• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków Dębniki

(41)
  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Zakrzowiecka

    Kraków » Dębniki » ul. Zakrzowiecka

    • 614 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zakrzowieckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Działka Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 440 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę rolną o pow. 72a położoną w Krakowie, Skotnikach, dzielnica Dębniki. Teren położony tuż obok nowych zabudowań, w bardzo atrak...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. rynek Dębnicki

    Kraków » Dębniki » rynek Rynek

    • 610 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Dom Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 899 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 622 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż segment budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.66m 2 . Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej, południowej części Krakowa - na osiedlu Kliny Borkows...

  • Ruczaj|4-pokoje|Piltza|Balkon|Komórka|Do wejscia!

    Kraków » Dębniki » ul. Piltza

    • 1 120 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu 4 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piltza w Krakowie.Prezentowana nieruchomość o powierzchni 66m2 znajduje się na 1- piętrze w 5- piętrowym bloku z...

  • ideale dla rodziny-przestronne, 2 balkony, komórka

    Kraków » Dębniki » ul. Czerwone Maki

    • 949 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne częściowo umeblowane / kuchnia, szafy w zabudowie / mieszkanie o powierzchni 69,89 m², zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowani...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 4 481 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 89,1m 2 i pow. całkowitej 95,33m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonom...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 4 576 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 91m 2 i pow. całkowitej 97,37m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonomicznej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Kapelanka

    Kraków » Dębniki » ul. Kapelanka

    • 680 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Inwestycja z Gotowym Dochodem! Mieszkanie 53m² + Taras 27m² + Garaż | Wynajęte 2900 zł/mc | Kraków, Obozowa Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w spo...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Sławomira Odrzywolskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Odrzywolskiego

    • 2 250 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Odrzywolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Ruczaj

    Kraków » Dębniki » ul. Ruczaj

    • 716 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Ruczaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. N...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU W KRAKOWIE PRZY UL.TYNIECKIEJ. Apartament o powierzchni 100,02 m², idealny do zamieszkania, wynajmu lub prowadzenia biznesu!...

  • Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 749 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ​​​ Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,62 m², położone na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie usytuowane na parterze 7-piętrowego bloku usytuowanego...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki ul. Twardowskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Twardowskiego

    • 1 685 600 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 17 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    STARE DĘBNIKI!!! TRZYPOKOJOWE , PRAWIE 100 m kw. Pierwsze piętro w kamienicy, po generalnym remoncie w 2014 roku. Wygodny rozkład: duży salon, dwa pokoje, hol, kuchnia i łazienk...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki ul. Pułaskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Pułaskiego

    • 1 800 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 15 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    STARE DĘBNIKI Dwa mieszkania TRZYPOKOJOWE I DWUPOKOJOWE ( objęte jedną księgą wieczystą.) Na drugim piętrze ok 49 m2 dwu pokojowe , kuchnia z oknem i balkonem , łazienka z toa...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Raciborska

    Kraków » Dębniki » ul. Raciborska

    • 733 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Raciborskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki ul. Mieszczańska

    Kraków » Dębniki » ul. Mieszczańska

    • 1 240 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    DĘBNIKI , BLISKO CENTRUM KONGRESOWEGO ICE trzy pokojowe z wyposażeniem , łazienka z toaletą i wanną , aneks kuchenny, pomieszczenie gospodarcze, balkon. Wyposażenie kuchni na wymi...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 350 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 99m 2 usytuowane na III-piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowanym na os. Podwawelskim. Mieszkanie na 3 i 4 piętrze kameraln...