• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Husów
  • Błachów
  • Raba Niżna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dzianisz

(8)
  • Działka budowlana w Dzianiszu
    1 / 16
    Działka budowlana w Dzianiszu

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Dzianisz, gmina Kościelisko, powiat tatrzański Powierzchnia: 1271 m2 Cena: 550 000 zł Działka nr. ewid: 803/436 Działka w kształcie z...

  • Działka z rozpoczętą budową w Dzianiszu Górnym
    1 / 16
    Działka z rozpoczętą budową w Dzianiszu Górnym

    Dzianisz

    • 599 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA Z ROZPOCZĘTĄ BUDOWĄ | 1287 m² | DZIANISZ GÓRNY | GMINA KOŚCIELISKO Twoje miejsce w sercu Podhala przestrzeń, widok i gotowy start inwestycji W malowniczej części Dzianisz...

  • Zasypiaj przy szumie potoku – Dzianisz
    1 / 14
    Zasypiaj przy szumie potoku – Dzianisz

    Dzianisz

    • 597 000 zł cena
    • 5 410 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń Cię nie ogranicza, a sąsiedzi nie zaglądają w okna? Ta wyjątkowa nieruchomość w Dzianiszu to rzadkie połączenie dużej części budowlanej z rozległy...

  • Dom Dzianisz
    1 / 16
    Dom Dzianisz

    Dzianisz

    • 1 499 999 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KLIMATYCZNY DOM W GÓRACH – DZIANISZ | 178 m² | WIDOK NA TATRY TRADYCYJNY DOM Z DUSZĄ W SERCU PODHALA Na sprzedaż WYJĄTKOWY, KLIMATYCZNY DOM W DZIANISZU, położony w malowniczej miej...

  • Działka budowlana 15 km od Zakopanego
    1 / 9
    Działka budowlana 15 km od Zakopanego

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3 km od Term Chochołowskich - Dzianisz Działka nr ewid. 803/436 Powierzchnia: 1271 m2 Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 36x34 m Dojazd:...

  • Działka budowlana w górach Dzianisz
    1 / 10
    Działka budowlana w górach Dzianisz

    Dzianisz

    • 599 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 811/1 o powierzchni 1443m2 położona w miejscowości Dzianisz (około 10 km od Zakopanego i 5 km od Term Chochołowskich). Na działce media: prąd i wod...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dzianisz

    • 1 399 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dzianisz

    • 4 390 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam Apartament Kościelisko 2 pokoje -dobra lokalizacja

    Kościelisko

    • 447 120 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Rozważasz kupno dochodowej inwestycji, ale najlepiej takiej, w którą nie trzeba wkładać na początek czasu, pracy i dodatkowych pieniędzy na to, aby doprowadzić ją do dobrego stanu?...

  • Bliźniak Kościelisko Szeligówka

    Kościelisko

    • 990 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połówka bliźniaka (samodzielne mieszkanie) w zespole trzech budynków jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym. * trzy sypialnie * wentylacja mechaniczna z rekuper...

  • Apaprtament z widokiem na Giewont

    Kościelisko

    • 950 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W okolicy Zakopanego są jeszcze piękne, spokojne miejsca, których magii nie zniszczył galopujący przemysł turystyczny. Nie wierzysz? To przeczytaj opis! Przedmiotem sprzedaży je...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 965 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 20 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kościelisko

    • 3 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 19 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 070 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 22 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 099 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 28 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 089 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 17 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kościelisko

    • 499 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 242 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 23 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 100 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 20 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kościelisko

    • 744 559 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 27 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kościelisko

    • 319 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 18 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w stanie deweloperskim Kościelisko
    1 / 2
    Apartament w stanie deweloperskim Kościelisko

    Kościelisko

    • 782 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami z siedzibą w Zakopanem ul. Gimnazjalna 1/205 posiada w swojej ofercie widokowe apartamenty w stanie deweloperskim w Kościelisku , w bardzo atr...

  • Mieszkania Koscielisko ,widok
    1 / 3
    Mieszkania Koscielisko ,widok

    Kościelisko

    • 472 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 24 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ogłoszenie Nowe apartamenty w Kościelisku z widokiem na Tatry Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowane dwupokojowe apartamenty z balkonami, położone na widokowej działce w malownicz...

  • Apartament dwupoziomowy w Kościelisku k / Zakopane
    Apartament dwupoziomowy w Kościelisku k / Zakopane

    Kościelisko

    • 1 500 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 14 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam apartament mieszkalny,dwupoziomowy, wyposażony, w Kościelisku k / Zakopanego, Lokal jest usytuowany w budynku przy ul. Karpielówka na piętrze i poddaszu. Całkowita powie...

  • Widokowy apartament Kościelisko strefa SPA
    1 / 10
    Widokowy apartament Kościelisko strefa SPA

    Kościelisko

    • 1 426 920 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 23 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż widokowy Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 62,04...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 499 900 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 21 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkan...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 11
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 479 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 22 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strze...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

    Kościelisko » rondo 2 Pułku Strzelców Konnych

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Michalik z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną na pierwszym piętrze niedużego apartamentowca w Kościelisku pr...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. Nędzy Kubińca

    Kościelisko » ul. Nędzy-Kubińca

    • 1 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    UWAGA: KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Biuro Nieruchomości "Michalik " z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny Apartament wykonany i umeblowany w wy...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT WIDOK NA TATRY GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY Kościelisko, ul. Karpielówka 54 Powierzchnia: 64,5 m² Taras: 17,08 m² Rynek wtórny | Apartament inwestycyjny / mies...

  • Sierockie - działka z widokiem na Tatry
    1 / 5
    Sierockie - działka z widokiem na Tatry

    Sierockie

    • 750 000 zł cena
    • 1 853 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż...

  • Kościelisko widokowe lokale mieszkalne, sprzedaż
    1 / 2
    Kościelisko widokowe lokale mieszkalne, sprzedaż

    Kościelisko

    • 640 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Widokowe apartamenty Kościelisko- nowa inwestycja
    1 / 4
    Widokowe apartamenty Kościelisko- nowa inwestycja

    Kościelisko

    • 385 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 20 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczyna sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą asfal...

  • Ekskluzywna Willa w otoczeniu Tatr
    1 / 16
    Ekskluzywna Willa w otoczeniu Tatr

    Kościelisko

    • 3 200 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WILLA | 136,7 m² CAŁKOWITEJ POWIERZCHNI DZIAŁKA 422,41 m² (UDZIAŁ W GRUNCIE) UL. RYSULÓWKA | KOŚCIELISKO WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W MALOWNICZYM OTOCZENIU TATR Na sprzedaż unikalna...

  • Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka
    1 / 16
    Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka

    Czerwienne

    • 379 900 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1134 m² – Czerwienne, ul. Kubirówka | Widok na Tatry | Blisko Zakopanego Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m², położona w malowniczej miejscowości Czerwienne, przy ul....

  • wynajme mieszkanie Kościelsko
    wynajme mieszkanie Kościelsko

    Kościelisko

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Właściciel wynajmie mieszkanie salon z aneksem taras przedpokoj z szafa , duża łazienka z prysznicem , sypialnia z duzym łozkiem oraz tarasem mieskanie nowe dostepne od 1 sirerpn...

  • Dom z widokiem | Zakopane | inwestycja

    Sierockie

    • 1 299 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W STYLU ZAKOPIAŃSKIM | WIDOK NA GÓRY | INWESTYCJA I PRYWATNY AZYL Nieruchomość, która łączy w sobie dwie najważniejsze funkcje: komfortowy dom w górach oraz realny potencjał do...

  • Apartament z tarasem i kominkiem
    Apartament z tarasem i kominkiem

    Kościelisko

    • 650 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Lokalizacja: Kierpcówka 11. Budynek usytuowany na wysokości ponad 1000m n.p.m. na dużej działce o powierzchni 4000 m2, z wieloma dostępnymi miejscami parkingowymi. Wygodny całorocz...