• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Chorzów

(140)
  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 698 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszka...

  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 433 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 346 769 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte 16-20.04 !!!! - Zarezerwuj ostatnie terminy - Kup mieszkanie w...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 524 862 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 572 425 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 578 164 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 416 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na...

  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 438 256 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 325 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 691 850 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 484 078 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BEZ PCC2%-BALKON 10m2,M od DEVELOPERA
    1 / 2
    0zł prowizji-BEZ PCC2%-BALKON 10m2,M od DEVELOPERA

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 304 315 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 793 104 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 515 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BEZ PCC2%-M2 z BALKONEM od DEVELOPERA
    0zł prowizji-BEZ PCC2%-M2 z BALKONEM od DEVELOPERA

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 262 354 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rozkładowe, Dwustronne Mieszkanie z Balkonem
    1 / 9
    Rozkładowe, Dwustronne Mieszkanie z Balkonem

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • M3 |106,94m2 |Balkon| Garaż| Komórka|Bezpośrednio|

    Chorzów

    • 720 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 6 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis: Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,94 m2 położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku w dzielnicy Batory w Chorzowie wraz z miejscem postoj...

  • Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 102 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJĘ, DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO BIURO! Nieruchomość Bezczynszowa Inwestycja w trakcie wykończenia - planowany maksymalny termin ukońc...

  • Umeblowana kawalerka z ogrzewaniem gazowym

    Chorzów

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Posiadamy w ofercie sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon, - łazienki razem z...

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 pokojowe po generalnym remoncie - Świętochłowice Piaśniki

    Świętochłowice

    • 278 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Świętochłowice Piaśniki – 3 pokoje z balkonem po generalnym remoncie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m2. zlokalizowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku po t...

  • Po generalnym remoncie - 3 pokojowe, Świętochłowice, Piaśniki

    Świętochłowice

    • 278 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    10 km do Spodka/centrum Katowic, 1,1km do wjazdu na Drogową Trasę Średnicową, 180m do parku Heiloo Mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie w 2022 r.: - kuchnia oddziel...

  • Dwupokojowe mieszkanie 32 m² na pierwszym piętrze
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie 32 m² na pierwszym piętrze

    Świętochłowice

    • 143 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Świętochłowice » Centrum

    • 279 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świętochłowice

    • 385 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świętochłowice

    • 260 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Okazja ! Mieszkanie do własnej aranżacji
    1 / 6
    Okazja ! Mieszkanie do własnej aranżacji

    Świętochłowice

    • 119 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr

Świętochłowice

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam serdecznie Mam do sprzedaży mieszkanie własnościowe : - 3 pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój , piwnica w cztero piętrowym bloku w Świętochłowicach przy ul. Śląsk...

  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!
    1 / 15
    Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!

    Świętochłowice

    • 237 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą sprzedaży apartamentów usytuowanych w gruntownie wyremontowanej kamienicy na ul. Dr. A. Bukowego 17 w Świętochłowicach. Apartamenty B...

  • Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!
    1 / 14
    Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!

    Świętochłowice

    • 183 590 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie – Apartamenty Bukowego 17, Świętochłowice Dewelopera- najniższa oferta na rynku! Zakup zwolniony z podatku 2 % PCC objęty 5-letnią rękojmią! Budynek oddany do...

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Świętochłowice

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zainteresowanych proszę dzwonić na numer telefonu: [tel]. Pozdrawiam

  • Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój
    Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój

    Świętochłowice

    • 179 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią...

  • Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice
    Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie je...