• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kościelisko

(24)
  • Apartament z tarasem i kominkiem
    Apartament z tarasem i kominkiem

    Kościelisko

    • 650 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Lokalizacja: Kierpcówka 11. Budynek usytuowany na wysokości ponad 1000m n.p.m. na dużej działce o powierzchni 4000 m2, z wieloma dostępnymi miejscami parkingowymi. Wygodny całorocz...

  • wynajme mieszkanie Kościelsko
    wynajme mieszkanie Kościelsko

    Kościelisko

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Właściciel wynajmie mieszkanie salon z aneksem taras przedpokoj z szafa , duża łazienka z prysznicem , sypialnia z duzym łozkiem oraz tarasem mieskanie nowe dostepne od 1 sirerpn...

  • Kościelisko widokowe lokale mieszkalne, sprzedaż
    1 / 2
    Kościelisko widokowe lokale mieszkalne, sprzedaż

    Kościelisko

    • 640 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Nowe apartamenty w Kościelisku z widokiem na Tatry Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowane dwupokojowe apartamenty z balkonami, położone na widokowej działce w malownicz...

  • Widokowe apartamenty Kościelisko- nowa inwestycja
    1 / 4
    Widokowe apartamenty Kościelisko- nowa inwestycja

    Kościelisko

    • 385 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 20 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczyna sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą asfal...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT WIDOK NA TATRY GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY Kościelisko, ul. Karpielówka 54 Powierzchnia: 64,5 m² Taras: 17,08 m² Rynek wtórny | Apartament inwestycyjny / mies...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. Nędzy Kubińca

    Kościelisko » ul. Nędzy-Kubińca

    • 1 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    UWAGA: KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Biuro Nieruchomości "Michalik " z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny Apartament wykonany i umeblowany w wy...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

    Kościelisko » rondo 2 Pułku Strzelców Konnych

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Michalik z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną na pierwszym piętrze niedużego apartamentowca w Kościelisku pr...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 11
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 479 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 22 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 499 900 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 21 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkan...

  • Widokowy apartament Kościelisko strefa SPA
    1 / 10
    Widokowy apartament Kościelisko strefa SPA

    Kościelisko

    • 1 426 920 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 23 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż widokowy Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 62,04...

  • Mieszkania Koscielisko ,widok
    1 / 3
    Mieszkania Koscielisko ,widok

    Kościelisko

    • 472 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 24 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Apartament w stanie deweloperskim Kościelisko
    1 / 2
    Apartament w stanie deweloperskim Kościelisko

    Kościelisko

    • 782 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami z siedzibą w Zakopanem ul. Gimnazjalna 1/205 posiada w swojej ofercie widokowe apartamenty w stanie deweloperskim w Kościelisku , w bardzo atr...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kościelisko

    • 319 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 18 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kościelisko

    • 744 559 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 27 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 100 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 20 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 242 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 23 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kościelisko

    • 499 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 089 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 17 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 099 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 28 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 070 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 22 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości