• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łosie
  • Smardy Górne
  • Młyńczyska
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rabka-Zdrój

(6)
  • Dom w górach, gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom w górach, gotowy do zamieszkania

    Rabka-Zdrój

    • 740 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu, w którym każdy dzień zaczyna się od widoku na majestatyczną Babią Górę i otaczające ją pasma górskie. To miejsce, w którym natura, przestrze...

  • Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana
    1 / 8
    Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana

    Rabka-Zdrój

    • 1 799 999 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny pensjonat ok.24 pokoi , na około 50 miejsc , do niewielkiego remontu wszystkie media . Pięknie położony nad Potokiem Lubońskim, cisza, spokój, obok wyciąg narciarski około 3...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 3 500 000 zł cena
    • 406 m2 powierzchnia
    • 8 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 830 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 1 390 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Skomielna Czarna rynek pierwotny ul.

    Skomielna Czarna

    • 439 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować inwestycję domków jednorodzinnych w urokliwej okolicy w Skomielnej Czarnej. Miejsce to otoczone jest pięknymi widokami rozprzestrzeniających się gór i...

  • Dom w Odrowążu

    Odrowąż

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek położony w Odrowążu o powierzchni ok. 210mkw. z lat 80-tych, na działce o powierzchni 838mkw. Suteryny i I piętro po generalnym remoncie, parter do zrobienia. W budynku zna...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kasinka Mała

    • 521 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Lubień

    • 749 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Krzczonów

    • 380 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Półrzeczki

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Lubień

    • 450 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Tokarnia

    • 550 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 2 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kasina Wielka

    • 1 390 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 2 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym

    Sidzina

    • 800 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 3 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena - 800.000 plnKUP ZANIM ZROBI TO KTOŚ INNY!Na sprzedaż posiadamy bardzo dobrze zlokalizowaną nieruchomość znajdującą się w miejscowości Sidzina (woj. małopolskie,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Pcim

    • 750 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom

    Ludźmierz

    • 680 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Ludzmierz dom do częściowego remontu na działce oprócz domu dwa garaże działka ogrodzona nowy plot tuje Dzewka do domu podłączona kanalizacja gaz doja...

  • Osielec dom do remontu, duża działka!

    Osielec

    • 459 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena - 459.000 PLNZapraszamy do kontaktu!Jeśli szukasz domu, który możesz dostosować do swoich potrzeb i gustu to ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy przestronny...

  • Dom w Pcimiu sprzedamy
    1 / 8
    Dom w Pcimiu sprzedamy

    Pcim

    • 1 180 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w Pcimiu położony na 5 arowej zagospodarowanej działce, Dom ma powierzchnię 160 m i składa się z salonu. kuchni łazienki na dole .Na pierwszym piętrze wolna prze...

  • Działka z domem nad Dunajcem
    1 / 8
    Działka z domem nad Dunajcem

    Ostrowsko

    • 1 300 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położona działka nad Dunajcem u podnóża Gorc, z widokiem na Tatry, 5 km od Nowego Targu, 10 km od Białki Tatrzańskiej, 20 km od Zakopanego. Dom wolnostojacy 165 m2, dwa pi...

  • Syndyk masy upadłości Lucyny Bukowskiej - Zawada oferuje do
    1 / 3
    Syndyk masy upadłości Lucyny Bukowskiej - Zawada oferuje do

    Osielec

    • 110 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 754 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości Lucyny Bukowskiej - Zawada oferuje do sprzedaży nieruchomość objętą KW nr KR1B/00064903/7 położoną w Osielcu nr 401, gmina Jordanów nieruchomość zabudowana do...

  • Dom w  centrum z dużym potencjałem inwestycyjnym
    1 / 11
    Dom w centrum z dużym potencjałem inwestycyjnym

    Lubień

    • 640 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo oferujemy na sprzedaż Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny, solidny dom o powierzchni użytkowej 170 m², położony na działce o powie...

  • Do wynajęcia dom w górach przy głównej trasie
    1 / 8
    Do wynajęcia dom w górach przy głównej trasie

    Mszana Górna

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Ten wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 120 m² czeka właśnie na Ciebie. Położony w Łętowem przy głównej drodze, z łatwym dojazdem i przepięknym widokiem na góry, stanowi ideal...

  • Dom z garażem na pięknej widokowej działce
    1 / 16
    Dom z garażem na pięknej widokowej działce

    Lubień

    • 510 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i komfort życia spotykają się w jednym punkcie? Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w Krzeczowie – na pięknej, widokowej działce, w otoczen...

  • Willa z basen  - włoski styl i widok na Tatry
    1 / 16
    Willa z basen - włoski styl i widok na Tatry

    Klikuszowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawdziwa perełka wśród górskich REZYDENCJI- Dom klasy PREMIUM- stworzona dla najbardziej wymagających. To luksusowa nowoczesna willa z basenem - dla najbardziej wymagających, któ...

  • Wymarzony dom drewniany z klimatem i panoramą gór
    1 / 16
    Wymarzony dom drewniany z klimatem i panoramą gór

    Naprawa

    • 449 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulny drewniany dom o powierzchni 70 m2 położony w miejscowści Naprawa (gmina Jordanów) u podnóża góry Luboń. To miejsce ma swój wyjątkowy klimat-cisza, spokój, duż...

  • DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²
    1 / 16
    DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²

    Skawa

    • 870 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny domu w spokojnej i zadbanej okolicy, z szybkim dojazdem do Rabki Zdrój, Nowego Targu, a nawet Krakowa. Nieruchomość w Skawie to idealne miejsce do życia dla rodziny, zn...

  • Sidzina | dom w sercu natury | 100 m² | 550.000

    Sidzina

    • 550 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga!!!NOWA, NIŻSZA CENA - ograniczona czasowo do 31.05.2026r.BYŁO 650.000 PLNJEST 550.000 PLNPolecamy!==========Górski dom przy lesie – cisza, śnieg i przestrzeń, której dziś cor...

  • Dom Raba Wyżna
    1 / 15
    Dom Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 419 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY PODATKU PCC 2% Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Rabie Wyżnej, u podnóża Rabskiej Góry. Nieruc...

  • DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121
    1 / 16
    DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121

    Morawczyna

    • 1 499 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 3 085 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ MORAWCZYNA | PRZESTRONNY DOM Z WIDOKIEM NA TATRY BLISKO NOWEGO TARGU Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Morawczynie, położony zaledwie 3,5 km od granicy No...

  • Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR

    Bystra

    • 969 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska w pow...

  • Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR
    1 / 16
    Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR

    Sidzina

    • 969 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska w po...

  • Dom Lubień
    1 / 15
    Dom Lubień

    Lubień

    • 425 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kameralnej nieruchomości, składającej się z działki o powierzchni 6 arów, zabudowanej domkiem letniskowym (całorocznym) z...

  • Dom Olszówka gm. Mszana Dolna
    Dom Olszówka gm. Mszana Dolna

    Olszówka

    • 1 000 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z widokiem - cisza, natura i komfort Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość usytuowaną w miejscu o nieprzeciętnych walorach wido...

  • DOM JEDNORODZINNY TOPORZYSKO
    1 / 15
    DOM JEDNORODZINNY TOPORZYSKO

    Toporzysko

    • 420 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość Dom – Toporzysko, gm. Jordanów (pow. suski) Lokalizacja: Toporzysko 131 [url] Najważniejsze informacje: -Duża działka: 2999 m² – w całości budowlana -MPZP – symbol T...