• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rabka-Zdrój

(8)
  • Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana
    1 / 15
    Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana

    Rabka-Zdrój

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie 62 m² | Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Rabka-Zdrój Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, 3 pokojowe mieszk...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomosci
    Nieruchomosci

    Rabka-Zdrój

    • 420 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Rabce Zdrój 35 m ul Orkana .Umeblowane ogrzewanie elektryczne.Cena do negocjacji.

  • Sprzedam

    Rabka-Zdrój

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie umeblowane sprzęt AGD ogrzewanie elektryczne odremontowane gaz butla łazienka z wanną.

  • wynajmę całe piętro

    Rabka-Zdrój

    • 1 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę całe piętro 4 pokoje 2 łazienki kuchnia ogród grill ognisko parking prąd śmieci ogrzewanie woda wliczone tel [tel] Rabka

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • nowe mieszkanie w nowym bloku na parterze 68m2 , Mszana Dolna ul....

    Mszana Dolna

    • 550 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    nowe mieszkanie w nowym bloku na parterze 68m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuchni...

  • mieszkanie 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan dewelopers...

    Mszana Dolna

    • 472 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    nowe mieszkanie w nowym bloku na poddaszu 62,86m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny , dwa pokoje , duża łazienka , kuc...

  • nowe mieszkanie Mszana Dolna na 2 piętrze 34,14m2

    Mszana Dolna

    • 255 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    nowe mieszkanie w nowym bloku na 2 piętrze 34,14m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny ,pokój , łazienkę , kuchnia .mo...

  • nowe mieszkanie w nowym bloku na 2 piętrze 34,14m2 , Mszana Dolna...

    Mszana Dolna

    • 255 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Sprzedam mieszkanie 35m2 w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 385 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2. W skład mieszkania wchodzi: -przedpokój, -salon, -łazienka, -kuchnia z jadalnią -przynależna piwnica -komórka lokatorska Mieszka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Targ » ul. Nadmłynówka

    • 3 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 50 m² po Remoncie na Parterze – Osiedle Bór

    Nowy Targ

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze o powierzchni 50 m², po generalnym remoncie, o wysokim standardzie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni...

  • Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej z komórką lokatorską o łącznej pow. 61mkw. w tym: mieszkanie o powierzchni 50,5mkw. w cenie 735000, komórka...

  • Apartament w Centrum Nowego Targu
    1 / 5
    Apartament w Centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 855 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament mieszkalny dwupoziomowy o pow. użytkowej 95,32 m2 Poziom pierwszy składa się z otwartej przestrzeni o pow. 42m2 łączącej kuchnię z salonem i łazienki o pow 3,5m2 . Pozi...

  • Centrum Nowego Targu
    Centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 855 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Od czerwca do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Od czerwca do wynajęcia mieszkanie 35 mkw. w Nowym Targu na 4 piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka( kuchenka gazowa, pralka i lodówka). Pokoje nieumeblowane. Do podanego odstępnego...

  • Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej
    1 / 16
    Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

Nowy Targ

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA !! Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej o powierzchni 48mkw., z balkonem. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. IV piętro z windą. M...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 3 300 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia wyposażone mieszkanie w domu z osobnym wejściem w Nowym Targu, o powierzchni 102mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mieszkanie umeblowane z dostępem do ogro...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu na os. Kowaniec
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu na os. Kowaniec

    Nowy Targ

    • 3 300 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Nowy Targ

    • 780 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu os. Bór

    Nowy Targ

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od czerwca mieszkanie w Nowym Targu na os. Bór, o powierzchni 48mkw. na III piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone. Do podanej ceny odstępnego doc...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 7
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Luksusowe mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 11
    Luksusowe mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 750 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE 44,25 m² – NOWY TARG | POLANA SZAFLARSKA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA KOMFORT, STYL I LOKALIZACJA W JEDNYM Na sprzedaż NOWOCZESNE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE W NOWYM TAR...

  • Wynajem mieszkania
    Wynajem mieszkania

    Długopole

    • 2 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mogę wynająć mieszkanie w domu wolnostojącym, 65 m2, taras z balkonem oraz podwórko

  • Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 585 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu o powierzchni 52mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka, I piętro. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruch...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie (pokoje nieumeblowane) o powierzchni 60mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do poda...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 8
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie (pokoje nieumeblowane) o powierzchni 60mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do podan...

  • Mieszkanie 53 m – Nowy Targ, Al. 1000-lecia
    1 / 10
    Mieszkanie 53 m – Nowy Targ, Al. 1000-lecia

    Nowy Targ

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 53 m² | 3 POKOJE DO REMONTU | ALEJE 1000-LECIA NOWY TARG Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Nowym Targu przy Alejach Tysiąclecia. Nieruchomość...

  • Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej
    1 / 9
    Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Od czerwca do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Od czerwca do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37mkw., pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do podanej ceny dochodz...

  • Mieszkanie Nowy targ, ul. Szaflarska
    1 / 13
    Mieszkanie Nowy targ, ul. Szaflarska

    Nowy Targ

    • 615 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    • Lokalizacja: Nowy Targ, ul. Szaflarska 124A • Rynek: wtórny • Rok budowy: 1970 • Możliwość podziału na dwa osobne mieszkania • Powierzchnia użytkowa: 64,7 m² • Liczba pokoi: 3 •...