• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ostrowsko

(2)
  • Działka leśna 4209 m² w Ostrowsku
    1 / 12
    Działka leśna 4209 m² w Ostrowsku

    Ostrowsko

    • 42 000 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 4209 m², oznaczona numerem ewidencyjnym 2920/5, położona w malowniczej miejscowości Ostrowsko, w gminie Nowy Targ. To doskonała propozycja...

  • Działka z domem nad Dunajcem
    1 / 8
    Działka z domem nad Dunajcem

    Ostrowsko

    • 1 300 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położona działka nad Dunajcem u podnóża Gorc, z widokiem na Tatry, 5 km od Nowego Targu, 10 km od Białki Tatrzańskiej, 20 km od Zakopanego. Dom wolnostojacy 165 m2, dwa pi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka budowlana w Szaflarach
    1 / 4
    Dzialka budowlana w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 22ar w Szaflarach z widokiem na Tatry, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku...

  • Ekskluzywny apartament w Sercu Białki Tatrzańskiej

    Białka Tatrzańska

    • 980 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tomasz Łapka
    Developer

  • 1 / 3
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 221 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Szaflarach z widokiem na część Tatr, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku jednoro...

  • Sprzedam mieszkanie 35m2 w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 385 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2. W skład mieszkania wchodzi: -przedpokój, -salon, -łazienka, -kuchnia z jadalnią -przynależna piwnica -komórka lokatorska Mieszka...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Szlembark

    • 1 350 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Gronków

    • 380 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 3 350 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 610 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Trybszu, dwa budynki, możliwość zamiany

    Trybsz » ul. Elżbiety

    • 1 420 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 2 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA NIŻSZA CENA + MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY!!!Na nieruchomość składa się:- budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem o powierzchni ok 350 m2- budynek dwupiętrowy z wysokim poddaszem do adapta...

  • Do sprzedania działka w Ludźmierzu pod dwa budynki mieszkalne-bli...

    Ludźmierz

    • 370 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 12,6ar, szerokości około 22m, długości 57m,  położone w Ludźmierzu, dojazd asfaltowy i drogą służebną. Wg planu zagospodarowania pr...

  • Działka z widokiem na panoramę Tatr
    1 / 6
    Działka z widokiem na panoramę Tatr

    Knurów

    • 199 000 zł cena
    • 7 103 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Knurów. Podstawowe informacje: Numer ewidencyjny 1551 Powierzchnia działki:...

  • Dom Trybsz rynek pierwotny

    Trybsz

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwukondygnacyjny dom z bali 150 m² w Trybszu - luksus, spokój z WawelDom Biuro nieruchomości WawelDom prezentuje wyjątkową ofertę - dwukondygnacyjny dom z bal...

  • Szlembark | 1144 m² | działka | widok na Tatry

    Szlembark

    • 812 000 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działki zlokalizowanej w miejscowości Szlembark (woj. małopolskie, pow. nowotarski), położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim, z której rozpościera się przepiękny, panor...

  • Sprzedam dom

    Ludźmierz

    • 680 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Ludzmierz dom do częściowego remontu na działce oprócz domu dwa garaże działka ogrodzona nowy plot tuje Dzewka do domu podłączona kanalizacja gaz doja...

  • Działka budowlana w Szlembarku

    Szlembark » ul. Słoneczna

    • 564 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Szlembark z widokiem na panoramę Tatr.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej wsi Szlembark (powiat nowotarski, województwo...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY
    1 / 15
    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY

    Szlembark

    • 395 000 zł cena
    • 1 165 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W SZLEMBARKU Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Szlembark, powiat nowotarski, województwo Małopolskie. Powierzchnia: 1165 m² Cena: 395 000 zł...

  • Dom Trybsz

    Trybsz

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM Z BALI W TRYBSZU - GOTOWY NA ZYSK I WYPOCZYNEK Marzysz o własnym kawałku Podhala? To nie jest zwykły dom - to bezproblemowa inwestycja i gwarancja błyskawi...

  • Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa
    1 / 11
    Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa

    Szaflary

    • 235 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 18 apartamentów do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy, z bardzo...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu os. Bór

    Nowy Targ

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od czerwca mieszkanie w Nowym Targu na os. Bór, o powierzchni 48mkw. na III piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone. Do podanej ceny odstępnego doc...

  • Dom na sprzedaż w Gronkowie
    1 / 4
    Dom na sprzedaż w Gronkowie

    Gronków

    • 1 150 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I ZABUDOWANIAMI – GRONKÓW | 2,95 HA | PODHALAŃSKI KLIMAT PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNE SIEDLISKO LUB INWESTYCJA Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY Z ZABUDOW...

  • Willa z basen  - włoski styl i widok na Tatry
    1 / 16
    Willa z basen - włoski styl i widok na Tatry

    Klikuszowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawdziwa perełka wśród górskich REZYDENCJI- Dom klasy PREMIUM- stworzona dla najbardziej wymagających. To luksusowa nowoczesna willa z basenem - dla najbardziej wymagających, któ...

  • Mieszkanie dla singla lub pary - Nowy Targ ul. Szaflarska
    1 / 11
    Mieszkanie dla singla lub pary - Nowy Targ ul. Szaflarska

    Nowy Targ

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 146 , przy „Delikatesach Pan Steskal” na 4 piętrze, z balkonem oraz piwnicą. Blok posiada windę i miejsca parkingowe dla...

  • Idealna przestrzeń na Twój biznes z parkingiem
    1 / 7
    Idealna przestrzeń na Twój biznes z parkingiem

    Lasek

    • 13 504 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronne lokale biurowo-usługowe o łącznej powierzchni 640 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w miejscowości Lasek, zaledwie około 2 km od trasy łączące...

  • Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2
    1 / 16
    Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2

    Szlembark

    • 1 190 000 zł cena
    • 5 305 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w Szlembarku INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia łączna: 5305 m² Szerokość: ok. 18 m Kształt: nieregularny Bezpośredni dostęp do drogi publiczne...

  • Działka w Szaflarach
    1 / 8
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 187 000 zł cena
    • 3 753 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNA – SZAFLARY | 3753 m² | BEZ DOJAZDU GRUNT Z POTENCJAŁEM – IDEALNY NA INWESTYCJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary, w regi...

  • Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry
    1 / 16
    Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry

    Szlembark

    • 798 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENT NR 2 PIĘTRO + PODDASZE OK. 87 m² | DZIAŁKA 700 m² (UDZIAŁ) WIDOK NA TATRY I JEZIORO SZLEMBARK Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim, obej...

  • DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW
    1 / 16
    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW

    Gronków

    • 499 000 zł cena
    • 16 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE 1,65 HA – GRONKÓW | PODHALE | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY DUŻA NIERUCHOMOŚĆ Z CZĘŚCIĄ BUDOWLANĄ – IDEALNA POD ZABUDOWĘ I INWESTYCJĘ Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK RO...

  • Działka budowlana
    1 / 14
    Działka budowlana

    Szaflary

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     DZIAŁKA BUDOWLANA SZAFLARY – WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA KOMUNIKACJA | 1100 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie...

  • Działka z WZ w Zaskale
    1 / 11
    Działka z WZ w Zaskale

    Zaskale

    • 180 000 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY W ZASKALE Zaskale, woj. małopolskie Powierzchnia działki: 764 m² Wymiary: ok. 40 m x 19 m Rynek wtórny | Działka z wydanymi warunkami zabudow...

  • Działka budowlana w Szaflarach Bór
    1 / 13
    Działka budowlana w Szaflarach Bór

    Bór

    • 356 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY – SZAFLARY, BÓR | 1132 m² | PODHALE IDEALNE MIEJSCE NA DOM W GÓRACH LUB INWESTYCJĘ – SPOKÓJ, WIDOKI I DOSKONAŁA LOKALIZACJA Na sprzedaż dzia...