dom na sprzedaż
22 lut 2025

Dom Bukowina Tatrzańska

woj. Małopolskie pow. tatrzański gm. tatrzański
Dodane 1 rok temu, Sobota, 22 luty 2025 12:20
22 000 000 zł 1 317 m2
22 000 000 zł 1 317 m2 16 705 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 317 m2
Cena za metr 16 705 zł/m2
ID oferty K37015748

Opis

Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska.

Budynek posiada 30 pokoi
Powierzchnia całkowita 1317 m2
Standard bdb 3-4*
Rok budowy 2015

Obiekt wykorzystywany jest na działalność hotelową, posiada bardzo dobrą lokalizację w pobliżu wyciągu. Głównym atutem oprócz lokalizacji jest wyśmienity widok niemal z każdego pokoju na panoramę Tatr Wysokich.

Istnieje możliwość dobudowania 2 kolejnych budynków po ok 30 lokali w każdym.

Cena dotyczy całosci inwestycji

Kontakt:
[email]
M: Pokaż numer telefonu

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 82079
  • Data aktualizacji: 2025-11-27
  • ID ogłoszenia: K37015748
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Bukowina Tatrzańska, cena: od 18 700 000 do 25 300 000 zł, powierzchnia: od 1120 do 1515 m2