• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Poronin

(2)
  • Działka budowlana w Poronienie (B)
    1 / 16
    Działka budowlana w Poronienie (B)

    Poronin

    • 367 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – 854 m² | ZAKOPANE | BLISKO HARENDY I PKP ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ LUB DOM – DOSKONAŁA LOKALIZACJA W ZAKOPANEM Na sprzedaż działka o powierzchni 854 m...

  • Prywatne

    Poronin

    • 120 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna na płaskim terenie dojazd drogą polną z pięknym widokiem góry i okolice.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Gliczarów Górny Jurzyści ul.

    Gliczarów Górny

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 175 m2 powierzchnia
    • 763 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową z przepięknym widokiem i dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka znajduje się w Gliczarowie Górnym przy ul. Jurzyste. Działka znajduje si...

  • Działka Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 1 299 000 zł cena
    • 2 680 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI: Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną z możliwości...

  • Piękna działka widokowa u stóp TATR
    1 / 5
    Piękna działka widokowa u stóp TATR

    Suche

    • 299 000 zł cena
    • 6 419 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rolna idealnie nadająca się pod osadę glampingową. Znajduje się w turystycznej miejscowości Suche koło Zakopanego. Numer ewidencyjny 820/3...

  • 1 / 4
    Działka Suche

    Suche

    • 750 000 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 5.460m2. Działka z dojazdem przez RAFACZÓWKI, położona w otoczeniu natury - górskich łąk, lasów i widoków na Tatry. W pobliżu...

  • Działka Gliczarów Górny ul.

    Gliczarów Górny

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domkiem na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie Leśnica/Gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.AktualnieTrzy...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • 1 / 3
    Działka Gliczarów Górny

    Gliczarów Górny

    • 650 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. 986m2 z WZ na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowaną w przepięknej miejscowości górskiej w Gliczarowie Górnym. Działka z dogodnym dojazd...

  • Tatry w zasięgu wzroku!!!
    1 / 11
    Tatry w zasięgu wzroku!!!

    Gliczarów Dolny

    • 889 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 2991 m². Położona w malowniczej miejscowości Gliczarów Dolny. Działka posiada decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego wraz z...