• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nowy Targ

(5)
  • 1 / 2
    Do sprzedania kamienica w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedania piętrowa kamienica z budynkiem usytuowanym w podwórzu w Nowym Targu przy ulicy Długiej, o powierzchni ok. 200mkw, na działce 0,244ar. Elewacja od ulicy i jedna ściana...

  • Do sprzedania budynek mieszkalny w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 350 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania budynek mieszkalny położony na osiedlu Rekuckiego w Nowym Targu o powierzchni użytkowej 162mkw, na działce 0,334ar. Przyłączona woda, prąd, gaz , kanalizacja. W bud...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Nowy Targ

    • 1 978 851 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 11 921 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania dom w centrum Nowego Targu
    Do sprzedania dom w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

• Sprzedam dom

    Nowy Targ

    • 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Nowym Targu w pięknej malowniczej okolicy. Więcej informacji pod nr tel. : [tel].

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Gronków

    • 380 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom

    Ludźmierz

    • 680 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Ludzmierz dom do częściowego remontu na działce oprócz domu dwa garaże działka ogrodzona nowy plot tuje Dzewka do domu podłączona kanalizacja gaz doja...

  • Działka z domem nad Dunajcem
    1 / 8
    Działka z domem nad Dunajcem

    Ostrowsko

    • 1 300 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położona działka nad Dunajcem u podnóża Gorc, z widokiem na Tatry, 5 km od Nowego Targu, 10 km od Białki Tatrzańskiej, 20 km od Zakopanego. Dom wolnostojacy 165 m2, dwa pi...

  • Dom na sprzedaż w Gronkowie
    1 / 4
    Dom na sprzedaż w Gronkowie

    Gronków

    • 1 150 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I ZABUDOWANIAMI – GRONKÓW | 2,95 HA | PODHALAŃSKI KLIMAT PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNE SIEDLISKO LUB INWESTYCJA Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY Z ZABUDOW...

  • Willa z basen  - włoski styl i widok na Tatry
    1 / 16
    Willa z basen - włoski styl i widok na Tatry

    Klikuszowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawdziwa perełka wśród górskich REZYDENCJI- Dom klasy PREMIUM- stworzona dla najbardziej wymagających. To luksusowa nowoczesna willa z basenem - dla najbardziej wymagających, któ...

  • DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121
    1 / 16
    DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121

    Morawczyna

    • 1 499 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 3 085 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ MORAWCZYNA | PRZESTRONNY DOM Z WIDOKIEM NA TATRY BLISKO NOWEGO TARGU Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Morawczynie, położony zaledwie 3,5 km od granicy No...