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Branicka

    Kraków

    • 225 000 zł cena
    • 791 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO U NAS! KRAKÓW - NOWA HUTA - BRANICE/CHAŁUPKI. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 7,91 ar położoną w Krakowie - Nowej Hucie. LOKALIZACJA Cicha i spokojna oko...

  • Zabudowany teren usługowy 1,09 ha Łęg ul. Siwka
    1 / 4
    Zabudowany teren usługowy 1,09 ha Łęg ul. Siwka

    Kraków

    • 9 500 000 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1,09 ha, zabudowana 3 budynkami magazynowymi z zapleczem biurowo-socjalnym oraz małym budynkiem mieszkalnym, położona w rejonie Łęgu (Czyży...

  • Działka pod zabudowę jednorodzinną - bliźniaczą
    Działka pod zabudowę jednorodzinną - bliźniaczą

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w Krakowie pod małą inwestycję mieszkaniową. Obowiązujący MPZP - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w układzie wolnostojącym lub bl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duży grunt budowlany 3306 m²  – Czyżyny Kraków
    1 / 11
    Duży grunt budowlany 3306 m² – Czyżyny Kraków

    Kraków

    • 3 228 970 zł cena
    • 3 306 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ – 3 306 m² KAMERALNY TEREN DEWELOPERSKI POD OSIEDLE DOMÓW – WYSOKI POTENCJAŁ INWESTYCYJNY Na sprzedaż gr...

  • Działka budowlana Kraków Dębniki, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Dębniki, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m² , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym do...

  • Działka 1290m2  budowlana - Kraków OKAZJA
    1 / 13
    Działka 1290m2 budowlana - Kraków OKAZJA

    Kraków

    • 950 000 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY – 1 290 m² UNIKALNA DZIAŁKA POD REZYDENCJĘ LUB INWESTYCJĘ – WYSOKI POTENCJAŁ I ELASTYCZNOŚĆ ZAKUPU Na sprzeda...

  • Działki budowlane w Krakowie  -  4tyś PUM
    1 / 14
    Działki budowlane w Krakowie - 4tyś PUM

    Kraków

    • 3 350 000 zł cena
    • 10 526 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA DEWELOPERÓW – DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z MPZP POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ I USŁUGOWĄ IDENTYFIKACJA NIERUCHOMOŚCI działka nr 269 – 5 337,12 m² działka nr 271 – 5 175,25 m² Ł...

  • Działka Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 440 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę rolną o pow. 72a położoną w Krakowie, Skotnikach, dzielnica Dębniki. Teren położony tuż obok nowych zabudowań, w bardzo atrak...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Sporna
    1 / 12
    Działka budowlana Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Sporna

    Kraków

    • 2 800 000 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 1 689 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA 16,58 AR - PIASKI WIELKIE, PODGÓRZE DUCHACKIE Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1658m2 zlokalizowana w Krakowie, nieopodal ulicy Spornej, w dzie...

  • Działka w Krakowie | 4700m2 | ul. Bugaj
    1 / 16
    Działka w Krakowie | 4700m2 | ul. Bugaj

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 4 714 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W KRAKOWIE | BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE PUBLICZNEJ | MEDIA W DRODZE Duża i kształtna działka w Krakowie przy ulicy Bugaj wschodniej części Krakowa. Na sprzedaż d...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Dębniki, Działowskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Dębniki, Działowskiego

    Kraków

    • 904 400 zł cena
    • 952 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA DĘBNIKI!!!, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Położona jest w spoko...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 086 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 50,86a (12,34a budowlane), położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. Teren delikatnie nachylony w kierunku południ...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 499 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 624 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 8a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego) Teren delikatnie nachylony w kie...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 16a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego, 12a budowlane, 4a rolne)...

  • Działka Kraków Swoszowice ul. Zbydniowicka

    Kraków » Swoszowice » ul. Zbydniowicka

    • 350 000 zł cena
    • 4 286 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 42,86a położona w miejscowości Kraków przy ul. Zbydniowickiej. W obecnym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona...