• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków Dębniki

(41)
  • Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok.33 m 2 w dzielnicy Dębniki Kostrze. W ofercie najmu lokal usytuowany na I-piętrze w budynku biurowo- usługowym. Obiekt usytuowany przy...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Kapelanka

    Kraków » Dębniki » ul. Kapelanka

    • 1 239 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Czerwone Maki

    Kraków » Dębniki » ul. Czerwone Maki

    • 750 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Czerwone Maki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. rynek Dębnicki

    Kraków » Dębniki » rynek Rynek

    • 740 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj-Zaborze ul. Miłkowskiego, Zygmu...

    Kraków » Dębniki » ul. Miłkowskiego

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie typu kawalerka położone w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 35,73 m kw składa się z obsze...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. os. Podwawelskie

    Kraków » Dębniki » os. Podwawelskie

    • 850 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Podwawelskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. os. Podwawelskie

    Kraków » Dębniki » os. Podwawelskie

    • 849 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Kraków Dębniki ul. prof. Michała Bobrzyńskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Bobrzyńskiego

    • 619 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj-Zaborze ul. Drukarska

    Kraków » Dębniki » ul. Drukarska

    • 2 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem przestronne mieszkanie położone na ul. Drukarskiej na Ruczaju. Mieszkanie o powierzchni 56 m kw składa się z pokoju d...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. prof. Michała Bobrzyńskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Bobrzyńskiego

    • 1 120 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 361 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Działka Kraków Dębniki, Skotniki ul. Spacerowa

    Kraków » Dębniki » ul. Spacerowa

    • 547 000 zł cena
    • 803 m2 powierzchnia
    • 682 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Leach & Lang oferuje niezabudowaną działkę budowlaną o pow. 803 m. kw. (8,03 ar) pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy regularną (...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Madalińskiego, gen. Antoniego Józef...

    Kraków » Dębniki » ul. Madalińskiego

    • 3 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu Riva Verona przy ul. Madalińskiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 4...

  • Lokal Kraków Dębniki ul. Stare Dębniki

    Kraków » Dębniki » ul. Dębniki

    • 37 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang oferuje na wynajem wyjątkową powierzchnię zlokalizowaną w kameralnym biurowcu na Starych Dębnikach, przy Rondzie Grunwaldzkim. Oferowane biuro ma powierzchnię 500 m2...

  • Działka Kraków Dębniki ul. Kobierzyńska

    Kraków » Dębniki » ul. Kobierzyńska

    • 1 254 300 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż Kraków Ruczaj Zaborze, ul. Kobierzyńska | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - prezentuje atrakcyjną of...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, os. Ruczaj ul. Raciborska

    Kraków » Dębniki » ul. Raciborska

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ. KRAKÓW/OS.RUCZAJ Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z dużym tarasem o niepowtarzalnym klimacie. Mieszkanie jest 3-pokojowe o pow.62m2, znajdujące si...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Jerzego Harasymowicza

    Kraków » Dębniki » ul. Harasymowicza

    • 629 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości. Z nami uzyskasz kredyt i fachową pomoc w zakupie. Dzielnica: Podgórze / Dębniki / Pychowice Ulica: Harasymowicza Rok budowy:...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Borkowska

    Kraków » Dębniki » ul. Borkowska

    • 6 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 129 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż | Borkowska | Waweldom Biuro Nieruchomości Kraków Biuro Nieruchomości Waweldom prezentuje atrakcyjne, przestronne...

  • Lokal Kraków Dębniki, Osiedle Europejskie ul. Bobrzyńskiego, prof...

    Kraków » Dębniki » ul. Bobrzyńskiego

    • 20 200 € cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek Epol Holding jest 4-kondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6300 m2. Aktualnie oferuje w pełni wykończone powierzchnie biurowe klasy A. Obiekt z...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki rynek pierwotny ul. Komuny Paryskiej

    Kraków » Dębniki » ul. Komuny Paryskiej

    • 745 450 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Brak prowizji i podatku PCC . Jeśli szukasz mieszkania z dala od miejskiego zgiełku - to miejsce może być dla ciebie. Mieszkanie położone w pięknej, przyjaznej okolicy na k...

Kraków » Dębniki » ul. Komuny Paryskiej

    • 1 077 896 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Brak prowizji i podatku PCC . Jeśli szukasz mieszkania z dala od miejskiego zgiełku - to miejsce może być dla ciebie. Apartament 5-pokojowy położony w pięknej, przyjaznej o...