• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mszana Dolna

(5)
  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 20
    Dom dwór, zamek, pałac

    Mszana Dolna

    • 2 080 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • nowe mieszkanie w nowym bloku na 2 piętrze 34,14m2 , Mszana Dolna...

    Mszana Dolna

    • 255 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    nowe mieszkanie w nowym bloku na 2 piętrze 34,14m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny ,pokój , łazienkę , kuchnia .mo...

  • nowe mieszkanie Mszana Dolna na 2 piętrze 34,14m2

    Mszana Dolna

    • 255 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• mieszkanie 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan dewelopers...

    Mszana Dolna

    • 472 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    nowe mieszkanie w nowym bloku na poddaszu 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuc...

  • nowe mieszkanie w nowym bloku na parterze 68m2 , Mszana Dolna ul....

    Mszana Dolna

    • 550 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    nowe mieszkanie w nowym bloku na parterze 68m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuchni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kasinka Mała

    • 521 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia dom w górach przy głównej trasie
    1 / 8
    Do wynajęcia dom w górach przy głównej trasie

    Mszana Górna

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Ten wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 120 m² czeka właśnie na Ciebie. Położony w Łętowem przy głównej drodze, z łatwym dojazdem i przepięknym widokiem na góry, stanowi ideal...

  • Lokal na wynajem w centrum ruchu i zysków
    1 / 8
    Lokal na wynajem w centrum ruchu i zysków

    Mszana Górna

    • 1 845 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, w której twój biznes będzie blisko Klientów i w samym sercu Miasta – ta oferta jest dla Ciebie- lokalizacja która realnie pracuje na Twój biznes. Lokale użytko...

  • Przestronny i pełen światła lokal do wynajęcia
    1 / 13
    Przestronny i pełen światła lokal do wynajęcia

    Mszana Górna

    • 1 845 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Działka Mszana Dolna
    1 / 4
    Działka Mszana Dolna

    Mszana Górna

    • 265 000 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widok na góry, las za płotem i tylko 3 km do centrum miasta? ⛰️???? Brzmi jak idealne miejsce na dom - i właśnie taka działka pojawiła się w naszej ofercie w Mszanie Dolnej...

  • Działka rolna Mszana Dolna
    1 / 15
    Działka rolna Mszana Dolna

    Mszana Górna

    • 205 000 zł cena
    • 6 840 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Z przyjemnością prezentujemy działkę rolną położoną w spokojnej, zielonej części miejscowości Mszana Dolna. To propozycja dla osób szukających większej przestrzeni w naturalny...

  • Lokal na wynajem w centrum Mszany-pierwszy najemca
    1 / 6
    Lokal na wynajem w centrum Mszany-pierwszy najemca

    Mszana Górna

    • 4 797 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Twoje miejsce na biznes w centrum Mszany Dolnej – 120 m² nowych możliwości. Do wynajęcia nowy lokal usługowo – handlowy o powierzchni 120 m2 położony w samym centrum Mszany Dolnej...

  • Lokal użytkowy Mszana Dolna Centrum
    Lokal użytkowy Mszana Dolna Centrum

    Mszana Górna

    • 1 200 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | Szukasz na wynajem lokalu widocznego z drogi o bardzo dużym natężeniu ruchu, na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, z dużą witryną, niedrogiego w utrzymaniu? Jeżeli tak...