• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wielka Wieś
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kraków

(118)
  • Dom z ogrodem, garaż, Kraków, ul. Rutkowskiego
    Dom z ogrodem, garaż, Kraków, ul. Rutkowskiego

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną. Dom w st...

  • Dom Kraków Swoszowice, Poronińska
    1 / 14
    Dom Kraków Swoszowice, Poronińska

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rod...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice Małe, Olkuska
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice Małe, Olkuska

    Kraków

    • 2 997 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 9 668 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom dwurodzinny z potencjałem usługowym - Kraków, Bronowice Małe LOKALIZACJA: ul. Olkuska, dzielnica Krowodrza / Bronowice Małe. Jedna z najbardziej cenionych loka...

  • Dom Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Nowosądecka
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Nowosądecka

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: Podgórze Duchackie - Wola Duchacka -...

  • Dom Kraków Kraków-Podgórze, Skotniki rynek pierwotny ul. gen. Jan...

    Kraków » Podgórze » ul. Karcza

    • 1 590 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy w sercu natury tylko 15 min od centrum Krakowa! Wyjątkowe osiedle w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego . Przestronne domy z dwustanowiskowymi garażami , duży...

Kraków » Podgórze » ul. Karcza

    • 1 520 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Kraków, Kobierzyńska
    1 / 15
    Dom Kraków, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 865 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom | Bliźniak | 156 m² | ogródek | garaż | ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 156 m², położony na...

  • Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy
    1 / 5
    Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy

    Kraków

    • 3 950 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 12 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy. Dom ok. 320 m2, 5 pokoi na 16 ar działce, zbudowany w 2008 roku. W budynku znajdują się (na parterze) salon z jadalnią z wyjściem na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kraków, Podgórze, Łagiewniki, dom, działka 0,432ha
    Kraków, Podgórze, Łagiewniki, dom, działka 0,432ha

    Kraków

    • 2 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęc...

  • KUP SOBIE KAWAŁEK KRAKOWA
    1 / 15
    KUP SOBIE KAWAŁEK KRAKOWA

    Kraków

    • 2 300 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W UNIKALNEJ CZĘŚCI KRAKOWA - ŚRÓDMIEŚCIE – OLSZA | PRĄDNIK CZERWONY Dom w Krakowie w cenie 2 mieszkań. Na sprzedaż DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM, zlokalizowany w jednej z najbar...

  • Kraków Branice 125 m2 m z dużym ogrodem
    1 / 8
    Kraków Branice 125 m2 m z dużym ogrodem

    Kraków

    • 1 270 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesne mieszkanie 125 m² z dużym ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa. Inwestycja wyróż...

  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, przestronny dom o powierzchni 90m², zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Nieruchomość wyróżnia się solidnym wykończ...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,
    Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,

    Kraków

    • 4 995 000 zł cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 8 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy na samym skraju Lasów Tynieckich. Dom wykończony w wysokim standardzie i unikalnym stylu. Zarówno budynek j...

  • Nieruchomość w Krakowie 697 m² – potencjał komercyjny i inwestycy...

    Kraków

    • 4 800 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To duża i wyjątkowa nieruchomość, dla konkretnego klienta – kogoś, kto doceni jej potencjał, np. pod inwestycję, siedzibę firmy czy rezydencję. Nieruchomość zlokalizowana przy u...

  • Dom Kraków Zwierzyniec

    Kraków » Zwierzyniec

    • 2 899 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 24 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 116,6 m² z prywatnym ogródkiem (ok. 92 m²), tarasem na dachu oraz garażem w bryle budynku, położony w...

  • Dom Kraków Swoszowice
    Dom Kraków Swoszowice

    Kraków

    • 1 589 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Piękny dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy by wejść i zamieszkać Parter przestronny, to jasny salon z dużą jadalnią, samodzielną kuchnią, toaletą, wyjściem na taras i do...

  • Dom Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Młodzieży
    Dom Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Młodzieży

    Kraków

    • 1 999 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 6 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Kraków Bieżanów | 2 niezależne poziomy | ok. 253 m² | podpiwniczony Na sprzedaż dom wolnostojący dwurodzinny według indywidualnego projektu , położony w...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Krowodrza Wola Justowska,
    1 / 15
    Dom Kraków gm. Kraków-Krowodrza Wola Justowska,

    Kraków

    • 5 800 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 24 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, który wyróżnia się w każdym detalu. Dom wolnostojący na granicy Woli Justowskiej, 5-pokojowy, przestronny z dużą działką w bardzo wysokim standardzie, kompletnie wyposażony i...

  • Domek letniskowy nad jeziorem (woj. Lubuskie)
    1 / 5
    Domek letniskowy nad jeziorem (woj. Lubuskie)

    Kraków

    • 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę domek letniskowy nad pięknym czystym jeziorem z piaszczystą plażą, całość otoczona jest lasami. Domek znajduje się na ośrodku wypoczynkowym "Głębokie 2", niedaleko miejsco...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,
    1 / 9
    Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,

    Kraków

    • 1 074 291 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy, trzypoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 95,07 m², stanowiący połówkę bliźniaka w zabudowie szeregowej. Inwestycja ob...