• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Chorzów

(140)
  • Mieszkanie nieopodal Katowic
    Mieszkanie nieopodal Katowic

    Chorzów

    • 449 327 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów ul. Dworcowy

    Chorzów » pl. Dworcowy

    • 790 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji prz...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Farna

    Chorzów » ul. Farna

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami idealne pod inwestycję (...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Skrajna

    Chorzów » ul. Skrajna

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy.Lokal o powierzchni użytkowej...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok
    1 / 6
    Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok

    Chorzów

    • 461 213 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym
    1 / 6
    Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Chorzów

    • 289 382 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking
    1 / 6
    Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking

    Chorzów

    • 448 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 518 144 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/71 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/71 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 396 520 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 428 904 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 520 956 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 602 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 398 675 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis

    Chorzów

    • 380 275 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Chorzów
    Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA CENA!!!! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w Chorzowie przy ul. Wiosennej na osiedlu Klimzowiec Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim b...