• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Trybsz

(3)
  • Dom Trybsz

    Trybsz

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM Z BALI W TRYBSZU - GOTOWY NA ZYSK I WYPOCZYNEK Marzysz o własnym kawałku Podhala? To nie jest zwykły dom - to bezproblemowa inwestycja i gwarancja błyskawi...

  • Dom Trybsz rynek pierwotny

    Trybsz

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwukondygnacyjny dom z bali 150 m² w Trybszu - luksus, spokój z WawelDom Biuro nieruchomości WawelDom prezentuje wyjątkową ofertę - dwukondygnacyjny dom z bal...

  • Dom w Trybszu, dwa budynki, możliwość zamiany

    Trybsz » ul. Elżbiety

    • 1 420 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 2 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA NIŻSZA CENA + MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY!!!Na nieruchomość składa się:- budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem o powierzchni ok 350 m2- budynek dwupiętrowy z wysokim poddaszem do adapta...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 14 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska. Budynek posiada 30 pokoi Powierzchnia całkowita 1317 m2 Standard bdb 3-4* Rok bu...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Szlembark

    • 1 350 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Gronków

    • 380 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Łapsze Wyżne

    • 2 700 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 7 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Czarna Góra

    • 850 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 2 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Gliczarów Górny

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Łapsze Wyżne

    • 1 050 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 22 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 16 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom do sprzedania
    Dom do sprzedania

    Dursztyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w Dursztynie w centrum wsi wyposazony pod gosci 8 pokoi + wyposazona kawiarnia piętro niżej. Z tylu domu dzialka .Łączna powierzchnia 3111mk2.Powierzchnia budynk...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Frydman

    • 700 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 2 450 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 6 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Przestronn...

  • Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska
    Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 220 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI . CZTERY DOMY CAŁOROCZNE NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. KAŻDY DOM O POWIERZCHNI 70 M KW . OBECNIE W RÓŻNYM STOPNIU REALIZACJ...

  • Działka z domem nad Dunajcem
    1 / 8
    Działka z domem nad Dunajcem

    Ostrowsko

    • 1 300 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położona działka nad Dunajcem u podnóża Gorc, z widokiem na Tatry, 5 km od Nowego Targu, 10 km od Białki Tatrzańskiej, 20 km od Zakopanego. Dom wolnostojacy 165 m2, dwa pi...

  • Dom w Czarnej Górze
    Dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 049 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZARNA GÓRA. Dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na Tatry. Prowadzony na bieżąco Dziennik Budowy. W 2025 roku w sposób bezproblem...

  • Budynek mieszkalno-usługowy
    Budynek mieszkalno-usługowy

    Bukowina Tatrzańska

    • 2 100 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUKOWINA TATRZAŃSKA. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 270 m2. Położony w pięknej, malowniczej górskiej miejscowości. Lokalizacja korzystna ze względu na teren z...

  • Dom na sprzedaż w Gronkowie
    1 / 4
    Dom na sprzedaż w Gronkowie

    Gronków

    • 1 150 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I ZABUDOWANIAMI – GRONKÓW | 2,95 HA | PODHALAŃSKI KLIMAT PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNE SIEDLISKO LUB INWESTYCJA Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY Z ZABUDOW...

  • Widokowy dom w Czarnej Górze
    1 / 16
    Widokowy dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 999 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turysty...

  • DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - ŁAPSZE NIŻNE
    1 / 16
    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - ŁAPSZE NIŻNE

    Łapsze Wyżne

    • 549 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z dogodnym dojazdem do pobliskich miejscowości i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut. ADRES: ul. Długa 29 - Łapsze Niżne Lokalizacja: [url] Dom...

  • Drewniany dom z widokiem na Tatry – Dursztyn
    1 / 14
    Drewniany dom z widokiem na Tatry – Dursztyn

    Dursztyn

    • 1 390 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DREWNIANY DOM | 9 POKOI DZIAŁKA 5576 m² | WIDOK NA TATRY DURSZTYN, UL. DŁUGA 1 Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość...

  • Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny
    1 / 15
    Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY | 220 m² DZIAŁKA 6,5 AR | SPOKOJNA OKOLICA GLICZARÓW DOLNY Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczym Gliczarowie Dolnym. To idealna propozycja dla osó...

  • Biznes w górach | 3 domy | Bukowina
    1 / 15
    Biznes w górach | 3 domy | Bukowina

    Bukowina Tatrzańska

    • 3 825 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 18 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM 3 DOMY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ INWESTYCJA PREMIUM W SERCU PODHALA Na sprzedaż KOMPLEKS 3 DOMÓW W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ w pełni przygotowany i funkcjonuj...